Προς το περιεχόμενο

Wind Vision, αποκαλυπτήρια για την τηλεοπτική πλατφόρμα της Wind με κόστος από €9.90


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, gregory22 είπε

καλά η Wind δεν πάει για φούντο? έχει κλείσει πολλά καταστήματα. Στην πόλη μου έκλεισε και το μοναδικό που είχε. Εξυπηρέτησε μόνο τηλεφωνικά δηλαδή 0 και πληρωμές λογαριασμών στο Public 

Αναδιάρθρωση δικτύου λέγεται. Τα μισά καταστήματα wind δεν έχουν σήμα wind, στο εσωτερικό του καταστήματος! 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω πραγματικά αν ολα αυτά τα πακέτα συνδρομητικής τηλεόρασης απο σχεδόν ολους του παρόχους εχουν ουσιαστικό νόημα για τον καταναλωτή , δηλαδή τι περισσότερο έχουν ολα αυτα μεταξύ τους που δεν μπορείς να το βρείς στο αλλο ... δηλαδή πόσα πλέον πρέπει να έχεις και τα χρησιμοποιείς πραγματικά το χρειάζεσαι ; , γιατι δεν ειναι δωρεάν εχουν ενα επιπλέον κόστος.

Είμαι περίεργος στο τέλος τι θα επιβιώσει γιατι δεν ξέρω φοβάμαι οτι κάποια στιγμή αυτη η μόδα / marketing θα σκάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το netflix σ αυτη την τιμη θα δινουν και συνδρομη? Η απλα θα υπαρχει εγκατεστημενη η εφαρμογη? Γιατι στη δευτερη περιπτωση δεν αξιζει καν η αναφορα.

Edit : Ειδα οτι το γραφει στο τελος για τριμηνη συνδρομη δωρο. Οποτε μουφες για μια ακομα φορα.
Χιλιες φορες να εδινε συνδρομη σ αυτο αντι για ολα τα αλλα μ αυτη την τιμη.

Επεξ/σία από atsddd
Παρανοηση:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το netflix (επειδή ρώτησα σήμερα) θα είναι δωρεά από 3 έως 6 μήνες (ανάλογα την σύνδεσή σου adsl-vdsl-fiber). Μετά την πάροδο αυτού του χρονικού  διαστήματος στα π.χ 9,90 προσθέτης και την τιμή του netflix. Στου Συνούρηηηηηη  (όπως λέει και ο Τράγκας).

Υ.Γ

Για αυτό έχουν βάλει και χρηματική ποινή σε περίπτωση υποβάθμισης η διακοπής της εν λόγω υπηρεσίας.

 

Επεξ/σία από bstefos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο το σεβασμό, υπάρχει κάτι αντίστοιχο στη νόβα ή τον οτε και κράζετε; Με 10€ παίρνεις FOX και τέλεια ντοκυμανταίρ. Όποιος έκανε τον κόπο θα είδε ότι με 33€ υπάρχει συνδυαστικό πακέτο με 1500' σταθερά και wind κινητά, 24mbps και το μικρό πακέτο. Μόνο το novafamily συνδυαστικό (που ΔΕΝ δίνει netflix ούτε τζάμπα για 3 μήνες, ούτε σαν επιλογή) το κοντράρει. Λέγεται συνδρομητική για να πληρώνεις, όχι για να αποδεικνύεις πόσο καρμίρης μπορείς να γίνεις.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 minutes ago, atsddd said:

Για το netflix σ αυτη την τιμη θα δινουν και συνδρομη? Η απλα θα υπαρχει εγκατεστημενη η εφαρμογη? Γιατι στη δευτερη περιπτωση δεν αξιζει καν η αναφορα.

Edit : Ειδα οτι το γραφει στο τελος για τριμηνη συνδρομη δωρο. Οποτε μουφες για μια ακομα φορα.
Χιλιες φορες να εδινε συνδρομη σ αυτο αντι για ολα τα αλλα μ αυτη την τιμη.

Και μια Ρωσίδα δώρο για "Netflix n chill"? :P

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια υπηρεσία μόνο για όσους δεν την έχουν "πατήσει" ακόμα με την Wind...

Όσοι τη πάθαμε, θεωρώ ότι μάθαμε και δεν ξανα-ακουμπάμε Wind.

 

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Μια υπηρεσία μόνο για όσους δεν την έχουν "πατήσει" ακόμα με την Wind...

Όσοι τη πάθαμε, θεωρώ ότι μάθαμε και δεν ξανα-ακουμπάμε Wind.

 

Για πες λιγο , τι φαση? Μια εξηγηση παρακαλω, γιατι εχω wind , ναι μεν με νευριασε, αλλα δε μου εκαναν και κατι που δε το κανουν οι αλλες 2 .

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mourouzis2005 είπε

Με όλο το σεβασμό, υπάρχει κάτι αντίστοιχο στη νόβα ή τον οτε και κράζετε; Με 10€ παίρνεις FOX και τέλεια ντοκυμανταίρ. Όποιος έκανε τον κόπο θα είδε ότι με 33€ υπάρχει συνδυαστικό πακέτο με 1500' σταθερά και wind κινητά, 24mbps και το μικρό πακέτο. Μόνο το novafamily συνδυαστικό (που ΔΕΝ δίνει netflix ούτε τζάμπα για 3 μήνες, ούτε σαν επιλογή) το κοντράρει. Λέγεται συνδρομητική για να πληρώνεις, όχι για να αποδεικνύεις πόσο καρμίρης μπορείς να γίνεις.

Απλά δίνεις κάτι τις παραπάνω και παίρνεις αυτό εδώ. https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod430051 όλα δηλαδή αυτά που λες τα τέλεια ντοκιμαντέρ. Τα συνδυαστικά πακέτα είναι λεπτομέρειες. Σήμερα όλοι μας όλο και <<κάτι>> έχουμε στο σπίτι μας από πλευράς ίντερνετ. Εγώ προσωπικά είμαι πελάτης της wind και έχω και 50 vdsl. Το άλλο πακετάκι είναι δορυφορικό με τα ίδια σχεδόν χρήματα. Φυσικά και περίμενα την πρόταση της wind απλά δεν με κέρδισε αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που το ανακοίνωσαν γιατί δε με έπαιρναν για προσφορές 2 φορές τη μέρα τώρα τελευταία και είχα αρχίσει να ανησυχώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αρα πρόκειται για όλες τις τερματισμένες  24αρες. ;)

Αναφορά σε κείμενο

Αρχικά, η πρόταση της Wind παρέχεται μόνο σε συνδρομητές της που διαθέτουν ευρυζωνική σύνδεση, με προτεινόμενη ταχύτητα τουλάχιστον τα 6Mbps προκειμένου να διασφαλίζεται η απρόσκοπτη παρακολούθηση του προγράμματος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...