Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Μάκαρος είπε

Σκεφτομαι να αγορασω το ps4 αν βρω καποια προσφορα που να αξιζει στη black friday (ξερω, σε λιγο καιρο βγαινει το 5, αλλα δεν ειμαι διατεθειμενος να δωσω τοσα λεφτα). 

Το θεμα μου ειναι να αγορασω το απλο ή το pro ? Οθονη 4Κ δεν υπαρχει, ουτε θα υπαρξει συντομα. 

Απαντησες μονος σου στα περισσότερα.. Δν υπαρχει λογος να παρεις pro αν δν εχεις 4k κ επισης ποσο πιο κάτω να παει στην black friday? Ασε που δν ξερω αν θα προλάβεις/καταφερεις να παρεις.. Τρ τρεχουν προσφορες στα 229 αν δν κανω λαθος.. Πολυ καλη τιμη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ερωτηση..εχω ps4 απλο αλλα 4K Sony TV HDR, παιζω μονο pro evolution soccer ή fifa , αν παρω το ps4 pro θα δω καποια διαφορα?, με ενδιαφερει κυριως στον τομεα της κινησης, δηλαδη αν θα γινει καπως ποιο smooth η εικονα σαν να εχω motion flow...αξιζει ή να μεινω με το απλο ps4?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, markoliaz είπε

ερωτηση..εχω ps4 απλο αλλα 4K Sony TV HDR, παιζω μονο pro evolution soccer ή fifa , αν παρω το ps4 pro θα δω καποια διαφορα?, με ενδιαφερει κυριως στον τομεα της κινησης, δηλαδη αν θα γινει καπως ποιο smooth η εικονα σαν να εχω motion flow...αξιζει ή να μεινω με το απλο ps4?

Οτι θα δεις διαφορα θα δεις, αξιζει ομως για 2 μονο παιχνιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, markoliaz είπε

ερωτηση..εχω ps4 απλο αλλα 4K Sony TV HDR, παιζω μονο pro evolution soccer ή fifa , αν παρω το ps4 pro θα δω καποια διαφορα?, με ενδιαφερει κυριως στον τομεα της κινησης, δηλαδη αν θα γινει καπως ποιο smooth η εικονα σαν να εχω motion flow...αξιζει ή να μεινω με το απλο ps4?

Με τα δεδομένα που έχεις και μόνο που σκέπτεσαι κάτι τέτοιο, είναι χαζομάρα…

Όχι βέβαια…  Δεν θα πάρεις το pro. 

Θα πάρεις το ps5, του χρόνου ή όποτε μπορέσεις.

Και παίξε και τίποτα άλλο… Ένα racing, ένα fighting, κτλ

Επεξ/σία από Bermudakias33
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, MaNePi είπε

Να χτυπήσω το 4κ τώρα στα 330 η θα πέσει κι άλλο στην black friday/cyber monday?

 

Στις 19/10/2019 στις 5:47 ΜΜ, non-serviam είπε

Μισό να δώ...
 

ClearcutGlassCopperhead-poster.jpg

Διαφορετικο σχολιο μεν,αλλα ιδιο νοημα δε :P

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/10/2019 στις 2:08 ΜΜ, markoliaz είπε

ερωτηση..εχω ps4 απλο αλλα 4K Sony TV HDR, παιζω μονο pro evolution soccer ή fifa , αν παρω το ps4 pro θα δω καποια διαφορα?, με ενδιαφερει κυριως στον τομεα της κινησης, δηλαδη αν θα γινει καπως ποιο smooth η εικονα σαν να εχω motion flow...αξιζει ή να μεινω με το απλο ps4?

Αν ειναι πολυ μεγαλη η TV σου διαφορα θα δεις στην αναλυση(στην κινηση 60fps τρεχουν και στις 2 εκδοσεις), ομως υπαρχει πιθανοτητα να δουμε next gen fifa/pro του χρονου τετοια εποχη στο PS5. Οποτε μαλλον δεν εχει νοημα να πας σε PS4 pro μονο για αυτη τη χρονια. 

Ασε που με το PS5 θα παιζεις και παιχνιδια του PS4 στις αναλυσεις του PS4pro. Eλπιζω απο day one.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ω ρε θα πεσει κλαμα στην Hino Enma 😛

Δε θυμάμαι να ταλαιπωρηθηκα τόσο πολύ σε άλλο σημείο...... Και χωρίς how to ακόμα εκεί θα ήμουν.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...