Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι, πολύ ωραία περιπτωση. έχει αρκετα απλούς μηχανισμούς αλλά ειναι πανέμορφο κ με πολυ καλο level design. 

αν σκεφτείς οτι ειναι δημιουργία κυρίως ενός ατόμου, πραγματικά εντυπωσιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

ναι, πολύ ωραία περιπτωση. έχει αρκετα απλούς μηχανισμούς αλλά ειναι πανέμορφο κ με πολυ καλο level design. 

αν σκεφτείς οτι ειναι δημιουργία κυρίως ενός ατόμου, πραγματικά εντυπωσιάζει.

Αυτο ειναι που με ανησυχει λιγο.Τα μικρα στουντιο τα φοβαμαι καπως.Συνηθος ναι μεν ειναι οπτικα ομορφα αλλα ειναι πολυ απλοικα και μικρα σε μεγεθος.Θελω να του δωσω μια ευκαιρια ομως.

Υπαρχει μονο για download σωστα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω μονο digital.

κοιτα, το stealth gameplay του ειναι πολύ υποτυπώδες. Αλλά το level design του ειναι υποδειγμάτικό και πανέμορφο. Σε μια καλή τιμούλα, αξιζει ως εμπειρία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε το βλεπεις στο pc καλυτερα 15 $ εχει στο steam . Tο θυμαμαι καπως bugy σα beta ηταν . Ατμοσφαιρικο και πανεμορφο σαν art οχι τοσο stealth τρεχοντας  πηγαινα :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Δε το βλεπεις στο pc καλυτερα 15 $ εχει στο steam . Tο θυμαμαι καπως bugy σα beta ηταν . Ατμοσφαιρικο και πανεμορφο σαν art οχι τοσο stealth τρεχοντας  πηγαινα :P

Ε καλα δεν με πολυ ενθουσιαζει η ιδεα του pc gaming περαν fps και μερικα rpgs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια κονσόλα παροπλισμένη και θέλω να παίξω επιτέλους το τελευταίο god of war.

Ποια η διαφορά του κλασικού παιχνιδιού που βγήκε το 2018 με το God of War Hits που βγήκε πριν 20 μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να παίξω το crash team racing ( το remaster ) . Μου έδωσε την εντύπωση πως σε κλέβει όσο πιο πολύ μπορεί.  Δεν είχα παίξει ιδιαίτερα το πρωτότυπο στο ps1 , οπότε δεν έχω μετρό σύγκρισης. Έπαιξα στο medium 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, talibanakos said:

Παιδες,παιζει σκηνικο επισκευης BLOD απο τη sony?

Και αν ναι,ξερουμε το κοστος;

Έχω την εντύπωση οτι το σκηνικό επισκευής που παίζει είναι πας κονσόλα πίσω, έχεις εγγύηση παίρνεις refurbished, δεν έχεις εγγύηση επισυνάπτεις και 170Ευρώ(αν θυμάμαι καλά) και παίρνεις refurbished.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα η σονυ δεν παρεχει επισκευες στις κονσολες της.Σου δινει επισκευασμενη με το αναλογο κοστος.Αν θυμαμαι καλα σερβις σε σονυ κονσολα εκανε μεχρι και το πσ2.Πσ1 σιγουρα εκανε γιατι ειχα παει το δικο μου 2 φορες για επισκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, talibanakos είπε

Παιδες,παιζει σκηνικο επισκευης BLOD απο τη sony?

Και αν ναι,ξερουμε το κοστος;

 

2 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Έχω την εντύπωση οτι το σκηνικό επισκευής που παίζει είναι πας κονσόλα πίσω, έχεις εγγύηση παίρνεις refurbished, δεν έχεις εγγύηση επισυνάπτεις και 170Ευρώ(αν θυμάμαι καλά) και παίρνεις refurbished.

Με λιγα λογια καλυτερα πηγαινε παρε καινουργια κονσολα αλλιως παρε καμια μεταχειρισμενη με εγγυηση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Έχω την εντύπωση οτι το σκηνικό επισκευής που παίζει είναι πας κονσόλα πίσω, έχεις εγγύηση παίρνεις refurbished, δεν έχεις εγγύηση επισυνάπτεις και 170Ευρώ(αν θυμάμαι καλά) και παίρνεις refurbished.

 

3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Σωστα η σονυ δεν παρεχει επισκευες στις κονσολες της.Σου δινει επισκευασμενη με το αναλογο κοστος.Αν θυμαμαι καλα σερβις σε σονυ κονσολα εκανε μεχρι και το πσ2.Πσ1 σιγουρα εκανε γιατι ειχα παει το δικο μου 2 φορες για επισκευη.

 

3 ώρες πριν, icenex είπε

Με λιγα λογια καλυτερα πηγαινε παρε καινουργια κονσολα αλλιως παρε καμια μεταχειρισμενη με εγγυηση.

Δεν περιμενα τιποτα καλυτερο απο τη sony..

Ευχαριστω πολυ παιδες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...