Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Μόλις τελείωσα το Uncharted 4. 

Είχα δίκιο που επέμενα να το παίξω. Είναι μάλλον το καλύτερο τέτοιου είδους παιχνίδι γενικώς. Απίστευτο πραγματικά. Με την καλύτερη υπόθεση που έχω δει ποτέ.

Έξι ετών παιχνίδι και τα γραφικά είναι σχεδόν σαν να φτιάχτηκαν σήμερα (έχω απλό ps4 slim σε τηλεόραση 4k). Δεν είναι open world όπως το Red dead 2 αλλά αυτό δεν ενοχλεί καθόλου. 

Έπαιξα και τα τρία πρώτα αλλά δεν. Το 4 είναι απολαυστικότατο σε όλα. Από το πολύ καλά του 3 πήγαν κατευθείαν στην τελειότητα. Μακάρι να βγάλουν πέμπτο ή έστω κάτι παρόμοιο. 

Δεν θέλω να στο πω αλλά πρέπει.

Το uncharted 4 είναι παιχνίδι του 2016. 😛

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσωπικά σε αυτο το ειδος θεωρώ καλύτερα την τελευταια τριλογία tomb raider , ισως οχι τοσο κινηματογραφικα αλλα με περισσότερο βάθος στο gameplay , εγω πλακα επαθα περισσοτερο με το the last of us που δεν το ειχα παίξει στο ps3.

Επεξ/σία από Votritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να αγοράσω το bundle του ps4 pro 1tb μαζί με gt sport και the last of us. Βγαίνει στα 330ε χωρίς φπα. Πιστεύετε αξίζει σε αυτά τα χρήματα δεδομένου του οτι έρχεται το ps5? Θα το έχω για νορμάλ gaming, χαλαρά συνήθως σε hd αλλά περιστασιακά και σε 4Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα να το παρεις. Καλή τιμή με τα παιχνίδια μαζί. 

Όσον αφορά τις νέες κονσόλες πιστεύω αν κάποιος δεν είναι Καμμένος gamer δεν αξίζει να τις πάρει day one (η έστω νωρίς)

Χίλιες φορές σε ένα 2 χρόνια απ' το launch, ίσως δε κάποια slim/version2 που θα βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jimdem582 είπε

 Πιστεύετε αξίζει σε αυτά τα χρήματα δεδομένου του οτι έρχεται το ps5?

Προκειται να αγορασεις το ps5 day one οσο και να κοστιζει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Προκειται να αγορασεις το ps5 day one οσο και να κοστιζει?

Προφανώς και όχι. Απ όσο είδα θα βγει αρχές του 2021 και θα έχει γύρω στο 500αρικο. Day one σίγουρα θα έχει καμία παιδική ασθένεια όποτε πιο λογικό είναι να περιμένεις λίγο. Δεν είμαι και κανένας φανατικός gamer (όχι όπως ήμουν παλιότερα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχεις αποφασισει τι θα αγορασεις και εξηγεις ο ιδιος το γιατι,εμεις τι παραπανω περιμενεις να σου πουμε?

Οχι μην παρεις ps4pro, παρε ps5,παρολο που δεν σε ενδιαφερει για αγορα το ps5 day one?

Η μην αγορασεις ps4pro τωρα αλλα σε 7-8μηνες σε καμια εκπτωση,παρολο που τωρα θελεις να κανεις την αγορα?

Κοινως ετσι οπως τα παρουσιαζεις τα πραγματα για την περιπτωση σου,σου ειναι μονοδρομος η αγορα του ps4 pro.

Τελος ετσι για την ιστορια δεν εχει επιβεβαιωθει ουτε η ημερομηνια κυκλοφοριας του ps5,ουτε η τιμη του.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για μένα η αγορά κονσόλας day one είναι μια εμπειρία που σου μένει, κιας μην είναι το πιο συνετό πράγμα που μπορεί  να κάνεις καποιος. Δεν μπορώ να αλλάξω με τίποτα τη μαγική στιγμή που παίρνεις μια νεα κονσόλα τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας και βιώνεις το καινούργιο ακριβώς τη στιγμή που είναι καινούργιο. Γνώμη μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Desmond Kind said:

Πάντως για μένα η αγορά κονσόλας day one είναι μια εμπειρία που σου μένει, κιας μην είναι το πιο συνετό πράγμα που μπορεί  να κάνεις καποιος. Δεν μπορώ να αλλάξω με τίποτα τη μαγική στιγμή που παίρνεις μια νεα κονσόλα τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας και βιώνεις το καινούργιο ακριβώς τη στιγμή που είναι καινούργιο. Γνώμη μου. 

Όταν είσαι hardcore gamer ναι. 

Σαν περιστασιακός παίκτης όμως δε σε νοιάζει τόσο πολύ να αγοράσεις αμέσως την κονσόλα. Σε καλύπτει και η προηγούμενη γενιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες να ρωτήσω το ps now ξέρουμε αν ποτέ θα έρθει απ' την χώρα μας και γιατί αυτή η καθυστέρηση?Αν δεν κάνω λάθος είναι παρόμοια υπηρεσία με το xbox game pass και βλέπω έχει αρκετά καλά games..

Επεξ/σία από playtak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και σορρυ αν είμαι οφτοπικ 

εχω το εξής θέμα μου παγώνουν συνέχεια τα παιχνίδια και ειδικά μετά την 7.02 που να σας πω ότι πέρασα με safe mode και λύθηκε το πρόβλημα μέχρι που βγήκε η 7.50 που ξανά παγώνουν τα παιχνίδια 

εχω φτάσει στα όρια μου 

μπορειτε να μου δώσετε κάποια λύση 

εντωμεταξυ όταν το βάζω σε safe mode στην ενημέρωση λογισμικού μου λέει ότι έχει βγει η 7.50 ενώ στο σύστημα λέει ότι την έχω περασμενη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, playtak είπε

Παίδες να ρωτήσω το ps now ξέρουμε αν ποτέ θα έρθει απ' την χώρα μας και γιατί αυτή η καθυστέρηση?Αν δεν κάνω λάθος είναι παρόμοια υπηρεσία με το xbox game pass και βλέπω έχει αρκετά καλά games..

Άγνωστο. Δεν έχει ανακοινώσει κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...