Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, els007 είπε

Καλημέρα σας ... ξέρει κανείς που μπορώ να αγοράσω ps card αμερικάνικη ώστε να αγοράσω κάποια παιχνίδια από το us store καθώς οι προσφορές εκεί είναι πιο καλές? Παρακαλώ πείτε μου έγκυρα σάιτ που να τα έχετε δοκιμάσει χωρίς προβλήματα και τρόπο πληρωμής. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εγω αγοραζω απο εδω www.pcgamesupply.com

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια ξερει κανεις γιατι εδω και 15 μερες στο ps4  δεν με ακουνε απο pc οταν παιζω με φιλους ονλαιν οσοι εχουν ps4 με ακουνε αλλα pc kai xbox δεν με ακουνε  αν ξερει κανεις τιποτα γιατι με εχει τρελανει ο μικρος 

Επεξ/σία από mples
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, τελευταια στο ps4 pro μου οταν βαζω δισκακι μεσα κανει διαφορους μηχανικους ηχους για καποια δευτερολεπτα και δεν αναγνωριζει το παιχνιδι. Χρειαζεται να βγαλω και να βαλω το παιχνιδι 6-7 φορες τουλαχιστον για να δουλεψει σωστα, να το αναγνωρισει και τελικα να παιξει. Υποψιαζεται κανεις τι προβλημα εχει; Και αν εχει θεμα τελικα, αν αναλαμβανει καποιος να το φτιαξει στη περιπτωση που υπαρχει οικονομικη λυση; ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mples είπε

παιδια ξερει κανεις γιατι εδω και 15 μερες στο ps4  δεν με ακουνε απο pc οταν παιζω με φιλους ονλαιν οσοι εχουν ps4 με ακουνε αλλα pc kai xbox δεν με ακουνε  αν ξερει κανεις τιποτα γιατι με εχει τρελανει ο μικρος 

Δοκιμασε ακουστικα τυπου κινητου τηλ. Εαν δεν ειναι θεμα καλωδιωσης, παρατησε το και περιμενε να πατσαρει την κονσολα η σονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Mazinga είπε

Δοκιμασε ακουστικα τυπου κινητου τηλ. Εαν δεν ειναι θεμα καλωδιωσης, παρατησε το και περιμενε να πατσαρει την κονσολα η σονυ

Το εκανα φιλε μου τιποτα το ωραιο ειναι οτι ενς φιλος μου με ps4 ακουει pc και xdox εγω δεν ακουω pc kai xbox μονο ps4 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mples είπε

Το εκανα φιλε μου τιποτα το ωραιο ειναι οτι ενς φιλος μου με ps4 ακουει pc και xdox εγω δεν ακουω pc kai xbox μονο ps4 

Μηπως εχεις κατι περιορισμους στις ρυθμισεις περιεχομενου εκτος Σονυ σχετικα με το να μοιραζεσαι πληροφοριες με τριτους εκτος της Σονυ, για κοιταξε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Mazinga είπε

Δοκιμασε ακουστικα τυπου κινητου τηλ. Εαν δεν ειναι θεμα καλωδιωσης, παρατησε το και περιμενε να πατσαρει την κονσολα η σονυ

 

1 λεπτό πριν, Mazinga είπε

Μηπως εχεις κατι περιορισμους στις ρυθμισεις περιεχομενου εκτος Σονυ σχετικα με το να μοιραζεσαι πληροφοριες με τριτους εκτος της Σονυ, για κοιταξε το.

Αφου πριν λιγες μερες τους ακουγα κανονικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει κάνει κάποιο update η κονσόλα; Αυτό συμβαίνει σε όλα τα παιχνίδια η σε συγκεκριμένο; αν ισχύει αυτό δες ρυθμίσεις μήπως έχει το παιχνίδι κάποια ρύθμιση για το chat. Απ' ότι διάβασα το call of duty έχει ρύθμιση να μην μπορείς να ακούσεις τους cross platform players

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vader290 είπε

Καλησπερα παιδια, τελευταια στο ps4 pro μου οταν βαζω δισκακι μεσα κανει διαφορους μηχανικους ηχους για καποια δευτερολεπτα και δεν αναγνωριζει το παιχνιδι. Χρειαζεται να βγαλω και να βαλω το παιχνιδι 6-7 φορες τουλαχιστον για να δουλεψει σωστα, να το αναγνωρισει και τελικα να παιξει. Υποψιαζεται κανεις τι προβλημα εχει; Και αν εχει θεμα τελικα, αν αναλαμβανει καποιος να το φτιαξει στη περιπτωση που υπαρχει οικονομικη λυση; ευχαριστω.

Ίσως χρειάζεται αλλαγή το laser.

Ο @mikele13- λογικά μπορεί να βοηθήσει.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Chrisgs είπε

Μήπως έχει κάνει κάποιο update η κονσόλα; Αυτό συμβαίνει σε όλα τα παιχνίδια η σε συγκεκριμένο; αν ισχύει αυτό δες ρυθμίσεις μήπως έχει το παιχνίδι κάποια ρύθμιση για το chat. Απ' ότι διάβασα το call of duty έχει ρύθμιση να μην μπορείς να ακούσεις τους cross platform players

Δεν ξερω αν εκανε καποιο update μονο το fortnite παιζει ο μικρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,  έχω playstation plus από Αμερική..   Θέλω να παρω μέσω store fifa 21 για να το έχω κ για το ps5 όταν με το καλό έρθει..    Αν το πάρω από το ελληνικό ps store  όταν μπαίνω από το αμερικανικο θα μπορώ να παίξω online ? Η να βάλω την κάρτα μου κ να γίνει αγορά από το αμερικανικο; κατέβασα την εφαρμογή playstation στο κινητό αν συνδεθώ θα μπορέσω να κάνω κ από εκεί αγορά παιχνιδιών; 

Επεξ/σία από Tresorikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες,

Μου'πε ενας ξαδερφος οτι αν παρω τον λογαριασμο που εχω στο ps4 μου και τον συνδεσω με ενα ps5 (απλο login), τοτε θα μπορω να κανω claim και να κρατησω τα παιχνιδια που η σονυ δινει δωρο στο ps collection. Εψαξα λιγο στο νετ και βρηκα μερικα αρθρα που λενε οτι οντως γινεται, αλλα μου μυριζει λιγο ψεμα η ολη φαση. Εχουμε κανεναν που να το εχει δοκιμασει η να ψηνεται να το δοκιμασει; Αν εχει κανενας εμπειρια στο θεμα πειτε το μου να αρχισω να ψαχνω για ατομα που εχουν ps5 :P 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Chrisgs είπε

Καλησπερα παιδες,

Μου'πε ενας ξαδερφος οτι αν παρω τον λογαριασμο που εχω στο ps4 μου και τον συνδεσω με ενα ps5 (απλο login), τοτε θα μπορω να κανω claim και να κρατησω τα παιχνιδια που η σονυ δινει δωρο στο ps collection. Εψαξα λιγο στο νετ και βρηκα μερικα αρθρα που λενε οτι οντως γινεται, αλλα μου μυριζει λιγο ψεμα η ολη φαση. Εχουμε κανεναν που να το εχει δοκιμασει η να ψηνεται να το δοκιμασει; Αν εχει κανενας εμπειρια στο θεμα πειτε το μου να αρχισω να ψαχνω για ατομα που εχουν ps5 :P 

Προφανώς και γίνεται αλλά θα αφήσω αυτό εδώ...

https://www.resetera.com/threads/reports-indicate-users-abusing-ps5-plus-collection-are-being-banned-more-than-50-different-accounts-logged-into-one-console.333656/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...