Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Malthador είπε

Υπάρχει τρόπος να παίξει το DualSense σε PS4, χωρίς remote play;

Έστω με καλώδιο, ακόμα και αν χρειάζεται adapter, έχει βρει κανείς τρόπο;

Κατι τετοιο?

 

Νομιζω και με το chronus zen γινεται 

 

 

Επεξ/σία από ison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Dead PS4 slim 

Μου ήρθε ένα slim που δεν ανάβει καθόλου η πρώτη σκέψη είναι ότι έχει θέμα το εσωτερικό τροφοδοτικό του. Κυκλοφορεί σαν ανταλλακτικό και με τί κόστος ;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Aprile είπε

Dead PS4 slim 

Μου ήρθε ένα slim που δεν ανάβει καθόλου η πρώτη σκέψη είναι ότι έχει θέμα το εσωτερικό τροφοδοτικό του. Κυκλοφορεί σαν ανταλλακτικό και με τί κόστος ;

 

 

 

 

Τσεκαρε με ένα πολύμετρο την τάση που βγάζει και κινείσαι ανάλογα.

Modchip.gr έχει ότι χρειάζεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 17/12/2021 at 15:51, ison said:

Κατι τετοιο?

 

Νομιζω και με το chronus zen γινεται 

 

 

Δυστυχώς με αυτό τον τρόπο βγαίνει κοντά €300, δεν ψήνομαι και τόσο πολύ να δουλέψει το gamepad σε PS4.

Αναγκαστικά πάμε στην δεύτερη λύση με το remote play που είναι λίγο κάψιμο εγκεφάλου. Oh well.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2021 στις 2:28 ΜΜ, Aprile είπε

Dead PS4 slim 

Μου ήρθε ένα slim που δεν ανάβει καθόλου η πρώτη σκέψη είναι ότι έχει θέμα το εσωτερικό τροφοδοτικό του. Κυκλοφορεί σαν ανταλλακτικό και με τί κόστος ;

 

 

 

 

Αν βαλεις ζητηση στις αγγελιες θα βρεις σιγουρα,και φθηνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Malthador είπε

Δυστυχώς με αυτό τον τρόπο βγαίνει κοντά €300, δεν ψήνομαι και τόσο πολύ να δουλέψει το gamepad σε PS4.

Αναγκαστικά πάμε στην δεύτερη λύση με το remote play που είναι λίγο κάψιμο εγκεφάλου. Oh well.

Λολ, υπάρχει ένα στις αγγελίες. 😛

Edit: Βρήκα και 2ο.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας. Νέος στον χώρο του ps4. Μου ζητάνε τα παιδά μου το rocket league και το minecraft. Επειδή έχω χαθεί τα αγοράζω από κατάστημα σε δίσκο ή από το store? Υπάρχουν πολλά minecrafts. Ποιο από όλα? Δώστε καμιά βοήθεια γιατί δεν βλέπω να προλαβαίνω τον νέο χρόνο και μετά ποιος ακούει τους μικρούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anikologr είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας. Νέος στον χώρο του ps4. Μου ζητάνε τα παιδά μου το rocket league και το minecraft. Επειδή έχω χαθεί τα αγοράζω από κατάστημα σε δίσκο ή από το store? Υπάρχουν πολλά minecrafts. Ποιο από όλα? Δώστε καμιά βοήθεια γιατί δεν βλέπω να προλαβαίνω τον νέο χρόνο και μετά ποιος ακούει τους μικρούς...

Μπορείς να τα αγοράσεις από το store που έχει το PlayStation τώρα από τιμές δεν ξέρω γιατί δεν ασχολούμαι με τα συγκεκριμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anikologr είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας. Νέος στον χώρο του ps4. Μου ζητάνε τα παιδά μου το rocket league και το minecraft. Επειδή έχω χαθεί τα αγοράζω από κατάστημα σε δίσκο ή από το store? Υπάρχουν πολλά minecrafts. Ποιο από όλα? Δώστε καμιά βοήθεια γιατί δεν βλέπω να προλαβαίνω τον νέο χρόνο και μετά ποιος ακούει τους μικρούς...

Το Rocket League πλέον είναι δωρεάν, δεν χρειάζεται να πας να το αγοράσεις σε δίσκο.

Για το Minecraft δεν ξέρω. Λίγο που έψαξα, υπάρχει μια standard έκδοση (στο Store είναι κάνα 10άρικο πιο φθηνή σε σχέση με την physical) και μια άλλη που έχει κάποια extra packs (περίπου ίδια τιμή physical - digital). Υπάρχει και το πιο πρόσφατο Minecraft Dungeons, αλλά είναι spin off και άλλου είδους παιχνίδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VonLoutsos είπε

Καλησπέρα. Μια απορία. Τα Logitech G432 αξίζουν στα 36 ευρώ; Δεν είχα ποτέ headset πόσο μάλλον για gaming. Ευχαριστώ πολύ.

Νομιζω τα Pulse εχουν 60 η 70 με την προσφορα που τρεχει...θα πηγαινα σε αυτα μονο και μονο επειδη ειναι wireless

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ison said:

Νομιζω τα Pulse εχουν 60 η 70 με την προσφορα που τρεχει...θα πηγαινα σε αυτα μονο και μονο επειδη ειναι wireless

Δεν θέλω να είναι ασύρματα (βαριέμαι απίστευτα την διαδικασία με φορτίσεις κτλ). Απλά τα είδα και επειδή δεν έχω καθόλου είναι και logitech είπα να ρωτήσω μια άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Δεν θέλω να είναι ασύρματα (βαριέμαι απίστευτα την διαδικασία με φορτίσεις κτλ). Απλά τα είδα και επειδή δεν έχω καθόλου είναι και logitech είπα να ρωτήσω μια άποψη.

Νομιζω τα Hyper X σε αντιστοιχη τιμη ειναι καλυτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...