Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια από τα ίδια.Έμεινα με εντολές το βράδυ μπας και κερδίσω μερικά ακόμα νομίσματα,κι έμεινα με το.... στο χέρι.

Δεν μπήκα καν στον κόπο να μπω να αγορασω τόσο που πήγε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, snet είπε

19:00 περίπου ήταν τελικά το dip

 

το είχα θεωρήσει πολύ νωρίς οπότε πάλι δεν έχω τίποτα!

Κυριακή είναι ποτέ δεν ξέρεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως ο George έχει αρχίδια.

Μένει στις θέσεις του, χωρίς να φοβάται μην τον πάρουν στο κυνήγι κάμποσοι που μπορεί να πάρει στο λαιμό του, ακολουθώντας την συμβουλή του για hodl (ενώ έχουν δανειστεί για να μπουν στο crypto market).

Επεξ/σία από panospeter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, panospeter είπε

Πάντως ο George έχει αρχίδια.

Μένει στις θέσεις του, χωρίς να φοβάται μην τον πάρουν στο κυνήγι κάμποσοι που μπορεί να πάρει στο λαιμό του, ακολουθώντας την συμβουλή του για hodl (ενώ έχουν δανειστεί για να μπουν στο crypto market).

Δεν νομιζω οτι κανενας απο οσους εχουν δανειστει να εχει το δικαιωμα να πει οτιδηποτε για τον George, παντα εναντια στο leveraging ηταν. Βαζουμε μονο οτι περισσευει, στοχευουμε long term και σε καθε ευκαιρια μειωνουμε κοστος αγορας σε οσα επιλεξαμε, απλη ειναι η στρατηγικη που προτεινει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα 9 και 30 μερες, αν εχει χωρο για 3ο τσεκαρω και 100 - αν και με 2 συνεχομενα ντιπ το 3μηνο δεν εχει τοση σημασια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Τι τιμές βάζετε στα EMA σας;

20 50 100 με W fractals σε 1m και όταν είναι ίσια τα μακαρόνια Yolo.

Εγώ παίζω ένα πολύ μικρό ποσοστό από όσα έχω σκάψει. Μάλιστα έχω βγάλει το ROI μου σε παλιές τιμές οπότε ότι παίζω είναι από τα κερδισμένα. Και πάλι χάνω κανένα 100αρι από κανένα trade μια τα βάφω μαύρα. Με τίποτα δεν θα μπορούσα να το κάνω από την τσέπη μου , όχι δανεικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Αν περιμένετε dip σήμερα, προσωπική εκτίμηση (και όχι financial advice :P) δε θα πάει χαμηλότερα του χθεσινού.

Με τους θεσμικούς παραλία ποτέ μη λες ποτέ αχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, mindnever είπε

Οταν ΟΛΟΙ περιμένουν το ντιπ, μάλλον το αντίθετο θα συμβεί...

Ακριβώς .. και φαινόταν από τα orders ότι είχαν τοποθετήσει αρκετά πάνω από 30 31Κ .οπότε μόλις άρχισε την άνοδο το έσπρωξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...