Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
37 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Δεν το βλέπω να πηγαίνει κάτω από 30k usd, αύριο πιστεύω θα αγγίξει πάλι τα 30 και από αύριο βράδυ θα έχουμε άνοδο πάλι.

Θα πάει όμως τόσο χαμηλά ? Στα orders φαίνονται ανυπόμονοι και στα 31-32Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, omitziz είπε

Θα πάει όμως τόσο χαμηλά ? Στα orders φαίνονται ανυπόμονοι και στα 31-32Κ

Ξημερώνει... Ξημερώνει κυριακηηηη!!

Μπορει και να σταματήσει κοντα στα 31-32  όπως και την άλλη φορά. 

Κοίτα οποίος έχει σκοπό να μπει στα 30 πιθανόν θα μπει και στα 31-32

Πάντως δεν το βλέπω να τα σπάει τα 30.

Επεξ/σία από cliobaccarra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη binance πως μπορώ να βάλω εντολή πχ αν ένα κρυπτο πάει 2 ευρώ , να αγοράσω τόσα κρυπτο?

Και κάτι ακόμα, ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος στη bitstamp να γλιτώσω τα υψηλά fees ? Έχει κάποιο άλλο τρόπο πληρωμής εκτός από κάρτα μάστερ ?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτω απο τα 30Κ είναι νωρίς ακόμα να πέσει.  Δεν έχει ακόμα κάνει dump ο μασκαράς τα δικά του BTC (μου φαίνεται μπήκε στα 32Κ). Το πρόβλημα είναι ότι πρώτα θα τα ξεφορτωθεί και μετά θα το ανακοινώσει, και τότε όχι buy the dip αλλά τρεχάτε γιατί καίγεται ο κόλος μας.

Επεξ/σία από panospeter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαββατοκύριακο ήταν και είχε εκπτώσεις να ψωνίσει ο κόσμος. Απο Δευτέρα κανονικές τιμές. Ας ελπίσουμε να είναι σχετικά σταθερό το btc τις επόμενες ημέρες ώστε να ανακτήσουν το χαμένο έδαφος τα alts.  

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Metaksas είπε

λετε τελικα το sunday dip να γινει sunday pump? 

δεν είναι σίγουρα τι θα γίνει

 

 

 

 

το μόνο σίγουρο είναι οτι

Spoiler

όλοι θα γκρινιάξουμε

🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, panospeter είπε

Κάτω απο τα 30Κ είναι νωρίς ακόμα να πέσει.  Δεν έχει ακόμα κάνει dump ο μασκαράς τα δικά του BTC (μου φαίνεται μπήκε στα 32Κ). Το πρόβλημα είναι ότι πρώτα θα τα ξεφορτωθεί και μετά θα το ανακοινώσει, και τότε όχι buy the dip αλλά τρεχάτε γιατί καίγεται ο κόλος μας.

Πάντως μην περιμένεις την ίδια δυναμική πλέον σε αναρτήσεις του Μασκαρα. Σίγουρα αν πουλήσει θα κάνει μια πτώση αλλά μέχρι εκεί. Πλέον θα βγει στο περιθώριο όσο περνάει ο καιρός, κατάλαβαν και οι τελευταίοι το παιχνιδάκι που παίζει.

 

2 ώρες πριν, zananiro είπε

Σαββατοκύριακο ήταν και είχε εκπτώσεις να ψωνίσει ο κόσμος. Απο Δευτέρα κανονικές τιμές. Ας ελπίσουμε να είναι σχετικά σταθερό το btc τις επόμενες ημέρες ώστε να ανακτήσουν το χαμένο έδαφος τα alts.  

Τα alts πρέπει να πέσουν αν θέλεις ευημερία στα crypto γενικότερα. Εντάξει δεν εννοώ το eth και κάνα δυο ακόμα στο top 5, άλλα νομίσματα τύπου doge coin. Όπως πολύ σωστά είχε αναφέρει κάποιος αν δεν πέσει το doge κάτω από 0.10 δεν θα δούμε προκοπή

Επεξ/σία από cliobaccarra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέραν της πλάκας είμαι σε σκέψεις απόψε...σκέφτομαι να βγω όσο είμαι στα ίδια από το dip προ 2βδομάδων και να ξαναμπώ χαμηλότερα...η αίσθησή μου είναι οτι έχουμε να δούμε το 30-32Κ ξανά ως την Κυριακή.

και θα προτιμούσα να μετακινήσω κεφάλαιο από vet σε polygon και cardano.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αφήνεις εντολές σε ADA-MATIC αρκετά κοντά στο νούμερο που ήταν πριν κοιμηθείς,και να έχεις σηκωθεί πριν μισή ώρα,και να είναι τα μόνα που έφυγαν στο θεό.

 

Αξια ανεκτιμητη.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...