Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, greekfragma είπε

άμα σε δώκω σωστή πρόβλεψη κάνεις μαχαίρι τα μισά κέρδη;

Πριτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Vsrs7 είπε

Τι σημαίνει το γεμάτο κεράκι και τι το αδύνατο κεράκι;

Το γεμάτο είναι ότι αγοράζουν ή πουλάνε πολλοί; Το αδύνατο είναι το αντίθετο;

Οι άκρες του γεμάτου είναι στην αρχή και στο τέλος της περιόδου. Οι λεπτές άκρες είναι το min/max που έφτασε μέσα στην περίοδο. Το χρώμα είναι συγκριτικό με το αμέσως προηγούμενο.

 

Επειδή θα πέσουν να με φάνε, το χρώμα είναι δείκτης αν ειναι πάνω ή κάτω από την αρχή της περιόδου. Απλά στην συγκεκριμένη αγορά που το spread είναι σχεδόν μηδενικό και οι κινήσεις 100δες το λεπτό, το χρώμα παίζει και ένα ρόλο σύγκρισης με την προηγούμενη.

Επεξ/σία από Carrion
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το litecoin τι φάση ρε παιδιά? Έχω αγοράσει στο 165€ και με αυτά και με εκείνα θα με κάνει να πουλήσω τα πάντα όταν ξανά φτάσει εκεί η τιμή (για να μη χάσω κάτι) και να περιμένω να πάει σκ για να πέσει στο 135€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, FANBOUKLEN21 είπε

Το litecoin τι φάση ρε παιδιά? Έχω αγοράσει στο 165€ και με αυτά και με εκείνα θα με κάνει να πουλήσω τα πάντα όταν ξανά φτάσει εκεί η τιμή (για να μη χάσω κάτι) και να περιμένω να πάει σκ για να πέσει στο 135€

Παίζει να είναι από τα πιο τζογαδόρικα μαζί με το σκυλί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snet είπε

χθες καλά τα πήγαινα με το BTC σήμερα, πολύ ψόφια τα πράγματα όπου νάναι θα χτυπήσει η εντολή stop loss!!!😭

Παίρνεις χαμηλά, πουλάς ψηλά ή το αντίθετο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι καλύτερα να βάλεις μικρότερα όρια για την έξοδο σου. Εννοείται εσυ ξέρεις καλύτερα. Εγώ κάνω το ανάποδο. Πουλάω ψηλα, αγοράζω χαμηλά btc. Και βάζω αρκετά μικρά όρια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...