Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, pp6210 είπε

δεν νομίζω οτι προκύπτει πρόβλημα να παρακολουθείς τις εξελίξεις και ακούς γνώμες και απόψεις προκειμένου να διαμορφώσεις ιδία άποψη, δεν σημαίνει οτι ακολουθείς άβουλα...

εκτός και αν κάποιος είναι τόσο expert που τίποτα απο όσα ακούει δεν τα γνωρίζει ήδη, αλλά κάποιος τέτοιος δεν θα σχολίαζε σε φόρουμ....

Κάποτε, όταν είχε έρθει το στοίχημα στην Ελλάδα, έφτασε να γράφει προγνωστικά και η κουτσή Μαρία.

Ότι θέλει μπορεί να διαβάζει και να παρακολουθεί κανείς, αρκεί να ξέρει πως ο "συμβουλάτορας" βγάζει μεροκάματο. Θα γράφει-λέει κάθε μέρα τα δικά του, επειδή αυτή είναι η δουλειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, omitziz είπε

Κάθε μέρα καραούλι.

 

Screenshot_20210601-194959.jpg

Είχα μπει στα 2400+ το Σάββατο ή την Παρασκευή αν θυμάμαι καλά.

Ευτυχώς πρόλαβα και βγήκα στο 2736 χτες... λογικά έτσι όπως πάει, αύριο θα το πιάσεις εσύ.

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Doubt είπε

Κάποτε, όταν είχε έρθει το στοίχημα στην Ελλάδα, έφτασε να γράφει προγνωστικά και η κουτσή Μαρία.

Ότι θέλει μπορεί να διαβάζει και να παρακολουθεί κανείς, αρκεί να ξέρει πως ο "συμβουλάτορας" βγάζει μεροκάματο. Θα γράφει-λέει κάθε μέρα τα δικά του, επειδή αυτή είναι η δουλειά του.

Κανείς δε θα σου δώσει συμβουλές ίδιες με αυτά που παίζει. Θα σου δώσει κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια θεωρείτε οτι είναι η καλύτερη επιλογή για staking ή yield farming σε stable coins;

Δυστυχώς το Kraken, παρόλο που σου δίνει 20% στο Kava και 12% στο Polkadot δεν έχει κάτι ανάλογο για stable coins.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια καλη αναλυση για αξιολογα projects βλεπετε παρακατω.

Bitcoin,Ethereum,Polkadot,Cardano,ΒΝΒ,Chainlink,Solana,Kusama,Uniswap,VeChain,Matic,Theta.

Εχω αρκετα απο τα παραπανω coins και κατα την πτωση τους κανω ενα DCA . (Αγορα ισοποσα για να απαλυνεις την πτωση, το μεσο ορο τιμης αγορας)

 

Επεξ/σία από Damianus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Fan είπε

Ποια θεωρείτε οτι είναι η καλύτερη επιλογή για staking ή yield farming σε stable coins;

Δυστυχώς το Kraken, παρόλο που σου δίνει 20% στο Kava και 12% στο Polkadot δεν έχει κάτι ανάλογο για stable coins.

Εδώ κοιτάω εγώ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vpBQI2DFUk7zXS4TCs9ZOnatvWHiYf5jHjKgKpfJG5Y/htmlview 

Μόνο nexo εχω προσωπικά και είναι αξιόπιστο.

 

 

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είναι το μόνο που δεν έπαθε κάτι όλο αυτό το καιρό και το μόνο που δε συζητά κανένας!

 

γενικώς βλέπετε ότι οι προβλέψεις είναι απλά για συζήτηση!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, omitziz είπε

Εδώ κοιτάω εγώ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vpBQI2DFUk7zXS4TCs9ZOnatvWHiYf5jHjKgKpfJG5Y/htmlview 

Μόνο nexo εχω προσωπικά και είναι αξιόπιστο.

 

 

 

 

Οι διάφοροι χρωματισμοί στα ποσοστά τι σημαίνουν;

Βλέπω ότι το Bitrue δίνει 20% Unlocked στα stable coins. Είναι αξιοπρεπές πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, Fan είπε

Οι διάφοροι χρωματισμοί στα ποσοστά τι σημαίνουν;

Βλέπω ότι το Bitrue δίνει 20% Unlocked στα stable coins. Είναι αξιοπρεπές πιστεύω.

Το ποσοστό ώστε σχέση με τους άλλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, omitziz είπε

Το ποσοστό ώστε σχέση με τους άλλους 

Δηλαδή πράσινο καλύτερο ποσοστό σε σχέση με άλλα ανταλλακτήρια και κόκκινο χειρότερο ποσοστό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...