Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, teo1966 είπε

παιδια 8% ειναι στον μηνα για στακινγκ busd?

8% ετησιο (μεχρι ποσο 2κ) αλλα η binance το ονομαζει "flexible savings" , οποτε θες τα κανεις αναληψη ,δεν εχει "κλειδωμα" για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα

@icenex Εννοειται οτι καταλαβα οτι κανεις πλακα,επισης φιλαρακι μαντεψε..

Αξιωθηκα και πηρα ~7% του κεφαλαιου BTC με μεσο ορο περιπου 19Κ,πρωτες "σοβαρες" αγορες..

Εγω ξερεις ειμαι καταστροφολογος και αρκουδιαρης αλλα ειχα πει ΑΝ ξαναπαει κατω απο 20Κ θα παρω κατι αυτην την φορα,θα ηθελα να ηταν οι αγορες κοντα στο 15% του κεφαλαιου αλλα τεσπα

 

Επεξ/σία από crypkratos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιος κατι ειναι κ αυτο απο το τιποτα αλλα ναι επρεπε να μπεις με περισσοτερο ποσοστο κατα την ταπεινη μου αποψη.Το μελλον θα δειξει ποιος θα πεσει μεσα στις προβλεψεις του απο εμας τους 2.

Εγω ειμαι ταυρος καθαρα επειδη το βλεπω σαν επενδυση σε μεγαλο βαθος χρονου.Ειχα λεφτα στην ακρη που σκονιζονταν και δεν επαιρνα τιποτα και δεν σκοπευα να τα κανω κατι.Τωρα τα επενδυσα σε κατι που το πιστευω που αν κατσει θα αλλαξει κατα πολυ τον τροπο ζωης μου ή απλα να συνταξιοδοτηθω πριν τα 67 μου, βεβαια οντας 38 ακομη μεχρι να βγω στην συνταξη παιζει να το εχουν παει το οριο στα 77...Οποτε θα ηταν ενα ωραιο σεναριο να καταφερω να βγω νωριτερα στην συνταξη.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Binance Crypto WODL Answers

Binance Crypto WODL 3 Letter Words

  • ECO
  • SBT
  • FAN
  • BNB
  • BAB

Binance Crypto WODL 4 Letter Words

  • GEAR
  • CLUB
  • BURN
  • CEFI

Binance Crypto WODL 5 Letter Words

  • POWER
  • EARTH

  • GREEN
  • STATE

  • PERKS
  • LAZIO

Binance Crypto WODL 6 Letter Words

  • PROOFS
  • CARBON
  • PLANET
  • ENERGY

  • FOREST

  • OFFSET

Binance Crypto WODL 7 Letter Words

  • CLIMATE
  • NEUTRAL
  • UTILITY
  • RONALDO
  • PARTNER
  • FORMULA
  • UPGRADE

Binance Crypto WODL 8 Letter Words

  • EMISSION
  • NEGATIVE
  • FRIENDLY
  • FOOTBALL
  • SECURITY
  • IDENTITY
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Please help.

Ένα παλικάρι παλαιώτερα είχε περάσει KYC της Binance με την αστυνομική του ταυτότητα.

Ισχύει μέχρι σήμερα, ξέρει κανείς, ή θα πρέπει να ανανεώσω διαβατήριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, volman είπε

Please help.

Ένα παλικάρι παλαιώτερα είχε περάσει KYC της Binance με την αστυνομική του ταυτότητα.

Ισχύει μέχρι σήμερα, ξέρει κανείς, ή θα πρέπει να ανανεώσω διαβατήριο;

Ισχύει κανονικά. Αρκεί να μην έχει λήξει (15έτη)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω δεν έχει σχολιαστεί το ότι η binance κόβει το usdc και αλλά stables και όποιος δεν τα μεταφέρει θα του τα αλλάξουν αυτομάτως σε busd. Δεν θα επηρεαστούν τα usdt για την ώρα αλλά είναι ανοικτό για το μέλλον το ενδεχόμενο 

https://www.binance.com/en/support/announcement/e62f703604a94538a1f1bc803b2d579f?s=09

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρε Luna με κερασες σουβλακια σημερα...Οταν εκανε το pump βιαστηκα και εστειλα τα μισα μου coin στο 4.5$ και το ειδα το μαμημενο να φτανει στα 7+$ και ειπα αν πεσει πιο κατω απο 4.5$ να ξαναγορασω οτι πουλησα και να κρατησω τα ρεστα.Ευτυχως για μενα επεσε στα κοντα στα 4$ και ξαναγορασα πισω οτι luna ειχα πουλησει και μου εμειναν και 20$ για να τα φαω σουβλακια.

Θεωρω οτι θα pumparei πιο πανω για αυτο ξαναγορασα για να πουλησω σε επιπεδα 6-7$ και πανω.

Απο οτι δειχνει εκανα καλα μιας η τιμη επαιζε χθες στα 4.00-4.25$ και τωρα ξυπνησα και ειναι κοντα 4.50$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Luna πέταμα λεφτών. Lunc κάτι κάνουμε για να περνάει η ώρα :mrgreen:

Ε καλα το airdrop ειναι μην νομιζεις οτι εχω ριξει λεφτα.Αλλα κατι εγινε τωρα επεσε το btc και επεσε κ αυτο παλι.

Τζογαρουμε σε αυτο με trades μπας και βγαλουμε την χασουρα πιο γρηγορα πισω, απο το να περιμενουμε να την βγαλουμε οταν παρουμε ολο το airdrop και αυτο με την προυποθεση η τιμη να παραμεινει πανω απο 5$.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Ελα ρε Luna μια καλη βουτια κατω απο τα 4$ να βγαλουμε τα σουβλακια μας παλι :P

Ανέβηκε ο πληθωρισμός οπότε μας βλέπω για ρεκόρ αύξησης επιτοκίου σε λίγες μέρες... Βέβαια το luna είναι meme stock οπότε μπορεί και να ξανακάνει κάνα run

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Ανέβηκε ο πληθωρισμός οπότε μας βλέπω για ρεκόρ αύξησης επιτοκίου σε λίγες μέρες... Βέβαια το luna είναι meme stock οπότε μπορεί και να ξανακάνει κάνα run

Πάμε για 15k μέχρι 20-25/9; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Πάμε για 15k μέχρι 20-25/9; :mrgreen:

Αν πέσει φαπα με το merge ίσως. Γιατί η σημερινή πτώση προοικονομει τη μεγάλη αύξηση επιτοκίων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαι αναλυτής ούτε ειδικός και κάποια πράγματα δεν έχουν λογική, δε μπαινουν σε καμπύλες, διαγράμματα και τριγωνάκια με φιξ τιμές.

αυτό το +10% προχθές και το -10% σήμερα που απεικονίζεται στη παρακάτω φωτογραφία είναι μια ακόμα απόδειξη οτι η αγορά είναι τελείως προκαθορισμένη και manipulated και αυτοί που την κουνάνε πάνω κάτω γελάνε με όλους όσους το παίζουν ειδικοί αναλυτές.

θα ξαναπώ ότι έχω πει και παλιότερα.

παίξτε το παιχνίδι τους όσοι έχετε στομάχι ή λεφτά για πέταμα.

επενδύστε και ξεχάστε οτι επενδύσατε όσοι θέλετε και πιστεύετε οτι μια μέρα η αγορά των crypto θα είναι η επόμενη οικονομική επανάσταση.

Screenshot 2022-09-14 001100.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...