Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Μισο γιατι αυτο δεν το καταλαβαινω.θα πληρωσει η ms 20 -50 μιρια ασπουμε να φτιαχτει καποιο παιχνιδι για το xbox και αυτο θα βγει και στο ps?πως θα γινει αυτο;

Ποτέ είπα κάτι τέτοιο εγώ; 

Εγώ σου ανάφερα απλά ένα παράδειγμα με το τι έχει γίνει και απλά σου είπα ότι τίποτα δεν είναι γραμμένο σε πέτρα.

Συνήθως τα αποκλειστικά παιχνιδια παραμένουν αποκλειστικά αλλά δεν είναι και ο κανόνας αυτός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Ποτέ είπα κάτι τέτοιο εγώ; 

Εγώ σου ανάφερα απλά ένα παράδειγμα με το τι έχει γίνει και απλά σου είπα ότι τίποτα δεν είναι γραμμένο σε πέτρα.

Συνήθως τα αποκλειστικά παιχνιδια παραμένουν αποκλειστικά αλλά δεν είναι και ο κανόνας αυτός. 

Α οκ αυτο καταλαβα γιαυτο αναρωτηθηκα.

Διαβαζω παντος απο εδω απο εκει.φημες και φημες.κατι για 8κ διαβαζω οχι με τα τοσο καλα αγγλικα  μου για το ps5.ελπιζω παντος να μην κανουν καμια μλκια παλι σε 8κ και 30 frames.η απολυτη επιτυχια θα ειναι να επικεντρωθουν και οι 2 κονσολες σε 4κ 60 frames.τοτε θα μιλαμε για τα απολυτα μηχανηματα που θα βγαζουν και περιτη την χρηση των pc.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να δούμε 8κ θεωρώ είναι ακόμη νωρίς λογικά θα δούμε 4κ αλλά μακάρι 60 fps αλλά μπορεί να το προσθέσουν και στις pro εκδόσεις οι οποίες θα βγουν μετά από λίγα χρόνια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Το να δούμε 8κ θεωρώ είναι ακόμη νωρίς λογικά θα δούμε 4κ αλλά μακάρι 60 fps αλλά μπορεί να το προσθέσουν και στις pro εκδόσεις οι οποίες θα βγουν μετά από λίγα χρόνια. 

 

Χαχαχαχαχα -μην ορκίζεσαι - ειδικά αν πουλάς και τηλεοράσεις :

 

😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην υπαρξει η παραμικρη παρανοηση ειπα να διευκρινισω..

Ας πετυχουμε τα 4Κ/60 με την επομενη γενια θα ελεγα εγω κ εχουμε πολλα ψωμια να φαμε για το 8Κ. Οι καταναλωτες εννοω, γιατι οι εταιρειες ακονιζουν τα μαχαιρια τους ηδη..

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις - αλλά οι κονσόλες όπως και οι τηλεοράσεις ως consumer προϊόντα έχουν πιο πολλά κοινά από ότι με μια τεχνολογία στα "σπάργανα" όπως είναι το Ray-Tracing σήμερα και το Hardware Texture & Light "κάποτε" και το tesselation "τότε". Ως εκ τούτου και με δεδομένο το Hdmi 2.1 στις καινούργιες κονσόλες ΔΕΝ θα εκπλαγώ από τίποτε.

Θα ξενερώσω? Σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...