Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε μένα lagάρει ώρες ώρες στο Gears 4 είτε παίζω σε EU ή US servers, δεν είναι συνεχόμενο lag αλλά όταν lagάρει..είναι πάντα άσχημα! Και δεν είναι θέμα γραμμής (50mbps vdsl) ούτε καν παίζει ρόλο αν κάνω stream ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι οτι εγω οσο χαζοεπαιζα paladins δεν ειχα δει κολληματα και lag...βεβαια χθες εβαλα στο low το firewall του router(speedport entry 2i το κλασικο του οτε)και επαιξα καποια παιχνιδια χωρις ιχνος lag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμένα (xbox one S) στα games with gold δεν μου έχει επιλογή να κατεβάσω δωρεάν το παιχνίδι που είναι για 360.....και το προηγούμενο και αυτό που έχει απο σήμερα, είναι φυσιολογικό αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pollop είπε

οχι, εχεις δηλωσει πιστωτικη για να κατεβαζεις τα παιχνιδια του 360;

έχω δηλώσει μια χρεωστική (δεν έχω κάνει αγορά μεχρι τώρα με αυτήν αν παίζει ρόλο). Επίσης έχω την δοκιμαστική gold των 14 ημερών που παίρνεις με την αγορά xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Παιδια βλεπω τωρα οτι θα δωσει το forza horizon 4 δωρεαν με το game pass.αυτο αργοτερα θα το αφαιρεσουν η θα ειναι μονιμα;

Σιγουρα θα ειναι για παρα πολυ καιρο στο game pass.Παιχνιδι κραχτης για να αγορασεις συνδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα οτι ενω μπηκε 2 Οκτωβρη (Καλο μηνα να ´χουμε) το Forza Horizon 4 δεν ηταν στη λιστα του game pass.Αναζητωντας ομως το παιχνιδι στη γενικη λιστα στο Store, σου δινει κανονικα την επιλογη να το κατεβασεις δωρεαν εφοσον εχεις συνδρομη game pass.Ενημερωνω σε περιπτωση που καποιος το ψαχνει στην συγκεκριμενη λιστα.

Καλα γκαζια να χουμε παιδια!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, James. είπε

cdkeys με 2.79 ο μηνας.

Πολυ δελεαστικη τιμη.

πως μπορούν και το κάνουν αυτό, δηλ. να δίνουν τόσο χαμηλή τιμή;

έχει πάρει κανείς; όλα κανονικά; είχε ποτέ κανείς πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, James. είπε

cdkeys με 2.79 ο μηνας.

Πολυ δελεαστικη τιμη.

Damn, το αγόρασα, πάω να βάλω τον κωδικό αλλά τρώω άκυρο!

"

New customers only

The free trial is for new customers only"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...