Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Ναι αλλά μετά δεν πρέπει να ξανά αλλάξει το region της κονσόλας του σε Ελληνικό?

Γιατί θα πάψει να ισχύει το xbox live gold απο Βραζιλία που είχε πάρει?

Μου ειπε πως του λειτούργησε. Δεν τον ρώτησα εαν άλλαξε το region ή εαν το επανέφερε στο ελληνικό. 
Αυτό που κατάλαβα ειναι πως αρκεί το σύστημα να δει πως μπαίνεις απο βραζιλία και το ενεργοποιείς. Τίποτα άλλο.
Σκέψου να το εχεις αγοράσει κανονικά και να εισαι βραζιλία κ μετά να μετακομίσεις ΕΕ, δεν γινεται να σου παγώσει το gold απαξ κ το εχεις ενεργοποιήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως και το καινουριο χειριστηριο μπορει να μην εχει αυτα τα στραβα κουμπωμενα πλαστικα και να ειναι τελειο, αλλα κατι τριξιματακια οπως πατας τα LB και RB  τα κανει εμενα. Εσας?

Θα μου πειτε με πλαστικα ειναι φτιαγμενο οχι με βαμβακι :DΕιμαι πολυ παραξενος το ξερω αλλα μ'αρεσουν ολα να ειναι στην εντελεια.

Y.Γ. 

Your Xbox Live Gold subscription

Any time left on your Xbox Live Gold subscription will be moved with your account to the new country/region.

Αν ειναι ετσι απλο,αλλαζουμε region απο το μενου, βαζουμε βραζιλια και μετα ξαναβαζουμε Ελλαδα.

Εμενα ληγει η trial εκδοση στις 20 και θα το σκεφτω.Η Βραζιλιανικο στα 22 η στα 38 το worldwide.

Επεξ/σία από James.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την παρέα, πρόσφατα πήρα ένα One X και πάσαρα το παλιό μου One στον αδερφό μου.

Θα ήθελα να κάνω share την κονσόλα μου για να παίρνει τα παιχνίδια μου και τη Live Gold συνδρομή μου.

Μπορείτε να με κατατοπίσετε τι βήματα πρέπει να κάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill_viper είπε

Χαιρετώ την παρέα, πρόσφατα πήρα ένα One X και πάσαρα το παλιό μου One στον αδερφό μου.

Θα ήθελα να κάνω share την κονσόλα μου για να παίρνει τα παιχνίδια μου και τη Live Gold συνδρομή μου.

Μπορείτε να με κατατοπίσετε τι βήματα πρέπει να κάνω; 

Θα πρεπει να ορισεις τη δικη του ως home console μεσω του λογαριασμου σου στα setting της κονσολας. Μετα θα εισαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kostiger είπε

Θα πρεπει να ορισεις τη δικη του ως home console μεσω του λογαριασμου σου στα setting της κονσολας. Μετα θα εισαι κομπλε.

To ιδιο παιχνιδι ταυτοχρονα θα μπορουν να το παιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμενουμε με ανοικτες αγκαλες !!!

Λογω του forza horizon 3 αγορασα το xbox , τωρα ηρθε η ωρα να βγαλει τα λεφτα του η tv και το one x 🤗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πειρα ενα κοντρολλερ για το one πριν 10 μερες και μαλλον ειναι ελλατωματικο στο δεξι joystick.αν δεν το ακουμπας ανεβενει η καμερα του παιχτη σιγα σιγα πανω και κοιταζει τον ουρανο.εκανα online αγορα απο τα public και μου ηρθε με courier.η μεγαλη μου βλακεια ειναι που δεν κρατησα αποδειξη.τι κανουμε τωρα;θα παω αυριο στα public.αν μου τα μασανε που δεν εχω αποδειξη τι μπορω να κανω;ειναι και το gear of war edition και το πληρωσα 75 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Παιδες πειρα ενα κοντρολλερ για το one πριν 10 μερες και μαλλον ειναι ελλατωματικο στο δεξι joystick.αν δεν το ακουμπας ανεβενει η καμερα του παιχτη σιγα σιγα πανω και κοιταζει τον ουρανο.εκανα online αγορα απο τα public και μου ηρθε με courier.η μεγαλη μου βλακεια ειναι που δεν κρατησα αποδειξη.τι κανουμε τωρα;θα παω αυριο στα public.αν μου τα μασανε που δεν εχω αποδειξη τι μπορω να κανω;ειναι και το gear of war edition και το πληρωσα 75 ευρω.

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ ,αλλά εμένα έχει "γράψει" αρκετές ώρες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ημερομηνια αγορας και την βρισκουν την αποδειξη.Ονομα μπορει να μην σου ζητησαν αλλα με την ημερομηνια θα την βρουν.Αν δεις προηγουμενα μου μυνηματα ,επεστρεψα και εγω ενα πριν μερικες μερες.Ζητας αμεση αντικατασταση με καινουριο.Μην δεχτεις σερβις κτλ γιατι παιρνει καιρο.

Θα μπεις στο μαγαζι με το παλιο και θα βγεις με το καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το δεχτηκαν ενω ειχα την συσκευασια του με τα αυτοκολλητακια που γραφει ολα τα στοιχεια πανω.μου ειπαν αυτο που ειπατε και εσεις.πηγα στο ταμειο και μου λενε θα σε παρουμε τηλεφωνο συντομα να βρουμε την αποδειξη.το θεμα ειμαι οτι σε 4 μερες τελειωνουν οι 14 μερες και πιστευω μετα δεν θα το αλλαξουν με καινουργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...