Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Δεν το δεχτηκαν ενω ειχα την συσκευασια του με τα αυτοκολλητακια που γραφει ολα τα στοιχεια πανω.μου ειπαν αυτο που ειπατε και εσεις.πηγα στο ταμειο και μου λενε θα σε παρουμε τηλεφωνο συντομα να βρουμε την αποδειξη.το θεμα ειμαι οτι σε 4 μερες τελειωνουν οι 14 μερες και πιστευω μετα δεν θα το αλλαξουν με καινουργιο.

Επρεπε να επιμεινεις!Εχεις το δικαιωμα να παρεις καινουριο.Την αποδειξη την βρισκουν σε 5 λεπτα.Πες να μιλησεις με τον διευθυντη του καταστηματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/9/2018 στις 8:06 ΠΜ, georget35 είπε

Παιδιά από που παίρνετε προπληρωμένες κάρτες(Gift Cards) για το Xbox one?

press-start.com

cdkeys.com

instant-gaming.com

Δοκιμασμενη απο αλλα μελη του φορουμ εδω και σκοπευω να αγορασω και εγω μια συνδρομη μεθαυριο που τελειωνει η δικη μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά αν βρει κανένας κάποια προσφορά για το shadow of the tomb raider ας το γράψει εδώ. Δε γίνεται να κάνει 100 ευρώ το croft edition.. έλεος....

Επεξ/σία από Bezbozny
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Bezbozny είπε

Παιδιά αν βρει κανένας κάποια προσφορά για το shadow of the tomb raider ας το γράψει εδώ. Δε γίνεται να κάνει 100 ευρώ το croft edition.. έλεος....

Κοίτα, εδώ πετάει τόσος κόσμος ένα σκασμό λεφτά στα και καλά Free 2 Play παιχνίδια, τα 100 ευρώ για το croft edition είναι ένα τίποτα! Τζάμπα το δίνουν! 
Αν τόσος κόσμος δίνει λεφτά για skin τότε μιλάμε για μεγάλη ευκαιρία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το Battlefield V το πήρα από εδώ στα 50€ τη Deluxe edition αντί για 90€ που έχει στο Live.

https://www.instant-gaming.com/en/3160-buy-battlefield-5-deluxe-edition-xbox-one/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bill_viper είπε

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το Battlefield V το πήρα από εδώ στα 50€ τη Deluxe edition αντί για 90€ που έχει στο Live.

https://www.instant-gaming.com/en/3160-buy-battlefield-5-deluxe-edition-xbox-one/

καλο κάψιμο αρχηγέ, αλλο ενα χιλιαρικακι να φανταστώ?!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερά νέα για τους φίλους του χβοχ .

Επίσημα υποστήριξη πληκτρολόγιο και ποντίκι....

http://www.xbox365.gr/accessories/mousekeyboard-support-me-apokleistiki-sunergasia-ths-razer/

Αν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στα app μιλάμε για pcaki κανονικό.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2018 στις 1:14 ΠΜ, lebron15 είπε

Χαιρετώ, προέκυψε θέμα με το xbox one s. Μου βγάζει error E101. Δοκίμασα να επιλυσω μόνος μου το πρόβλημα με πληροφορίες που βρήκα στο net και στο site του xbox χωρίς επιτυχία. Τώρα έχει τον λόγο το service της MS. Θα'θελα να ρωτήσω αν έχεις κανείς προηγούμενη εμπειρία από το service της εταιρείας θετική ή αρνητική, χρόνο παράδοσης της κονσόλας κλπ. Όπως και τι έγινε με τις συνδρομές που είχατε στην κατοχή σας. 

Δε με πάει καθόλου καλά αυτή η γενιά. Παρέλαβα Παρασκευή 21/9 το Xbox και χθες 26/9 μου παρουσίασε άλλο πρόβλημα. Πατώντας το Power Button για να ανοίξει, ενεργοποιείται για 3-4 δευτερόλεπτα η κονσόλα και αμέσως κλείνει, σε άλλες προσπάθειες δεν ανάβει καν το φωτάκι, ακούγεται μόνο το κλασικό μπιπ και φυσικά τίποτα. Καλέσα χθες πάλι στο service, μάλλον θα μου φέρουν ανακατασκευασμένο, δεν ξέρω βέβαια τι είναι καλύτερο αλλά η εν λόγω κονσόλα βγήκε πολύ προβληματική. Τους ρώτησα αν προβλέπεται αντικατάσταση με καινούρια και δυστυχώς η απάντηση ήταν αρνητική. Γενικά, είμαι πολύ ξενερωμένος από την MS και το One. Αν δεν είχα συνδρομές και πολλά παιχνίδια σε ψηφιακή μορφή θα πήγαινα για το PS4. Όχι πως εκεί δεν προκύπτουν προβλήματα αξιοπιστίας βέβαια. Το μόνο θετικό στην όλη κατάσταση είναι το service της MS από άποψη χρόνου, ενημέρωσης και επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο να εισαι αγανακτισμενος.Μη σε τρομαζει το ανακατασκευασμενο.Στην ουσια καινουργιο ειναι με καινουργια πλαστικα, αυτοκολλητα οπως ενα καινουργιο xbox.

Θα κανεις υπομονη να στειλεις για σερβις την κονσολα και θα απαιτησεις να σου κανουν δωρο τις συνδρομες που τρεχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κανείς θέματα με το xbox live από χτες το βράδυ παρόλο που στη σελίδα του xbox live status τα δείχνει όλα οκ?

Να του αποσυνδέεται στα party chat.

 

Τώρα π.χ. στο lfg πολλές φορές δεν δείχνει καν τα εικονίδια  των χρηστών και ακόμα και αν πας σε κάποιον χρήστη δεν σου δείχνει το εικονίδιο του.

Έχει κανείς κάτι παρόμοιο σε προβλήματα από χτες το βράδυ με το xbox live?

 

Edit:

Μόλις απαντήθηκε η ερώτηση μου.

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forza Horizon 4. Το ξεκίνησα σήμερα στο ΧΒΟΧ. Στο PC, ακόμη κατεβαίνει και μέχρι στιγμής έχει κάνει 3 - 4 fails, με αποτέλεσμα να ξεκινάει το download από την αρχή. Οι servers, πρέπει να τρώνε τρελό hammering...

Παιχνιδάρα μέχρι στιγμής. Τα screenshots είναι τραβηγμένα από το XBOX...

M0QxtRo.png

Fs0V7it.png

xD7QL3A.png

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...