Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσον αφορα το προβλημα μου με το lag...αλλαξα ρουτερ εβαλα ενα tp8960n σε σχεση με το speetport entry 2i που ειχα και Ενώ η ταχυτητα σε download και upload επεσε λιγο το ping επισης επεσε αισθητα και επαιξα σαν ανθρωπος μετα απο 3 μερες φιφα 19

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορες που δινουν κλειδαδικα και Microsoft στα 1-2 ευρω για το gamepass είναι για αυτους που δεν εχουν χρησιμοποιήσει το trial...το ιδιο ισχυει και για το live

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giannis-xania είπε

Οι προσφορες που δινουν κλειδαδικα και Microsoft στα 1-2 ευρω για το gamepass είναι για αυτους που δεν εχουν χρησιμοποιήσει το trial...το ιδιο ισχυει και για το live

αν πάρεις μια φορά απο κλειδάδικα μπορείς να ξαναπάρεις και 2η και 3η κλπ; ή οι προσφορές και χαμηλές τιμές απο τα κλειδάδικα είναι μόνο για νέους "καθαρότατους" πελάτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει κανείς κωδικό για game pass 1 μήνα τον δίνω 2.80€ όσο τον πήρα γιατί σε εμένα δεν κάνει επειδή έχω ξαναβάλει. 

Προϋποθέτει να μην έχετε βάλει στο παρελθόν game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, bill_viper said:

Αν θέλει κανείς κωδικό για game pass 1 μήνα τον δίνω 2.80€ όσο τον πήρα γιατί σε εμένα δεν κάνει επειδή έχω ξαναβάλει. 

Προϋποθέτει να μην έχετε βάλει στο παρελθόν game pass.

φτιαξε ενα δευτερο account στο χβοχ σου και χρησιμοποιησε τον εκει. Θα μπορεις να παίζεις τα παιχνιδια και στο κανονικό σου account 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα xbox one (ενδιαφέρομαι για το s κυρίως) μπορούν να παίξουν αρχεία βίντεο κατεβασμενα?

Πχ μια ταινία (mkv) μπορεί να κατέβει ΣΤΟ xbox και να παίξει αργότερα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Mojo-Jojo είπε

Το Game Pass ισχυει και για pc ή μονο για το One;

Ισχύει για τα παιχνίδια με την σήμανση XBOX play anywhere. 

Επεξ/σία από Scorpio_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Παρατηρησε κανεις προβληματα στο Forza Horizon 4?

Οταν επιλεγω να παιξω Blueprint Event κανει αναζητηση για παικτες ολα οκ.Οταν ξεκιναει ο αγωνας το χειριστηριο δεν λειτουργει οτι και αν πατησω και το αμαξι μενει σταθερο στην εκκινηση.

Οταν πατησω το "Χ" στο χειριστηριο και μετα "πισω" με παει στο μενου του παιχνιδιου που λειτουργουν ολα κομπλε.Απο κει και περα ομως μεσα στο παιχνιδι το χειριστηριο δεν λειτουργει και το αμαξι παραμενει ακινητο.Πρεπει να βγω απο το παιχνιδι να ξαναμπω για να δουλεψει στην ελευθερη πιστα κτλ.Αν δοκιμασω event Ομως εχω το ιδιο προβλημα

Οσες φορες και αν το δοκιμασα κανει το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτές που είναι για ένα μήνα όσες θέλεις αρκεί να μην έχεις βάλει ποτέ το 14 ήμερο της Microsoft αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lak10 είπε

ενα  παιχνιδι γιατο 360 απο τα gold του μηνα ειναι διαφορετικο για ευρωπη και Αμερικη εχει ξανα τυχει αυτο?

Δλδ? Το σταντμαν δεν είναι παντού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, hexenlord είπε

Δλδ? Το σταντμαν δεν είναι παντού?

οχι παντα και δυστυχως το σταντμαν δεν ειναι στα παιχνιδια που ειναι στην ευρωπαικη αγορα που ανηκουμε .

8 ώρες πριν, d_gkal είπε

Όλα τα xbox one (ενδιαφέρομαι για το s κυρίως) μπορούν να παίξουν αρχεία βίντεο κατεβασμενα?

Πχ μια ταινία (mkv) μπορεί να κατέβει ΣΤΟ xbox και να παίξει αργότερα?

πως εννοεις να κατεβασεις;;; παντως το xbox οτι του εχω πεταξει σε μορφη βιντεο το εχει παιξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει συζητηθεί, αλλά το xbox S από το xbox X σε ένα monitor 1080p θα δείξει διαφορές στα γραφικά;

Αν ναι μεγάλη ή μικρή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, ChownTuen είπε

Μάλλον έχει συζητηθεί, αλλά το xbox S από το xbox X σε ένα monitor 1080p θα δείξει διαφορές στα γραφικά;

Αν ναι μεγάλη ή μικρή; 

Και γω θα ηθελα να μαθω γιατι αγορασα προχτες το Χ. Επισης υπαρχει λειτουργια να κατεβαζει ενω ειναι κλειστο;; Στο πς4 υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...