Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω άλλο θέμα αυτή τη στιγμή. Έχω το elite 2 joystick και εχουν φύγει από την κάτω μεριά στα διακοπτακια που έχει για να πιάνουν οι σκανδαλες πιο ψηλά ή πιο χαμηλά τα πλαστικά. Αλλά δεν ξανά κουμπώνουν. Και έχει μείνει ένα πολύ μικρό σιδεράκι που πρέπει κάθε φορά να το γυρνάω και με το νύχι να προσπαθώ να του αλλάξω θέση. Από την μία είναι λειτουργικό το joystick και δεν έχει πρόβλημα. Από την άλλη είναι σπαστικό. Εσείς θα κάνατε κάτι? 22/6/20 έγινε η αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Εγώ έχω άλλο θέμα αυτή τη στιγμή. Έχω το elite 2 joystick και εχουν φύγει από την κάτω μεριά στα διακοπτακια που έχει για να πιάνουν οι σκανδαλες πιο ψηλά ή πιο χαμηλά τα πλαστικά. Αλλά δεν ξανά κουμπώνουν. Και έχει μείνει ένα πολύ μικρό σιδεράκι που πρέπει κάθε φορά να το γυρνάω και με το νύχι να προσπαθώ να του αλλάξω θέση. Από την μία είναι λειτουργικό το joystick και δεν έχει πρόβλημα. Από την άλλη είναι σπαστικό. Εσείς θα κάνατε κάτι? 22/6/20 έγινε η αγορά. 

πίσω για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ένα φίλο που έχει το πρώτο xbox one phat ενώ έπαιζε το control του έβγαλε το μήνυμα της φώτο και ξαφνικά ενώ δεν ακουγόταν καθόλου ακούγεται σαν να δουλεύει στο τέρμα ο ανεμιστήρας της κονσόλας.

Και το εν λόγο πρόβλημα δεν του το έκανε μόνο μια φορά.

Υπάρχει λύση γιατί όπως καταλαβαίνετε η κονσόλα είναι εκτός εγγύησης.

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Σε ένα φίλο που έχει το πρώτο xbox one phat ενώ έπαιζε το control του έβγαλε το μήνυμα της φώτο και ξαφνικά ενώ δεν ακουγόταν καθόλου ακούγεται σαν να δουλεύει στο τέρμα ο ανεμιστήρας της κονσόλας.

Και το εν λόγο πρόβλημα δεν του το έκανε μόνο μια φορά.

Υπάρχει λύση γιατί όπως καταλαβαίνετε η κονσόλα είναι εκτός εγγύησης.

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Αυτό είναι μήνυμα λες και παίζει σε pc. Ας παίξει κάνα πιο ελαφρύ παιχνίδι να μην του μείνει στα χέρια η κονσόλα. Το Control είναι αρκετά βαρύ για το πρώτο Xbox. Μπορεί να μην έχει γίνει και καλό optimization. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει καμία λογική αυτό που λες. 

Αν δεν μπορούσε να το παίξει τότε η remedy δεν θα το έβγαζε καν γι αυτή τη κονσόλα. 

Σας παρακαλώ πολύ πείτε μου σοβαρά τι μπορεί να έχει χωρίς να τρολαρετε. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ'οτι λεει, χτυπησε η μνημη της vga, οποτε η κονσολα πρεπει να παει για σερβις.

Τσιπακια μνημης εχουν και αυτες, οπως στα pc, καποια στιγμη μπορει να καουν.

Λογικα θα του το βγαζει και σε αλλα παιχνιδια.

Αν οχι, τοτε αγνοει το συγκεκριμενο παιχνιδι και η ζωη συνεχιζεται, η παιρνει νεα κονσολα γι αυτο το παιχνιδι.

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Δεν έχει καμία λογική αυτό που λες. 

Αν δεν μπορούσε να το παίξει τότε η remedy δεν θα το έβγαζε καν γι αυτή τη κονσόλα. 

Σας παρακαλώ πολύ πείτε μου σοβαρά τι μπορεί να έχει χωρίς να τρολαρετε. 

Η CDPR δεν έβγαλε παιχνίδι που δεν είναι για αυτή την κονσόλα; Άσε μας ρε φίλε που σε τρολαρουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μπορείτε να μου πείτε γιατί ενώ έχω το one s σε energy saver  ανοίγει σε ανύποπτο χρόνο σαν να είναι σε instant on και μάλιστα λειτουργεί κ το ανεμιστηρακι;

Εμένα μπορείτε να μου πείτε γιατί ενώ έχω το one s σε energy saver  ανοίγει σε ανύποπτο χρόνο σαν να είναι σε instant on και μάλιστα λειτουργεί κ το ανεμιστηρακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ίντερνετ λέει ότι υπάρχει περίπτωση μετά από μεγάλη συνέδρια να πάθει σφάλμα τύπου pc και να χρειάζεται επανεκκίνηση.

Δηλαδή απαιτητικά παιχνίδια κάποια στιγμή παθαίνουν out of ram σε μεγάλες συνεδρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα

 

Τσιμπησα ενα Χ και δεν μπορω να κανω σεταπ μεσω της εφαρμογης στο κινητο..Γνωριζει καποιος κατι?Γραφω τον κωδικο και βγαζει σφαλμα (μετα απο καποια ωρα που γραφει Device to use with xbox) No devices found

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, jokul7 said:

Κάντο skip και κάνε κανονικό setup

Ευχαριστω πολυ

 

Σκοπος ειναι να γλυτωσω ολη τη φασαρια

Τελικα το δεχτηκε αφου εβαλα το wifi προχωροντας τα βηματα..οτι ναναι...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...