Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, skiathos7 είπε

...και απο οτι είδα ακομα βγαίνουν τίτλοι καινούριοι και για το παλιό one s οπως και στο ps4 και δεν πέθανε ακόμα...

Ε οχι και να πεθανει φιλε, οι εταιρειες παιχνιδιων θα πεθανουν αν δεν βγαλουν συμβατους τιτλους, με τοσα εκατομμυρια ετοιμους πελατες!
Μετα την επομενη γενια θα παλιωσει και παλι βλεπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, skiathos7 είπε

To one s θα το βρεις ανετα σε καμια αγγελία εδω μεχρι 100 εγω το πηρα πριν λιγες βδομάδες με δύο κοντρόλ και 2tb και παιζω άνετα τα free to play warzone,halo infinite,efootball,pubg και με το gamepass εισαι κομπλέ με μεγάλη γκάμα!! Το πήρα λόγω οτι δεν μπορούσα ν δωσω πολλα λεφτά για κονσόλα..και ειμαι ευχαριστημένος 100%...και απο οτι είδα ακομα βγαίνουν τίτλοι καινούριοι και για το παλιό one s οπως και στο ps4 και δεν πέθανε ακόμα.εγω τρεχω και το kodi πανω με ελληνικό build και ειναι άψογο..για τα λεφτά αυτα δεν νομίζω να υπάρχει άλλη επιλογή στα μέχρι 100 δλδ...

και xcloud γινεται? ρωταω ειμαι γερμανια και ισως το κολπο με το ultimate και το xcloud δωσει χρονο ζωης και στην κονσολα οποτε θα αξιζει να την αγορασω

 

Επεξ/σία από teo1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nek4d είπε

 

 

45 λεπτά πριν, teo1966 είπε

και xcloud γινεται? ρωταω ειμαι γερμανια και ισως το κολπο με το ultimate και το xcloud δωσει χρονο ζωης και στην κονσολα οποτε θα αξιζει να την αγορασω

 

Νομιζω πως ναι το xcloud παίζει απο οτιδήποτε..εγω το δοκίμασα σε xiaomi mibox s και το παλιο κινητό μου...το θεμα ειναι καθαρά ταχύτητας...ας μας πει και καποιος που το εχει δοκιμάσει σε xbox one να μάθουμε..

54 λεπτά πριν, teo1966 είπε

και xcloud γινεται? ρωταω ειμαι γερμανια και ισως το κολπο με το ultimate και το xcloud δωσει χρονο ζωης και στην κονσολα οποτε θα αξιζει να την αγορασω

 

 Εδω φαίνεται πως γίνεται και σε αλλα βίντεο που κοίταξα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παιδια οντως βρηκα ενα one s εδω γερμανια στα 70 το πηρα σημερα ομως δεν μπορω να συνδεσω το χειρηστηριο

αυτο που μου εδωσαν μαζι ειναι ενα ψευτικο λογικα με μπαταριες αφου δεν γραφει πουθενα xbox. ενω προσπαθω να το συνδεσω wireless δεν συνδεεται ομως με καλωδιο λειτουργει.

και εχω ενα ακομα moga xp5+ που και αυτο δεν συνδεεται ειτε wireless ειτε με καλωδιο τπτ.

τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, teo1966 είπε

τελικα παιδια οντως βρηκα ενα one s εδω γερμανια στα 70 το πηρα σημερα ομως δεν μπορω να συνδεσω το χειρηστηριο

αυτο που μου εδωσαν μαζι ειναι ενα ψευτικο λογικα με μπαταριες αφου δεν γραφει πουθενα xbox. ενω προσπαθω να το συνδεσω wireless δεν συνδεεται ομως με καλωδιο λειτουργει.

και εχω ενα ακομα moga xp5+ που και αυτο δεν συνδεεται ειτε wireless ειτε με καλωδιο τπτ.

τι μπορω να κανω?

Καινουργιο το πηρες η μεταχειρισμενο?
Λογικα μεταχειρισμενο.
Για βρες κανα δανεικο γνησιο xbox controller (η και οχι γνησιο αλλα να δουλευει σε αλλον ηδη) να δεις αν παιζει στο δικο σου κανονικα, μη τυχον και εχει προβλημα η κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μεταχειρισμενο ειναι και λειτουργει αυτο το χειριστηριο που μου εδωσε τελικα .. ειδα μεσα εχει στικερ microsoft αλλα ειναι με μπαταριες και απο εξω δε γραφει τπτ ειναι αυθεντικο η μαιμου?? το moga δε μπορω να συνδεσω καιθολου

 

Επεξ/σία από teo1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκευ ευχαριστώ 

Δες εδώ απατεώνες τι πιστεύεις ότι αγοράζεις και τι σου δίνουν με μικρά γραμματακια

https://ibb.co/kGTV5T4

https://ibb.co/cNTg8HY

https://ibb.co/DRzBDDX

 

Επεξ/σία από teo1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μήπως υπάρχει κάποιος κύριος με xbox one από Πάτρα να μου κάνει μια εξυπηρέτηση; 

Έχω το Xbox one s και αγόρασα kinect και adapter για το one s. Έπαιξε δύο φορές και σταμάτησε να το βλέπει το xbox. 

Οπότε ή χάλασε το kinect ή ο adapter. 

Θα ήθελα να δοκιμάσω απευθείας το kinect ας xbox one που το υποστηρίζει χωρίς αντάπτορα ώστε να δω ποιο χάλασε. 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα, έχω βρει αυτό το budle με όλα τα Metro και το κλειδί απ' ότι βλέπω ενεργοποιείται μόνο στην Λατινική Αμερική. Υπάρχει κάποιος τρόπος αφού γίνει η αγορά το κλειδί να λειτουργήσει σε Ευρωπαϊκό λογαριασμό? Πχ με κάποιον vpn κλπ?

https://www.eneba.com/xbox-metro-saga-bundle-xbox-live-key-argentina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Arikado είπε

Παιδιά καλησπέρα, έχω βρει αυτό το budle με όλα τα Metro και το κλειδί απ' ότι βλέπω ενεργοποιείται μόνο στην Λατινική Αμερική. Υπάρχει κάποιος τρόπος αφού γίνει η αγορά το κλειδί να λειτουργήσει σε Ευρωπαϊκό λογαριασμό? Πχ με κάποιον vpn κλπ?

https://www.eneba.com/xbox-metro-saga-bundle-xbox-live-key-argentina

Θα το πάρεις από το eneba χωρίς ενεργοποιημένο το VPN. Όταν σου έρθει το κλειδί θα κατεβάσεις από το play store το VPN lat θα συνδεθείς σε έναν server Αργεντινής μετά θα συνδεθείς από το κινητό με τα στοιχεία του λογαριασμού σου στην εξαργύρωση κωδικών της microsoft και θα κάνεις paste το κλειδί. Μετά κλείνεις VPN κάνεις logout και ανοίγεις το xbox πας στα αγορασμένα παιχνίδι σου και το βλέπεις εκεί. Ελπίζω να βοήθησα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, έπεσε ένα ωραιότατο ποτηράκι νερό πάνω στο Xbox One S Digital που έχω.

Δεν ήταν συνδεμένο στο ρεύμα (έτυχε είχε και βγαλμένο καλώδιο για 10 μέρες) και ούτε έκανα προσπάθεια να το συνδέσω ακόμα στο ρεύμα. Τι μπορώ να κάνω μπας και σωθεί; 

Προσπάθησα να το ανοίξω αλλά τα πλαστικά μου φαίνονται πολύ σφιχτά και έχω την αίσθηση ότι θα σπάσει κάτι αν βάλω παραπάνω δύναμη. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...