Προς το περιεχόμενο

Devil May Cry 5 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
14 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Βασικά υπάρχει video in-game Ghost ;) Αυτά τα micros πάλι σε SP game wtf?! No buy, θα τιμηθεί στο PS.

Ε, αν κάποιος δεν έχει πάρει το game ακόμα ή δεν έχει δει το video I guess, πειράζει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη επαιξα προσφατα το Dmc4 που και αυτο ειχε micros,αν δεν ειδα διαβασει το αρθρο με την σχετικη ειδηση,ουτε καν που θα το ηξερα οτι υπηρχαν και εννοειται οτι δεν μου χρειαστηκαν και ποτε και ουτε βρηκα βασικα που ηταν σαν επιλογη να αγοασεις με λεφτα.

Τωρα βεβαια απολυτα σεβαστο καποιος να παρει οποια εκδοση θελει,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιος να αγορασει μια χειροτερη απο πλευρας αποδοσης εκδοση που ειναι και ακριβοτερη μιας και στο pc εχουμε τα κλειδαδικα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Επειδη επαιξα προσφατα το Dmc4 που και αυτο ειχε micros,αν δεν ειδα διαβασει το αρθρο με την σχετικη ειδηση,ουτε καν που θα το ηξερα οτι υπηρχαν και εννοειται οτι δεν μου χρειαστηκαν και ποτε και ουτε βρηκα βασικα που ηταν σαν επιλογη να αγοασεις με λεφτα.

Τωρα βεβαια απολυτα σεβαστο καποιος να παρει οποια εκδοση θελει,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιος να αγορασει μια χειροτερη απο πλευρας αποδοσης εκδοση που ειναι και ακριβοτερη μιας και στο pc εχουμε τα κλειδαδικα.

Δεν είμαι σίγουρος αλλά πιστεύω ότι micros είχε μόνο το special edition tou dmc 4 για ps4/xone/pc κ όχι η αρχική κυκλοφορία . Δηλαδή ήταν καθαρά extra στη sp το balance είχε ήδη γίνει. 

Πάντως κ στο dmc 5 δεν είδα κάτι αρνητικό στα review για micros / grinding 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα και εγω την Special edition του παιχνιδιου επαιξα και δεν βρηκα πουθενα καν την επιλογη για να αγορασεις με χρηματα.

Μονο στο store υπαρχει και οχι μεσα στο παιχνιδι αρα σιγα τα νεα

https://store.steampowered.com/app/329050/Devil_May_Cry_4_Special_Edition/

Αν στα ειχε και μεσα στο παιχνιδι και στα πεταγε στην μουρη με το καλημερα καθε φορα που αγοραζες κατι,εκει να θα ειχαμε θεμα.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Τωρα βεβαια απολυτα σεβαστο καποιος να παρει οποια εκδοση θελει,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιος να αγορασει μια χειροτερη απο πλευρας αποδοσης εκδοση που ειναι και ακριβοτερη μιας και στο pc εχουμε τα κλειδαδικα.

Δεν έχω σκοπό να το αγοράσω στο PS buddy, θα αγοραστεί στο  PC όταν και άμα αφαιρέσουν το Denuvo. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...