Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω μία άσχετη ερώτηση παιδιά; Το παιχνίδι μου το έκαναν σήμερα δώρο αλλά δεν βρίσκω επιλογή για ελληνική γλώσσα. Πως είχα την εντύπωση ότι έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο ελληνικό δε γίνεται ... malaaaaaka πάρε και άλλο DLC μη χάσεις το Episode 2  :lol: 

https://kotaku.com/assassins-creed-odyssey-director-says-we-missed-the-mar-1831818690  α ναι έμπλεξαν με τα LGBT :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα χτες το βράδυ ότι είχε και άλλο κυνήγι επικού πλοίου.....ήμουν 5 lvl μικρότερος - wtf δεν κάνει scale πια ή πρέπει να το ενεργοποιήσω εγώ;. 41 το Lakonia, 36 εγώ ....είχε και 2 pirate 41 γύρω του.....δύσκολο.

Αφού με ntukaiksilo δεν έβγαλα άκρη παρόλο που το πλοίο μου είναι σκλι του Αιγαίου, ο πολυμήχανος Οδυσσέας που κρύβω βρήκε την λύση. Κοντά στο Λακωνία έπλεε μεγάλος Αθηναικός στόλος. Οπότε kite - my favorite style - το τράβηξα πάνω στους Αθηναίους οι οποίοι πέταγαν αετό και δεν έδειχναν να νοιάζονται. Μόλις ήρθε να με ramάρει ήμουν στο κατάλληλο σημείο και παρέπλευσα σε ένα Αθηναικό πλοίο οπότε έσκασε πάνω του. Ε ok μετά έφυγα γιατί ήμουν κυριολεκτικά 1 hit άφησα τους Αθηναίους να το διαλύσουν και ήρθα απλά να το αποτελειώσω.

 

Κατά τα https://unboxholics.com/news/gaming/36587-assassin-s-creed-odyssey-i-ubisoft-apologeitai-gia-to-deytero-dlc

 

Οι δημιουργοί έκριναν ότι τα bros έπρεπε να

 

να αποκτήσουν διάδοχο

. ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ, ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ!!!!

Άμεσα dlc με τρόπο να

 

αναπαράγονται  

άνθρωποι του ιδίου φύλου!!!

 

In other news μάθανε πως *** πλακώσανε   .....βασικά αν όντως εμείς *** μάλλον με το δίκιο τους ήρθαν :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι κατάλαβα τα νέα είναι ο σιδεράς ο Ήφαιστος στο Πήλιο, λεφτά να έχεις να ξοδεύεις.

Οι καινούργιοι κυνηγοί κεφαλών που είναι μεγαλύτερο επίπεδο από εσένα...

Καινούργια quest (με άλλο χρωμα) που αν τα κάνεις σου δίνουν και τρόπαιο.

Και αν πληρώσεις το season pass παίζεις και άλλη-ες ιστορία-ες, δεν πρόκειται να πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφτασα 48 lvl και τελείωσα το main chapter, μενουν τα 2 side odyssey chapters (cosmos cult και atlantis). Ο κόσμος είναι γεμάτος με quests μεν αλλά λείπει πλέον ο μεγάλος στόχος. Το παιχνίδι είναι εξαιρετικό σε λεπτομέρεια και βάθος και απο τις 70 ωρες που του εχω δωσει σιγουρα εχει αλλες 30-40 για μενα!

 

ps πολύ σωστά υπάρχει level scaling αφου θα ηταν αστείο όπως σε προηγούμενα ac να κανεις ενα ντου σε οχυρο και να τους θερισεις με δυο μαχαιριες. Βεβαια υπηρξε και η αναποδη αναγνωση αφου καποια στιγμη εκανα το λαθος να βρεθω στην Αχαια για πλακα ενω ημουν γυρω στο 30 επιπεδο και με σκοτωσε λυκος με μια δαγκωνια 😂

Επεξ/σία από cloud13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ειμαι στις  60 ωρες και κανω side quests και ανοιγω τον χαρτη ολοκληρωνω φρουρια ανοιγω σεντουκια με εχει πιασει το ocd μου ειμαι level 35 καποια στιγμη ισως επικεντρωθω στο main story γιατι περιμενει και το kingdom hearts 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ξαναπιασα τώρα τελευταία, παρατηρώ κάπως καλύτερο performance σε σχέση με κάνα μήνα+ που το είχα αφήσει

Έχω 65 ώρες είμαι lv 48 θα πάω για 50 μου έχει μείνει

Spoiler

λίγο από την οικογενειακή ιστορία, μου έχει μείνει η Μέδουσα από τα τέρατα και ίσως ασχοληθω να φάω και όλους τους cultists έχω φάει τους περισσότερους

Περισσότερες από άλλες 10 ώρες δεν δίνω σε αυτό το παιχνίδι θέλω να τελειώνει να πάω και σε άλλα πράγματα

Αλλά γενικά μου άρεσε, κάποιες στιγμές έκανε μεγάλες κοιλίες αλλά ήταν καλό, θα μπορούσε όμως να είναι πιο μικρό και περιεκτικό, δεν υπήρχε λόγος για τόσο μεγάλο μέγεθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εγώ το ξαναπιασα τώρα τελευταία, παρατηρώ κάπως καλύτερο performance σε σχέση με κάνα μήνα+ που το είχα αφήσει

Περισσότερες από άλλες 10 ώρες δεν δίνω σε αυτό το παιχνίδι θέλω να τελειώνει να πάω και σε άλλα πράγματα

Αλλά γενικά μου άρεσε, κάποιες στιγμές έκανε μεγάλες κοιλίες αλλά ήταν καλό, θα μπορούσε όμως να είναι πιο μικρό και περιεκτικό, δεν υπήρχε λόγος για τόσο μεγάλο μέγεθος

 

Εγώ πάλι διαφωνώ. Είμαι στις 75 ώρες, 45 lvl και δεν θέλω να τελειώσει. Έχω τεράστιο backlog να περιμένει αλλά δεν με ενδιαφέρει. Απολαμβάνω κάθε στιγμή του και θα είναι η 2η πλατίνα μου μετά το ACII (έχω και κάτι GOT, TWD κλπ platinum αλλά παιχνίδι με κάποια δυσκολία μόνο ACII).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

65 ώρες κάπου εκεί είμαι και φτάνω 53 level αλλά έχω πολύ δρόμο ακόμη σχεδόν τον μισώ χαρτί ξεκλειδωσα και δεν έχω πάει σε κανένα boss έχω ακόμη άλλες τόσες ώρες σίγουρα και παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...