Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Για χάριν της συζήτησης, έστω ότι τα specs που έγιναν datamined ισχύουν μιας και δεν φαίνονται εξωπραγματικά (νομίζω), θα μπορούσε ένα Switch "Pro" να σταθεί στα πόδια του με μία τιμή μίνιμουμ 400 ευρώ; Ερώτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 hours ago, EverythingYouBelieve said:

Για χάριν της συζήτησης, έστω ότι τα specs που έγιναν datamined ισχύουν μιας και δεν φαίνονται εξωπραγματικά (νομίζω), θα μπορούσε ένα Switch "Pro" να σταθεί στα πόδια του με μία τιμή μίνιμουμ 400 ευρώ; Ερώτημα.

Εάν και εφόσον ισχύουν όλες οι φήμες της φωτοτυπίας:

Ρωτάς εάν θα μπορεί να σταθεί στα πόδια στα €400 του ένα υβριδικό σύστημα που θα μπορεί να βγάζει 4Κ docked/1080p mobile, θα μπορεί να παίζει τα next-gen games (εάν φοράει DLSS 2.0), θα έχει δεκάδες αξιόλογα exclusives που δεν βρίσκεις πουθενά αλλού (μερικά εκ των οποίων από τα καλύτερα ever), θα κυκλοφορήσει σε μια εποχή που δεν βρίσκεις next-gen twin ούτε με σφαίρες, εν μέσω πανδημίας που όλοι είναι κλεισμένοι στο σπίτι τους (και ψάχνονται να αγοράσουν κονσόλα), αλλά και προς το τέλος της που είναι όλοι έτοιμοι να ξεχυθούν έξω (και άρα βολεύει ένα σύστημα που θα είναι και φορητό);

Προσωπικά θα εντυπωσιαστώ εάν θα κοστίζει μόνο €400.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χλωμό έως άσπρο κατα τη γνώμη μου να εχει 400 ευρώ , τη στιγμή που η κονσόλα μονο πλέον ξεκινά απο 320 στο Σκρουτζ.Αν δε ειναι bundle με παιχνίδια , το φτάνει το 400αρι άνετα..

Πάντως όλο και φουντώνουν οι φήμες για καινουργιο switch , το ποσο θα ισχύσει θα δείξει ο χρόνος..

Οπως και να εχει , με τις πωλήσεις που κανει το τελευταίο καιρό μονο κερδισμένη ειναι η Ν , βγάλει δε βγάλει καινουργιο..Με την ανταπόκριση του κόσμου πιστεύω ότι εχει καιρό ακομα support το υπάρχον σύστημα οποτε δεν αγχώνομαι και πολυ - άλλωστε εγω 99% handheld use του κάνω και ειναι υπεραρκετό για τις ανάγκες μου..

 👍🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, kourt71724 είπε

@najinblue3 τα MH γενικά λένε χωρίς online; είναι οκ για single player η θα πρέπει να παω στο online αναγκαστικά; 

Μια χαρά είναι και για single player αρκεί να είσαι έτοιμος για το τι σημαίνει αυτό. Γι αυτόν που θέλει κάτι πιο single player πάντως καλό είναι να δει το God eater 3. Επίσης το Monster Hunter είναι απείρως πιο απαιτητικό και έχει αρκετά μεγάλο κατώφλι εκμάθησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, kourt71724 είπε

@najinblue3 τα MH γενικά λένε χωρίς online; είναι οκ για single player η θα πρέπει να παω στο online αναγκαστικά; 

Ναι ειναι οκ για single, αλλα με online μπορεις να φας καποια τεραστια Monsters σε 16αρι raid group. Για μενα ειναι πολυ σημαντικο το online, και εχω κανει πολλους φιλους ανα τα χρονια που ολοι συνεχιζουμε στον επομενο τιτλο, η γυρναμε στον προηγουμενο. 

Εχει παρα πολυ καλο community το franchise, ισως το καλυτερο μαζι με το warframe και αξιζει να επενδυσεις λιγο στο online για να δεις τι προσφερει. Αν σου αρεσει να βοηθας αλλους, η αν χρειαστεις και εσυ βοηθεια ειναι απαραιτητο 

Demo impressions απο εναν απο τους πιο γνωστους hunters

μπραβο στην Capcom

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, otello_gr said:

Σήμερα δοκίμασα να αγοράσω ένα ψηφιακό παιχνίδι από το Shop, ωστόσο η αγορά δεν ολοκληρώνεται. Αντιμετωπίζει κάνεις το ίδιο πρόβλημα; 

Υπάρχει πρόβλημα σήμερα, προφανώς έπεσαν όλοι και κατεβάζουν το demo του MHR. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Υπάρχει πρόβλημα σήμερα, προφανώς έπεσαν όλοι και κατεβάζουν το demo του MHR. 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Ελπίζω να μην χάσω την προσφορά του Skyrim, γιατί αν δεν το αγοράσω και 3η φορά (το έχω ήδη σε 360 και one X) δεν θα ησυχάσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Malthador είπε

Εάν και εφόσον ισχύουν όλες οι φήμες της φωτοτυπίας:

Ρωτάς εάν θα μπορεί να σταθεί στα πόδια στα €400 του ένα υβριδικό σύστημα που θα μπορεί να βγάζει 4Κ docked/1080p mobile, θα μπορεί να παίζει τα next-gen games (εάν φοράει DLSS 2.0), θα έχει δεκάδες αξιόλογα exclusives που δεν βρίσκεις πουθενά αλλού (μερικά εκ των οποίων από τα καλύτερα ever), θα κυκλοφορήσει σε μια εποχή που δεν βρίσκεις next-gen twin ούτε με σφαίρες, εν μέσω πανδημίας που όλοι είναι κλεισμένοι στο σπίτι τους (και ψάχνονται να αγοράσουν κονσόλα), αλλά και προς το τέλος της που είναι όλοι έτοιμοι να ξεχυθούν έξω (και άρα βολεύει ένα σύστημα που θα είναι και φορητό);

Προσωπικά θα εντυπωσιαστώ εάν θα κοστίζει μόνο €400.

Εντάξει, εν μέρει είναι στημένο το ψευτο-ερώτημά μου. :P Το θέμα, όπως λες, είναι πως όλα αυτά τα specs δεν κοστολογούνται τόσο χαμηλά μα ταυτόχρονα δεν είναι εύκολο να διεκδικήσουν υψηλή τιμή.

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Το ριξαμε αδερφια :P

Όταν κάτσει η σκόνη θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον να μάθουμε αριθμό downloads!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, EverythingYouBelieve είπε

 

Όταν κάτσει η σκόνη θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον να μάθουμε αριθμό downloads!

Επειδη το παιχνιδι ειναι υπεροχο στην μηχανη αυτη τη καινουργια, εχει και τρομερα animations που ειναι κ αυτα καινουργια σε Monster Hunter, πιστευω θα θερισει και βλεπω να πιανει νουμερα World. Θα δουμε σιγουρα 2-3 εκατομυρια στην Ιαπωνια με το λανσαρισμα

Δε ξερω πως το σκεφτηκαν αυτο, δηλαδη να βγει αποκλειστικο μονο στο switch αλλα ειναι πανεξυπνη κινηση, βλεπω να σπαει ολα τα ρεκορ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...