Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 minute ago, SpirosDR said:

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει κάτι τέτοιο; Τι πιστεύεται;

received_701791083866907.jpeg

Το πιστεύω. 

Επίσης, θα βγάλουν και πρόγραμμα ανταλλαγής για το νέο Switch, θα δίνεις το παλιό πίσω και θα σου χαρίζουν ένα Switch Pro. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το πιστεύω. 

Επίσης, θα βγάλουν και πρόγραμμα ανταλλαγής για το νέο Switch, θα δίνεις το παλιό πίσω και θα σου χαρίζουν ένα Switch Pro. 

Τώρα τρολαρεις μάλλον ε; Από το "θα σου χαρίζουν" το κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, SpirosDR είπε

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει κάτι τέτοιο; Τι πιστεύεται;

received_701791083866907.jpeg

Αυτό που πιστεύετε τέτοιες πίπες παιδιά δεν το καταλαβαίνω. Είναι τόσο εύκολο να καταλάβεις ότι πρόκειται για εντελώς ψευτιά που δεν χωράει καμιά άλλη άποψη αλλά οκ, εσείς ξέρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποια λιστα εχει Mario Kart 9 αυτοματως ειναι ψευτικη.Βεβαια και να μην την ειχε παλι fake.

Παντως το μονο που  εχει πιθανοτητα να συμβει ειναι αυτο σχετικα με το cloud-native version.Δεν το θεωρω απιθανο να πανε σε αυτο το route εφοσον το λεγομενο switch pro φερει μια σημαντικη αναβαθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SpirosDR είπε

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει κάτι τέτοιο; Τι πιστεύεται;

received_701791083866907.jpeg

εγώ για ψεύτικο το βλέπω

αφού υποτίθεται είναι εσωτερικό έγγραφο της Nintendo γιατί είναι στα αγγλικά και όχι στα ιαπωνικά;
επίσης έχει και ορθογραφικό λάθος "First Party Softwar" (αντί για software)

δεν νομίζω να βγει Mario Kart 9 αφού το Mario Kart 8 είναι ένα από τα πρώτα σε πωλήσεις παιχνίδια στο Switch, άρα γιατί να μην το κρατήσουν κι άλλο; και ήδη έβγαλαν το Mario Kart Live πρόσφατα

σίγουρα υπάρχουν και ρεαλιστικά στοιχεία μέσα όπως το Bowser's Fury που ήδη διαφημίζει η Nintendo και τα Metroid και Zelda που έχουν ανακοινωθεί χωρίς όμως συγκεκριμένες ημερομηνίες αλλά δεν φτάνουν αυτά για να γίνει πιστευτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα...στις 32 του άλλου του μηνός 😂

Πάντως το cloud based gaming δεν ειν’ κακό..

Το control μου έτρεχε μια χαρουλα..Αν ειναι να ειναι έτσι , τότε ναι , να δούμε ΑΑΑ και στο «παλιό» μας switch...

Εκανα δωράκια στον εαυτό μου για την γιορτή μου κάποια παιχνίδια

They bleed pixels , Bastion , Katana Zero , Ruiner

..και η φάση ειναι ότι παίζω ακομα το hollow Knight και δεν έχω αρχίσει καν το botw..Όποτε εχω πράμα να τελειώσω , και αύριο να έβγαινε το Pro(που δεν βγαινει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσουν τα rumors γιατί κάποια είναι ευφάνταστα και με καλές ιδέες.

Τελευταία βρήκα αυτόν τον twitter λογαριασμό που έχει υποσχεθεί 7 διαρροές για την τρέχουσα εβδομάδα. Έχει ήδη αναφέρει τέσσερα με το πρώτο νέο Donkey Kong και συγκεκριμένα από το N Tokyo Studio (Super Mario 3D Series). Βέβαια ακόμα και να ισχύει η Ν είναι ικανή να μας ξενερώσει βγάζοντας ένα Jungle Beat με υποστήριξη Ring Fit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλά για να πάρω μια ιδέα το δημοσίευσα εδω.  Αλλά κλασικά... Ινσομνια είναι αυτό. Αν κάποιος δεν πετάξει την ειρωνεία - εξυπνάδα του για να μαζέψει λίγα likes δεν θα του πάει καλά η μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, SpirosDR είπε

Εγω απλά για να πάρω μια ιδέα το δημοσίευσα εδω.  Αλλά κλασικά... Ινσομνια είναι αυτό. Αν κάποιος δεν πετάξει την ειρωνεία - εξυπνάδα του για να μαζέψει λίγα likes δεν θα του πάει καλά η μέρα.

Ισα ισα σου εξηγουν γιατι δεν ισχυει αυτη η φήμη, πέραν όλων των άλλων που προανέφεραν, αυτός που το έφτιαξε δε σκέφτηκε ότι το σημα της Nintendo έχει αλλάξει και δεν είναι αυτό απο το 2006 (μάλλον θέλει να αναβιώσει εποχές ΠΑΣΟΚ δεν εξηγείται αλλιώς).

 

Επίσης τι direct θα ειναι αυτό με όλα αυτά πρέπει να διαρκέσει κανένα 10ώρο.

Καλά εγώ και για τις άλλες φήμες από το data mining κραταω μικρό καλάθι, δηλαδή θα βγεί με oled οθόνη και 4k και realtek chip στο dock και μεγαλύτερη μπαταρία (που όλα αυτά προυποθέτουν καλύτερο soc) και δε θα κάνει σύμφωνα με την τιμολογιακή πολιτική της N κάτω από 1500€; Ποιος θα το αγοράσει;

Επεξ/σία από stafftw
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, senido είπε

εγώ για ψεύτικο το βλέπω

αφού υποτίθεται είναι εσωτερικό έγγραφο της Nintendo γιατί είναι στα αγγλικά και όχι στα ιαπωνικά;
επίσης έχει και ορθογραφικό λάθος "First Party Softwar" (αντί για software)

δεν νομίζω να βγει Mario Kart 9 αφού το Mario Kart 8 είναι ένα από τα πρώτα σε πωλήσεις παιχνίδια στο Switch, άρα γιατί να μην το κρατήσουν κι άλλο; και ήδη έβγαλαν το Mario Kart Live πρόσφατα

σίγουρα υπάρχουν και ρεαλιστικά στοιχεία μέσα όπως το Bowser's Fury που ήδη διαφημίζει η Nintendo και τα Metroid και Zelda που έχουν ανακοινωθεί χωρίς όμως συγκεκριμένες ημερομηνίες αλλά δεν φτάνουν αυτά για να γίνει πιστευτό

Δεν είναι ορθογραφικό λάθος. Η εταιρεία βρίσκεται σε πόλεμο, (soft) war. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...