Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3oς με Jumpgate, ούτε εδώ τελωνείο.

Σε άλλα νεα, στην αλυσίδα μας παρεληφθησαν 40 τεμάχια Astral chain limited και ήδη φυγανε προς καταστηματα.

Λογικά αυριο ή μεθαυριο θα υπάρχει στοκ.

Αλλά στο site δεν έχει ανέβει τίποτα.

Δεν ξερω τι έχουν κανει εκει πανω αλλα τα έχουν μπλέξειιιιιι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chek2fire είπε

την σελίδα την έχουν βγάλει νομίζω από την πρώτη βδομάδα που είχε γίνει sold out

δε μιλαω για τη σελιδα του προιοντος, αλλα τη σελιδα με τη κατασταση παραγγελιας..εχει ενα λινκ στο mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, duende είπε

δε μιλαω για τη σελιδα του προιοντος, αλλα τη σελιδα με τη κατασταση παραγγελιας..εχει ενα λινκ στο mail

Απο Public που εχω κανει εγω(που και σε αυτους ειναι εξαντλημενο προφανως και δεν εμφανιζεται πλεον)εμφανιζεται κανονικα η παραγγελια ''υπο επεξεργασια''.

Δεν ξερω μηπως εχει θεμα το Πλαισιο γιατι βλεπω οτι εχει ψιλο αλλαξει το site του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, duende είπε

δε μιλαω για τη σελιδα του προιοντος, αλλα τη σελιδα με τη κατασταση παραγγελιας..εχει ενα λινκ στο mail

Και εμενα το ιδιο , η σελιδα δεν υπαρχει . Αν παω στις παραγγελιες μου απο το σαιτ τοτε εμφανιζεται σε επεξεργασια. 

Anyway τιποτα απο τα παραπανω δεν μπορεις να παρεις ως δεδομενο μιας και προκειται για υπερ μπουρδελο. 

Εκανα 2 παραγγελιες μεσα στο καλοκαιρι , πραγματα αξιας 200 ευρω, με ταλαιπωρησαν οσο δεν παει τους εκανα καταγγελια στον συνηγορ και εξαφανισαν τις παραγγελιες απο το ιστορικο μου. 

Βεβαια ειναι τοσο ηλιθιοι που δεν σκεφτηκαν οτι εχω κρατησει screenshot. 

Με λιγα λογια αν περιμενεις μονο απο το plaisio το Zelda τοτε θα σε φαει η αγωνια μεχρι την τελευταια μερα, αναλογως τις καβλες τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, chek2fire είπε

παιδιά να γνωρίζετε ότι τέλος του μηνός οι Ελληνικές τράπεζες κάνουν κάτι κουλά με τις κάρτες. Πάντα τις δύο τελευταίες μέρες εργάσιμες του μήνα η τράπεζα ενώ η κάρτα μου έχει μια χαρά χρήματα μπλοκάρει την χρέωση. Στην αρχή είχα φάει και εγώ κάτι ακυρώσεις και μετά το επιβεβαίωσα. Με το που μπει ο μήνας μετά οι χρεώσεις στην κάρτα λειτουργούσαν μια χαρά. 

πολυ παράξενο γιατί και η θεματολογία του game είναι απόλυτα στα γούστα των gamer στην Ιαπωνία συν ότι οι Ιάπωνες είναι retailers 

Αυτό το έμαθα και εγώ σήμερα. Την τελευταία ημέρα κάτι γίνεται με τις τράπεζες και την κεντρική τράπεζα και είναι σα να μπλοκάρουν οι κάρτες. Ειδικά με την american express, είναι οι δύο τελευταίες εργάσιμες που έχουν θέμα. Έτσι μου είπαν.

58 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

3oς με Jumpgate, ούτε εδώ τελωνείο.

Ναι αλλά τελικά θέλει και το άλλο τον μετασχηματιστή για να δουλέψει φυσιολογικά; Θεωρώ πως ναι αλλά μια επιβεβαίωση θα ήταν το καλύτερο. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα μηνα εκανα μια προσπαθεια να ξεβιδωσω το ενα joycon χωρις επιτυχια, αφου δεν ειχα σωστο κατσαβιδι.

Το προβλημα του αρχικα ηταν τα πισω κουμπια και τα led που δεν αναβαν και τωρα τα αναλογικα ειναι σαν μεθυσμενα.

Μιας και φαινεται οτι δεν εχει ανοιχτει, αλλα εχει τα σημαδια στη βιδα, να προσπαθησω να τους το στειλω;

Εγγυηση νομιζω δεν εχει αλλα ειδα οτι επισκευαζουν το προβλημα στα αναλογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά το Jumpgate χρειάζεται και φορτιστή, στα Mediamarkt παίζει ο official με ένα 25άρι.

7 minutes ago, paularas said:

in other news, μολις ηρθε mail για το astral να εχει γινει dispatched απο amazon uk

Ditto.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nkarafo είπε

Αυτό το έμαθα και εγώ σήμερα. Την τελευταία ημέρα κάτι γίνεται με τις τράπεζες και την κεντρική τράπεζα και είναι σα να μπλοκάρουν οι κάρτες. Ειδικά με την american express, είναι οι δύο τελευταίες εργάσιμες που έχουν θέμα. Έτσι μου είπαν.

Ναι αλλά τελικά θέλει και το άλλο τον μετασχηματιστή για να δουλέψει φυσιολογικά; Θεωρώ πως ναι αλλά μια επιβεβαίωση θα ήταν το καλύτερο. Ευχαριστώ.

Εγώ πήρα το πακέτο το jumpgate μαζί με το καλώδιο και το μπριζακι. Είχα ήδη ένα us to eu ανταπτορα οπότε είναι gg. Kαι έχει και πολλαπλά pd profiles και έχω φορτίσει και κινητά και Mac με αυτό.

Για τα 12 νομίζω δολάρια παραπάνω ήταν σχεδόν κλεψιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paularas είπε

in other news, μολις ηρθε mail για το astral να εχει γινει dispatched απο amazon uk

 

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Παιδιά το Jumpgate χρειάζεται και φορτιστή, στα Mediamarkt παίζει ο official με ένα 25άρι.

Ditto.

Εμένα τίποτα ακόμα γτχτ. Τα λεφτά βέβαια λείπουν από τον λογαριασμό...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Darkest Dungeon στις 19.99 λίρες + 2 μεταφορικά. Είναι η collector's με μπόλικα καλούδια.
Πολύ ωραίο παιχνιδάκι, ενώ κατά γενική ομολογία στο Switch είναι η καλύτερη έκδοση του.

Στο Αμαζον τον παίζουν. Μου λένε, το ετοιμάζουν για dispatch το παιχνίδι. Ρωτάω, άρα βρήκατε στοκ; Μου απαντάνε, ότι απλά το ετοιμάζουν για όταν έρθει στοκ.
 

 

 

61782524_2221645771287594_3438545667511812096_n.jpg

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα μπήκα στο thegamecollection να δω την κατάσταση της παραγγελίας της orbital έκδοσης που πήρα από εκεί για το daemon x machina και ενώ πριν λίγες μέρες μου ήρθε email ότι χρεώθηκε η κάρτα κανονικά και όντος είχαν τραβήξει τα χρήματα τώρα στην κατάσταση της παραγγελίας βλέπω αναγραφόμενο αυτό εδώ :(

Τι γίνετε δεν μπορώ να καταλάβω. Πρώτη αγορά από αυτό το κατάστημα και δεν πάει καθόλου καλά. Οταν έκανα την αγορά δεν υπήρχε πουθενά η ένδειξη ότι δεν δέχονται παραγγελίες για εκτός Αγγλίας σύν ότι χρέωσαν κανονικά ευρωπαικά fee για αποστολή. 

Τώρα να δω όταν θα βγει τι θα γίνει με το game.

PLEASE NOTE - THIS PRODUCT ONLY SHIPS TO UK DELIVERY ADDRESSES. ALL ORDERS TO ADDRESSES OUTSIDE OF THE UK WILL BE CANCELLED.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...