Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mansa2k είπε

Αυτό το περί μεγάλου παιχνιδιού τον Δεκέμβρη ομολογώ πως δεν το έχω καταλάβει. Το παιχνίδι που είχε αναλάβει αυτόν τον ρόλο ήταν το AC και αυτό πήρε παράταση για του χρόνου. Άντε το πιθανότερο είναι να ανακοινώσουν κάποια μεταφορά ή το πολύ το Town της Gamefreak όπως φημολογείται.

Κατά τα άλλα όλοι γνωρίζουμε τι να περιμένουμε και πως ενδέχεται να καλύψει κυκλοφορίες μέχρι πρώτου τριμήνου 2020. Με λίγα λόγια NSO snes και άλλα σχετικά περί υπηρεσιών,  μεταφορές, περισσότερα παιχνίδια από τρίτες εταιρίες, DLC και περισσότερο υλικό από παιχνίδια που θα κυκλοφορήσουν στο ανάλογο χρονικό διάστημα ή γενικότερα έχουν ανακοινωθεί.

Θα ήθελα πολύ να ανακοινωθεί κάτι από την Monolith Soft ή την Retro Studios αλλά αυτό έχει περισσότερες πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο του χρόνου. Τρελά και άπιαστα όνειρα είναι Golden Sun με επικεφαλής τον Koizumi (έχω αρκετούς λόγους που πιστεύω ότι είναι το κατάλληλο πρόσωπο) καθώς και ανακοίνωση για δημιουργία ή εξαγορά νέων ομάδων ανάπτυξης.

*Πάντως η ώρα είναι κάπως περίεργη, μήπως η Ν παρουσιάσει τίποτα mature τίτλους όπως B3?

Golden Sun στο switch είναι wet dream επιπέδου όργιο με Scarlett Johansson, Gal Gadot, Allison Brie και Adriana Lima Όλες μαζί για μένα...

Μακάρι αλλά χλωμό το βλέπω....

Σε άλλα λιγότερο ερεθιστικά πράγματα αύριο λογικά θα έχει τεμάχια astral chain στα καταστήματα και μάλλον δεν πρόκειται να ανέβει στο site ποτέ.

Θα ενημερώσω για υπάρχοντα αποθέματα μπας και θέλει κανείς.

 

 

 

Επεξ/σία από Yggdrasill-sama
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mansa2k είπε

Αυτό το περί μεγάλου παιχνιδιού τον Δεκέμβρη ομολογώ πως δεν το έχω καταλάβει. Το παιχνίδι που είχε αναλάβει αυτόν τον ρόλο ήταν το AC και αυτό πήρε παράταση για του χρόνου. Άντε το πιθανότερο είναι να ανακοινώσουν κάποια μεταφορά ή το πολύ το Town της Gamefreak όπως φημολογείται.

Κατά τα άλλα όλοι γνωρίζουμε τι να περιμένουμε και πως ενδέχεται να καλύψει κυκλοφορίες μέχρι πρώτου τριμήνου 2020. Με λίγα λόγια NSO snes και άλλα σχετικά περί υπηρεσιών,  μεταφορές, περισσότερα παιχνίδια από τρίτες εταιρίες, DLC και περισσότερο υλικό από παιχνίδια που θα κυκλοφορήσουν στο ανάλογο χρονικό διάστημα ή γενικότερα έχουν ανακοινωθεί.

Θα ήθελα πολύ να ανακοινωθεί κάτι από την Monolith Soft ή την Retro Studios αλλά αυτό έχει περισσότερες πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο του χρόνου. Τρελά και άπιαστα όνειρα είναι Golden Sun με επικεφαλής τον Koizumi (έχω αρκετούς λόγους που πιστεύω ότι είναι το κατάλληλο πρόσωπο) καθώς και ανακοίνωση για δημιουργία ή εξαγορά νέων ομάδων ανάπτυξης.

*Πάντως η ώρα είναι κάπως περίεργη, μήπως η Ν παρουσιάσει τίποτα mature τίτλους όπως B3?

Μακαρι απο Retro να δουμε dkc3.Να κλεισει την τριλογια με εχθρους τους kremlings.

Οσο αφορα την ωρα,ειναι η συνιθισμενη.Τα direct παντα θυμαμαι 12 ή 1 τα εβαζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Σε άλλα λιγότερο ερεθιστικά πράγματα αύριο λογικά θα έχει τεμάχια astral chain στα καταστήματα και μάλλον δεν πρόκειται να ανέβει στο site ποτέ.

Θα ενημερώσω για υπάρχοντα αποθέματα μπας και θέλει κανείς.

Αναφερεσαι σε απλη ή limited εκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Αναφερεσαι σε απλη ή limited εκδοση?

Limited.

40 τεμαχια πηρε η αλυσιδα στην κεντρική αποθηκη σήμερα άρα ή αυριο ή μεθαυριο θα έχει στα καταστηματα.

Και μιας και δεν ανοιξαν ποτε web preorders θα είναι σχεδον ολα βασικα διαθεσιμα.

Εκ μνημης 6 συνταγμα 4 mall 4 metro mall, τα υπολοιπα δεν θυμαμαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw για καποιο λογο δεν μου εκατσε καθολου καλα το astral γμτ. μπορεί να φταίει ότι ειναι τρομερα linear ή ότι έχει και ντετεκτιβ στοιχεία μέσα.... το δοκίμασα 2-3 ώρες σήμερα και θα το προσπαθήσω ξανα και αύριο. in other news. μεσα σε 23 ώρες ήταν σε εμένα απο το amazon uk αφου πέρασε και βολτα απο γερμανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΗΚΕ Η ΕΠΙΚΛΗΣΗ:

Η Soraya Saga, o λογαριασμός της γυναίκας (αν δεν κάνω λάθος) του Takahashi από την Monolith Soft έκανε retweet το ND. Συνήθως το πράττει μοναχά όταν υπάρχει περιεχόμενο από το στούντιο.

HYPE!

*Βασικά είχε κάνει retweet εδώ και πέντε ώρες αλλά τώρα το είδα.

HYPE over 9000!

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, mansa2k είπε

ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΗΚΕ Η ΕΠΙΚΛΗΣΗ:

Η Soraya Saga, o λογαριασμός της γυναίκας (αν δεν κάνω λάθος) του Takahashi από την Monolith Soft έκανε retweet το ND. Συνήθως το πράττει μοναχά όταν υπάρχει περιεχόμενο από το στούντιο.

HYPE!

*Βασικά είχε κάνει retweet εδώ και πέντε ώρες αλλά τώρα το είδα.

HYPE over 9000!

Θα κατουρήσω τα βρακιά μου έτσι και δω Xenoblade Chronicles X2. Επίσης ffs είναι καιρός να φέρουν το πρώτο XcX στο μηχάνημα. Κατά τα άλλα έχουμε και το άλλο mech game inbound. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Yggdrasill-sama είπε

Limited.

40 τεμαχια πηρε η αλυσιδα στην κεντρική αποθηκη σήμερα άρα ή αυριο ή μεθαυριο θα έχει στα καταστηματα.

Και μιας και δεν ανοιξαν ποτε web preorders θα είναι σχεδον ολα βασικα διαθεσιμα.

Εκ μνημης 6 συνταγμα 4 mall 4 metro mall, τα υπολοιπα δεν θυμαμαι.

Σε ποια αλυσίδα αναφέρεσαι;

Public;;

Ξέρεις αν θα φέρουν στο κατάστημα της Πάτρας;

Και σε τι τιμή;

Ευχαριστώ προκαταβολικά! 🙂

Επεξ/σία από 30pit.z
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι . Μην ξεχνάμε πως αναφέρει κιολας πως θα επικεντρωθεί στο 2019 . Όποτε μεγαλεσ Ανακοινώσεις από τους μεγαλουσ Τίτλους της νιντεντο δεν νομοζω να έχουμε  . Άντε αν βγάλουν τον δεκεμβρη κάτι αλλά και πάλι δεν θα είναι μεγάλο ip της Nintendo . Περσυ δεκεμβρησ Δε βγήκε τίποτα κ προπερσυ ήταν το xenoblade το οποίο γνωρίζαμε καιρό πριν . Όπως και να χει ομωσ θα υπάρξουν κάποιες έκπληξεις από τρίτους πιστεύω . Ήδη ακούστηκαν τα Assassins , πιστεύω πολύ στο overwatch , ιςως ήρθε η ώρα για gta 5,θεωρω στάνταρ το σνες ονλαιν ,νέα από το silksong κ είμαι σιγουρος κ για καποιο πορτ της νιντεντο από τα παλιά (sunshine , Pikmin , starfox ,Mario 3d world,prime trilogy ) Μακάρι να ναι κάτι από τα τελευταία 2 . Από dlc ίσως να προσθέσουν και Mario 3d world στο Mario maker . Mario odyssey dlc δεν παίζει 2 χρόνια μετά . Είμαι σιγουρος πως δουλευουν στο odyssey 2 για λίγο αργότερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kolivas είπε

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι . Μην ξεχνάμε πως αναφέρει κιολας πως θα επικεντρωθεί στο 2019 . Όποτε μεγαλεσ Ανακοινώσεις από τους μεγαλουσ Τίτλους της νιντεντο δεν νομοζω να έχουμε  . Άντε αν βγάλουν τον δεκεμβρη κάτι αλλά και πάλι δεν θα είναι μεγάλο ip της Nintendo . Περσυ δεκεμβρησ Δε βγήκε τίποτα κ προπερσυ ήταν το xenoblade το οποίο γνωρίζαμε καιρό πριν . Όπως και να χει ομωσ θα υπάρξουν κάποιες έκπληξεις από τρίτους πιστεύω . Ήδη ακούστηκαν τα Assassins , πιστεύω πολύ στο overwatch , ιςως ήρθε η ώρα για gta 5,θεωρω στάνταρ το σνες ονλαιν ,νέα από το silksong κ είμαι σιγουρος κ για καποιο πορτ της νιντεντο από τα παλιά (sunshine , Pikmin , starfox ,Mario 3d world,prime trilogy ) Μακάρι να ναι κάτι από τα τελευταία 2 . Από dlc ίσως να προσθέσουν και Mario 3d world στο Mario maker . Mario odyssey dlc δεν παίζει 2 χρόνια μετά . Είμαι σιγουρος πως δουλευουν στο odyssey 2 για λίγο αργότερα .

Πέρσι Δεκέμβρη βγήκε το Smash.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Πέρσι Δεκέμβρη βγήκε το Smash.

Έχεις δίκαιο ,νόμιζα ήταν Νοέμβρη προς το τέλος και είπα έχουν το Πόκεμον για φέτος . Αλλά και για το σμας ξέραμε καιρό πριν . Τι να πω μακάρι να πέφτω έξω και να σκάσει καμία βόμβα για δεκεμβρη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...