Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι ΓΤΠ. Είναι μια περίεργη CPU ή οποία στην Version του Χavier ονομάζεται Carmel αλλά υποτίθεται βασίζεται στην Denver μικροαρχιτεκτονική, που στην πραγματικότητα κάνει translation τις ARM εντολές on the fly με μεγάλη επιτυχία αλλά ναι χάνει σε επιδόσεις για αυτόν τον λόγο.

Βασικά για άλλο λόγο φτιάχτηκε, άλλα πράγματα θα κληθεί(?), αν κληθεί να κάνει στο Switch 2/Pro πως το λένε.

Έχει όντως τα θεματάκια της η Nvidia, για κάτι πιο γενικό όπως μια Gaming Console όσον αφορά την CPU.

Επεξ/σία από Inside X
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά, μπαίνω και βλέπω καταιγισμό απο CPU, fps, TF, W μπερδεύτηκα νόμισα οτι είμαι σε θέμα για υπολογιστές :D

Σοβαρά τωρα, τι σας κάνει εντυπωση, η φήμη γι ατο pro υπάρχει εδω και πολύυυυυ καιρό.

Σε άλλα νεα, αν δεν έχετε παίξει και το Jotun αξίζει στα 5 που είναι τωρα στο μαγαζί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, juliahna12 είπε

Σε άλλα νεα, αν δεν έχετε παίξει και το Jotun αξίζει στα 5 που είναι τωρα στο μαγαζί.

Καλό είναι αλλά μπαίνει συχνά σε προσφορά. Αν έχεις backlog κάντο pass.....θα το ξαναβρείς στην ίδια τιμή μπορεί και χαμηλότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, juliahna12 είπε

το Jotun αξίζει στα 5 που είναι τωρα στο μαγαζί

στο ρώσικο κάνει 1,60 

από το λίγο που είδα στο youtube δεν με συγκίνησε 

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που μου αρέσει η Σκανδιναβική μυθολογία είναι ταμάμ. Έχει γίνει φοβερη δουλειά στο οπτικό και ακουστικό κομμάτι, με εξαιρετική μουσική, εφέ και Ισλανδική αφήγηση. Επίσης γενικά η χρωματική παλέτα και το ύφος του artwork είναι πολύ προσεγμένο. 

Δεν ήξερα οτι μπαίνει προσφορά συχνά, και ναι το backlog είναι ήδη μεγάλο. Ήταν βασικά πριν πάρω το Switch, τώρα έδεσε για τα καλά, αλλά τις άλλες κονσόλες δεν τις ακουμπάω πια 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papp0us είπε

Syberia 3 στο 15άρι χτυπάω; Έχω παίξει τα δύο πολύ παλιά αλλα μου μυρίζει ψιλοφόλα αυτά. Μου αρέσουν τα Adventures βέβαια

μικρή διαφορά στα 12,5 από το μεξικάνικο , τέλος μηνός βγαίνει κ η τριλογία όλη μαζί just to know 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, papp0us είπε

Syberia 3 στο 15άρι χτυπάω; Έχω παίξει τα δύο πολύ παλιά αλλα μου μυρίζει ψιλοφόλα αυτά. Μου αρέσουν τα Adventures βέβαια

Περίμενε την τριλογία. Τσέκαρε το banner saga trilogy. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

55 λεπτά πριν, papp0us είπε

Syberia 3 στο 15άρι χτυπάω; Έχω παίξει τα δύο πολύ παλιά αλλα μου μυρίζει ψιλοφόλα αυτά. Μου αρέσουν τα Adventures βέβαια

Ουτε στα 5 ευρω μην το παρεις. Απαραδεκτο και τεχνικα και σαν syberia. To τελειωσα προσφατα στο Ps4. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενα 15ρι και τα 3 ισως το επαιρνα (κυριως για τα 1+2). Συμφωνω, το 3 ηταν πολυ μετριο, το παρατησαμε στα μισα.

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενώ τα δύο πρώτα είναι αριστουργήματα, στάνταρ... 

TLJ δεν θα γίνει ποτέ κανένα adventure, αλλά και πάλι χωρίς πολύ σκέψη μπορώ να σκεφτώ εύκολα καμία 20αριά adventures με καλύτερο σενάριο, καλύτερους γρίφους και λιγότερο ανέραστους (sic) πρωταγωνιστές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Ενώ τα δύο πρώτα είναι αριστουργήματα, στάνταρ... 

TLJ δεν θα γίνει ποτέ κανένα adventure, αλλά και πάλι χωρίς πολύ σκέψη μπορώ να σκεφτώ εύκολα καμία 20αριά adventures με καλύτερο σενάριο, καλύτερους γρίφους και λιγότερο ανέραστους (sic) πρωταγωνιστές. 

Θα συμφωνησω για το longest journey αλλα οκ τα 2 πρωτα syberia ηταν αξιοπρεπως καλα . Αντιθετα το 3 ηταν παραγγελια μαλλον και ετσι εξηγειται η τραγωδια που κυκλοφορησε. Μπορω βεβαια να σκεφτω 10-15 καλυτερα απο αυτο , ανετα κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...