Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλος με το blasphemus σε λίγο παραπάνω από 20 ώρες .

Στα +

Εκπληκτικά ΑρΤ πιξελ γραφικά με λεπτομερείς φτιάχνουν έναν τρομερά σάπιο κόσμο που πέραν από Κανα 2 περιοχές Π ναι κλασικα περιοχές από καστλβανια είναι αυθεντικές και πρωτότυπες .

Απιστευτη μουσική .

Πολυ καλό λεβελ ντισαιν με περιοχές που δίνουν φυσιολογική συνέχεια η μια της άλλης . Απλά αλλά χρήσιμα σορτ κατς.

Το σύστημα μαχης αν και δεν απλώνει πολύ και ουσιαστικά είναι ίδιο μέχρι το τέλος είναι δυνατο ,νιώθεις το χτύπημα του σπαθιού και παίζεις προσεκτικά με άμυνα δεν σπαμαρεις και πηδάς απλά όπως στονbloodstained .

Boss fights που θα σ μείνουν για πάντα ..

Στα - 

προβληματα χειρισμού απαιτούν μεγάλη ακριβεια στις κινήσεις , η σε ζόρικες καταστάσεις όπως πχ να μάχεσαι με έναν αντίπαλο , πηδάς να τον αποφύγεις και κρεμεσαι στο περβάζι χώρις να το θες με αποτέλεσμα να φας Χιτ . Η σε ορισμένες επιθέσεις όταν τρως Χιτ μένει Σταν ο χαρακτήρας σ με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κανείς τίποτα .

Ελαχιστα upgrade του χαρακτήρα στις δυνάμεις του.

προσωπικα αν και έχει λάθη , το παιχνίδι με συνεπήρε δεν κουραστικά καθόλου πέρα από ένα μπος ,που το χαρακτηρίζω άδικο διότι χάνεις λόγω τον προβλημάτων Π ανάφερα πριν κ όχι επειδή φταίς.

Ειναι παιχνίδι που σου μένει 

8.8/10

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, non-serviam said:

Προσπαθώ να μπω στο Switch store του Humble Bundle, μέσω VPN με US IP, και δεν μου εμφανίζει τίποτα. Έχει κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

Μπαίνω κομπλέ με ZenMate plugin.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Malthador είπε

Μπαίνω κομπλέ με ZenMate plugin.

Θενξ. Θα δοκιμάσω κανένα άλλο τότε μην και έχουν κάνει κάνα μπαν την συγκεκριμένη ip.
Καμία πρόταση για αγορά; Έχω ένα 40άρι από referrals και δεν ξέρω τι να πάρω. Το dlc του Mario Rabbids ήθελα γενικά, αλλά δεν το είχε ***.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 ώρες πριν, non-serviam είπε

Θενξ. Θα δοκιμάσω κανένα άλλο τότε μην και έχουν κάνει κάνα μπαν την συγκεκριμένη ip.
Καμία πρόταση για αγορά; Έχω ένα 40άρι από referrals και δεν ξέρω τι να πάρω. Το dlc του Mario Rabbids ήθελα γενικά, αλλά δεν το είχε ***.

Σε αυτά τα χρήματα θα έπαιρνα Dragon's Dogma + Jedi Knight II.

Για το Dragon's Dogma δες βίντεο review πρώτα, μπορεί να μην σου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχεις ΚΑΙ εσύ το γνωστό joycon πρόβλημα, καλως ήλθες στη παρέα μας.

εγω πάω για 2η αλλαγη γιατι κ αυτα που αλλάξαμε, στο 6μηνο χαλασαν κ αυτα. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, lysopaine said:

θεωρείται ότι πρέπει να το στείλω για επισκευή επειδή ώρες ώρες κολλάει στο zelda κ πάει αριστερά αν δεν πατάω κάτι ?

Ναι.

Έχω δύο ζευγάρια joycons και δεν έχω παρατηρήσει drift για την ώρα. Εάν παρατηρήσω φεύγουν επιτόπου για δωρεάν επισκευή (είτε είναι στην εγγύηση, είτε όχι) παρέα με καταγγελία στην ΓΓΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Σε αυτά τα χρήματα θα έπαιρνα Dragon's Dogma + Jedi Knight II.

Για το Dragon's Dogma δες βίντεο review πρώτα, μπορεί να μην σου αρέσει

Το jedi outcast το δοκίμασα και δυστυχώς τα controls με joycons / pro controller είναι πολύ μέτρια  . Το παιχνίδι έχει φτιαχτεί για keyboard +mouse και φαινετε, οπότε θα έλεγα να μην το χτυπήσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
36 minutes ago, aris1986 said:

Τι κανει το drift? Γυρναει μονο του ο μοχλός ενω ειναι ακινητος;

Ναι δεν σταθεροποιείται στη μέση. Εντελώς κουλό πρόβλημα γενικά και απαράδεκτο. Joysticks κάθε είδους έχουμε εδώ και δεκαετίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kolivas είπε

Τέλος με το blasphemus σε λίγο παραπάνω από 20 ώρες .

Στα +

Εκπληκτικά ΑρΤ πιξελ γραφικά με λεπτομερείς φτιάχνουν έναν τρομερά σάπιο κόσμο που πέραν από Κανα 2 περιοχές Π ναι κλασικα περιοχές από καστλβανια είναι αυθεντικές και πρωτότυπες .

Απιστευτη μουσική .

Πολυ καλό λεβελ ντισαιν με περιοχές που δίνουν φυσιολογική συνέχεια η μια της άλλης . Απλά αλλά χρήσιμα σορτ κατς.

Το σύστημα μαχης αν και δεν απλώνει πολύ και ουσιαστικά είναι ίδιο μέχρι το τέλος είναι δυνατο ,νιώθεις το χτύπημα του σπαθιού και παίζεις προσεκτικά με άμυνα δεν σπαμαρεις και πηδάς απλά όπως στονbloodstained .

Boss fights που θα σ μείνουν για πάντα ..

Στα - 

προβληματα χειρισμού απαιτούν μεγάλη ακριβεια στις κινήσεις , η σε ζόρικες καταστάσεις όπως πχ να μάχεσαι με έναν αντίπαλο , πηδάς να τον αποφύγεις και κρεμεσαι στο περβάζι χώρις να το θες με αποτέλεσμα να φας Χιτ . Η σε ορισμένες επιθέσεις όταν τρως Χιτ μένει Σταν ο χαρακτήρας σ με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κανείς τίποτα .

Ελαχιστα upgrade του χαρακτήρα στις δυνάμεις του.

προσωπικα αν και έχει λάθη , το παιχνίδι με συνεπήρε δεν κουραστικά καθόλου πέρα από ένα μπος ,που το χαρακτηρίζω άδικο διότι χάνεις λόγω τον προβλημάτων Π ανάφερα πριν κ όχι επειδή φταίς.

Ειναι παιχνίδι που σου μένει 

8.8/10

Ωραίος!!! Λίγο πολύ οι σκέψεις μου. Από απορία, σε ποιο boss αναφέρεσαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο τα best σκυλια χειρηστηρια ηταν και ειναι για μενα του GC.

Ακομα τα εχω σε ενα φιλο μονο δονηση δεν εχουν (απο το 2002 βλεπεις ειναι)και το ενα driftarei αλλα με μια δυνατη "αντιχειρια" φτιαχνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...