Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

299€ και 14950 Άλφα μπόνους  το switch στον κοτσωβολο και το version 2 , δεν πιάνει προσφορά που έπαιξε πριν 1 μήνα στα 271 τώρα δεν ξέρω τι παίζει με τους πόντους πως πάει αναλογικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

299€ και 14950 Άλφα μπόνους  το switch στον κοτσωβολο και το version 2 , δεν πιάνει προσφορά που έπαιξε πριν 1 μήνα στα 271 τώρα δεν ξέρω τι παίζει με τους πόντους πως πάει αναλογικά 

Χμμ θέλω γύρω στους 1000 πόντους για να έχω έκπτωση 30€ (προσθέτω μια αγορά που θα κάνω αύριο και θα μου δώσει 8000 πόντους 😛 ) αλλά και πάλι δεν ξέρω αν αξίζει έτσι. Μάλλον θα περιμένω για καμιά προσφορά όπως πριν στα 270€ ώστε να το ρίξω ακόμα πιο κάτω.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

299€ και 14950 Άλφα μπόνους  το switch στον κοτσωβολο και το version 2 , δεν πιάνει προσφορά που έπαιξε πριν 1 μήνα στα 271 τώρα δεν ξέρω τι παίζει με τους πόντους πως πάει αναλογικά 

10% επιστροφη ειναι αυτο,κοινως 30ευρω πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ένα παιδί έγραψε για προσφορά του minecraft και επειδή δεν το έχω παίξει ποτέ το παιχνίδι, απλά έχω δει κάτι βίντεο στο ίντερνετ (χάλια γραφικά, χάλια όμως, ούτε την δεκαετία του 80 δεν είχαμε τόσο χάλια), ήθελα να ρωτήσω αν το παιχνίδι αυτό παίζεται "εύκολα" από ένα παιδί 8 χρόνων (σχεδόν). Αν το έχει κάποιος και ξέρει , αν θέλει απαντάει. Ευχαριστώ και καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εγώ είχα βρεθεί σήμερα στης Γλυφάδας η ταμπέλα έλεγε 44-45, αλλά όταν ρώτησα αν είναι αυτή η τιμή μου είπαν ότι είναι 30

Άρα άσχετα τι λένε για κάντε ερώτηση στο ταμείο

Πέρασα σήμερα το πρωί αλλά δε βρήκα κανένα επίσης γίνοταν χαμός για να ρωτήσω, έπρεπε να πάω και στη δουλειά χαχααχ.Ευχαριστώ όπως και να έχει.

31 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Μιας και ένα παιδί έγραψε για προσφορά του minecraft και επειδή δεν το έχω παίξει ποτέ το παιχνίδι, απλά έχω δει κάτι βίντεο στο ίντερνετ (χάλια γραφικά, χάλια όμως, ούτε την δεκαετία του 80 δεν είχαμε τόσο χάλια), ήθελα να ρωτήσω αν το παιχνίδι αυτό παίζεται "εύκολα" από ένα παιδί 8 χρόνων (σχεδόν). Αν το έχει κάποιος και ξέρει , αν θέλει απαντάει. Ευχαριστώ και καλημέρα.

Γενικά είναι πολύ kids friendly έχει και peacefull mode (που δε σου επιτίθεται κανείς), δεν έχω παιδί αλλά άνετα θα περνούσα ώρες ατελείωτες εξηγόντας του πράγματα μέσα από το minecraft (εδώ σκέφτονται να το βάλουν σε εκπαιδευτικά προγράμματα ίσως όχι τη συγκεκριμένη έκδοση αλλά γενικά αν έχει πάρει την αρχική αίσθηση και ενδιαφέρεται μπορεί να βοηθήσει αρκετά).Επίσης μην κοιτάς τα γραφικά είναι το ύφος του παιχνιδιού τέτοιο (πχ στο pc έχεις την επιλογή για καλύτερα shaders αλλα δεν τα έχω χρησιμοποίησει ποτέ), πίστεψε με και εσύ να ασχοληθείς θα κολλήσεις...έχω φάει άπειρες ώρες χτίζοντας και κάνοντας οτιδήποτε μπορεί να κατεβάσει το κεφάλι σου (σίγουρα 500+ αν σκεφτείς και τα video στο youtube που έχω παρακολουθήσει).Επίτηδες δεν το παίρνω και handheld για ευνόητους λόγους (αν και το έχω και στο κινήτο απλά δε βολεύει τόσο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, stafftw είπε

Πέρασα σήμερα το πρωί αλλά δε βρήκα κανένα επίσης γίνοταν χαμός για να ρωτήσω, έπρεπε να πάω και στη δουλειά χαχααχ.Ευχαριστώ όπως και να έχει.

 

είχε σίγουρα 2 μπορεί και 3 χθες το απόγευμα πάντως

 

επίσης είχε και μαριο και μαριο καρτ 

το 30αρι για bayonetta πάντως είναι υπερτίμιο, ειδικά αν κάποιος δεν έχει παίξει και το 1 είναι φανταστική τιμή 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, stafftw είπε

Πέρασα σήμερα το πρωί αλλά δε βρήκα κανένα επίσης γίνοταν χαμός για να ρωτήσω, έπρεπε να πάω και στη δουλειά χαχααχ.Ευχαριστώ όπως και να έχει.

Γενικά είναι πολύ kids friendly έχει και peacefull mode (που δε σου επιτίθεται κανείς), δεν έχω παιδί αλλά άνετα θα περνούσα ώρες ατελείωτες εξηγόντας του πράγματα μέσα από το minecraft (εδώ σκέφτονται να το βάλουν σε εκπαιδευτικά προγράμματα ίσως όχι τη συγκεκριμένη έκδοση αλλά γενικά αν έχει πάρει την αρχική αίσθηση και ενδιαφέρεται μπορεί να βοηθήσει αρκετά).Επίσης μην κοιτάς τα γραφικά είναι το ύφος του παιχνιδιού τέτοιο (πχ στο pc έχεις την επιλογή για καλύτερα shaders αλλα δεν τα έχω χρησιμοποίησει ποτέ), πίστεψε με και εσύ να ασχοληθείς θα κολλήσεις...έχω φάει άπειρες ώρες χτίζοντας και κάνοντας οτιδήποτε μπορεί να κατεβάσει το κεφάλι σου (σίγουρα 500+ αν σκεφτείς και τα video στο youtube που έχω παρακολουθήσει).Επίτηδες δεν το παίρνω και handheld για ευνόητους λόγους (αν και το έχω και στο κινήτο απλά δε βολεύει τόσο).

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Κάτι ακόμα όμως, υπάρχουν 4 εκδόσεις για το switch από ότι έχω δει. Τι διαφορές έχουν, μήπως ξέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, logistoulis είπε

είχε σίγουρα 2 μπορεί και 3 χθες το απόγευμα πάντως

επίσης είχε και μαριο και μαριο καρτ 

το 30αρι για bayonetta πάντως είναι υπερτίμιο, ειδικά αν κάποιος δεν έχει παίξει και το 1 είναι φανταστική τιμή 

Μάλλον είμαι τυφλός τότε, αλλα γενικά δεν είχα τόσο χρόνο να περιμένω να ρωτήσω κάποιον υπάλληλο με το χαμό που γινόταν και για αυτό δεν έκανα και ιδιαίτερη αναζήτηση θα περάσω και το απόγευμα και καλή μας τύχη. Btw εκτός από συνάδελφος, συν-πορωμένος είσαι και γείτονας;Σε ξέρω;;; χχαχα

Εννοείται πως είναι κλεψια γιατί για nintendo δε βλέπω να ξαναπέσει τόσο (και γενικά δεν έχει πέσει κάτω από 40€) και δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα

20 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Κάτι ακόμα όμως, υπάρχουν 4 εκδόσεις για το switch από ότι έχω δει. Τι διαφορές έχουν, μήπως ξέρεις?

Εγώ 2 έχω εντοπίσει (και μια παλιά που δεν υπάρχει πια και λεγόταν switch version αλλά είναι ουσιαστικά το ίδιο) το κανονικό και το minecraft:story mode της telltale που είναι adventure. Θα βγεί και το dungeons που είναι rpg με dungeons (όπως λέει και ο τίτλος).Αυτό που ανέφερε ο φίλος και έχει 20€ είναι το original που παρέχει ότι χρειάζεσαι κατ'εμε. Αν έχεις χρόνο δες μερικά βίντεο και θα πειστείς πάντως ειδικά στο 20ρικο είναι κλεψιά και αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, stafftw είπε

. Btw εκτός από συνάδελφος, συν-πορωμένος είσαι και γείτονας;Σε ξέρω;;; χχαχα

 

Ναι είμαι γείτονας από ότι φαίνεται, τώρα αν με ξέρεις τι να σου πω;

 

Το stand της Nintendo εκεί μέσα υπάρχει αλλά είναι πολύ πιο μικρό σε σχέση με τα άλλα

Μόλις τώρα, valkon είπε

Τι θα γίνει ρε παιδιά; Θα έρθει ποτέ το Netflix και ψαχνόμαστε για android box και ιστορίες;

Σωστά κι εγώ θέλω νετφλιξ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Μιας και ένα παιδί έγραψε για προσφορά του minecraft και επειδή δεν το έχω παίξει ποτέ το παιχνίδι, απλά έχω δει κάτι βίντεο στο ίντερνετ (χάλια γραφικά, χάλια όμως, ούτε την δεκαετία του 80 δεν είχαμε τόσο χάλια), ήθελα να ρωτήσω αν το παιχνίδι αυτό παίζεται "εύκολα" από ένα παιδί 8 χρόνων (σχεδόν). Αν το έχει κάποιος και ξέρει , αν θέλει απαντάει. Ευχαριστώ και καλημέρα.

Εμενα οι μικρες παιζουν στο ταμπλετ κανα 2 χρονια τωρα, σε peaceful mode (7,5 χρονων ειναι τωρα). Πριν 3 χρονια ασχοληθηκα και εγω λιγο με τα ανηψια μου και εφαγα καμμια 100αρια ωρες με χτησιμο. Στο Switch εχει και 2-4 players local multi, στο οποιο φανταζομαι θα γινει κολαση! Επισης ειναι ενα παιχνιδι το οποιο μπορει να γινει πολυ, δημιουργικο, διασκεδαστικο, επιμορφωτικο αναλογα με την ωρα και την ορεξη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valkon είπε

Τι θα γίνει ρε παιδιά; Θα έρθει ποτέ το Netflix και ψαχνόμαστε για android box και ιστορίες;

H Ninty θέλει να περνάς τον χρόνο σου παίζοντας και οχι βλέποντας ταινίες και σειρές.

Γιαυτο το λόγο πιστεύω πως δεν θα το προσθέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Vagosman είπε

H Ninty θέλει να περνάς τον χρόνο σου παίζοντας και οχι βλέποντας ταινίες και σειρές.

Γιαυτο το λόγο πιστεύω πως δεν θα το προσθέσουν.

δεν έχει νόημα αυτό.. yt γιατί έβαλαν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, logistoulis είπε

δεν έχει νόημα αυτό.. yt γιατί έβαλαν; 

Δεν ήθελαν αλλα τους πίεσαν, επίσης η δικαιολογία των χρηστών ήταν για να βλέπουν walkthroughts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...