Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, nkarafo είπε

Σας έχει τύχει να μην δουλεύει μέσα (προς τα κάτω) ο μόχλος του joy-con? Ή του δεξί ή του αριστερού; Να μην ακούγεται καν το κλικ. Αν ναι, υπάρχει κάποια λύση ή πάμε για αγορά άλλου; Είμαι εκτός εγγύησης.

Εμένα το έκανε και τους το είπα τηλεφωνικός το έγραψα και όσο πιο περιληπτικά γινόταν όταν έγραφα στο site το πρόβλημα και δεν φτιάχτηκε καμία από τις 2 φορές που το έστειλα και ας έγραφαν στην απόδειξη τη μια φορα ότι έγινε αλλαγή ολόκληρου του αναλογικού.Κλικ όταν το πατας από την πάνω μεριά ακόμα δεν κάνει το αριστερό joycon.Δουλευει το κουμπί αλλά δεν είναι τοσο βολικό σαν το δεξί analog που δουλεύει τελεια.

Οποτε τι εγγύηση τι να το πληρώσεις μην περιμένεις και πολλά.Εγω δεν το ξαναεστειλα τρίτη φορα γιατί άκρη δεν βγάζεις μαζί τους και απλος έμενα με 10ημερα χωρίς να μπορώ να παίξω κάνα παιχνίδι στο Switch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Εμένα το έκανε και τους το είπα τηλεφωνικός το έγραψα και όσο πιο περιληπτικά γινόταν όταν έγραφα στο site το πρόβλημα και δεν φτιάχτηκε καμία από τις 2 φορές που το έστειλα και ας έγραφαν στην απόδειξη τη μια φορα ότι έγινε αλλαγή ολόκληρου του αναλογικού.Κλικ όταν το πατας από την πάνω μεριά ακόμα δεν κάνει το αριστερό joycon.Δουλευει το κουμπί αλλά δεν είναι τοσο βολικό σαν το δεξί analog που δουλεύει τελεια.

Οποτε τι εγγύηση τι να το πληρώσεις μην περιμένεις και πολλά.Εγω δεν το ξαναεστειλα τρίτη φορα γιατί άκρη δεν βγάζεις μαζί τους και απλος έμενα με 10ημερα χωρίς να μπορώ να παίξω κάνα παιχνίδι στο Switch.

Τους έστειλα email χτες αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Ίσως τελικά να μην ασχοληθώ και εγώ. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 minutes ago, nkarafo said:

Τους έστειλα email χτες αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Ίσως τελικά να μην ασχοληθώ και εγώ. Ευχαριστώ.

Αν έχεις όρεξη να το κάνεις μόνος σου πάντως, είναι μισή ώρα δουλειά και θα σου κοστίσει €2 όλα κι όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nkarafo είπε

Τους έστειλα email χτες αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Ίσως τελικά να μην ασχοληθώ και εγώ. Ευχαριστώ.

Σε κάποια προηγούμενη σελίδα αν δε κάνω λάθος κάποιος έγραψε ότι για την ώρα δεν λειτουργούν σαν service ή είναι κλειστά λόγο convid.Δοκιμασε να πάρεις κάνα τηλέφωνο ή στη σελίδα τους στο FB στείλε κάνα μήνυμα στο messenger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Αν έχεις όρεξη να το κάνεις μόνος σου πάντως, είναι μισή ώρα δουλειά και θα σου κοστίσει €2 όλα κι όλα.

Ευχαριστώ! Μόλις το παρήγγειλα. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ποιο λογο η namco δεν δινει δωρεαν το PAC-MAN Championship Edition 2 και για το switch!!!!!!!!!!!!!!!!!???

To δινει δωρεαν για ps4,xbox και steam.Αλλα για το switch οχι.

Προσπαθω να καταλαβω την λογικη πισω απο αυτην την κινηση αλλα δεν.....

 

 

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, dekulinkgr said:

Για ποιο λογο η namco δεν δινει δωρεαν το PAC-MAN Championship Edition 2 και για το switch!!!!!!!!!!!!!!!!!???

To δινει δωρεαν για ps4,xbox και steam.Αλλα για το switch οχι.

Προσπαθω να καταλαβω την λογικη πισω απο αυτην την κινηση αλλα δεν.....

Σωστά γιατί να μην δώσουν σε μία επιπλέον πλατφόρμα ένα game που δεν θα παίξει κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ξαναρχίσει το mario tennis και είναι έκπληξη που βρίσκεις ματσάρισμα αμέσως χωρίς καμία αναμονή. Υπάρχει δηλαδή ακόμα ενδιαφέρον και παίζει κόσμος. 

και το τελευταίο update του animal crossing άλλο αγαπημένο game

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Για ποιο λογο η namco δεν δινει δωρεαν το PAC-MAN Championship Edition 2 και για το switch!!!!!!!!!!!!!!!!!???

To δινει δωρεαν για ps4,xbox και steam.Αλλα για το switch οχι.

Προσπαθω να καταλαβω την λογικη πισω απο αυτην την κινηση αλλα δεν.....

Μόλις τελειώσει η δωρεάν περίοδος του παιχνιδιου θα πουν στον κόσμο να τους παρακαλέσουν ώστε να το φέρουν και στο switch και του χρόνου τέτοιο καιρό θα το δούμε και στο switch δωρεάν για λίγες μέρες.

Namco είναι αυτη έχει συστημα😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Malthador είπε

Σωστά γιατί να μην δώσουν σε μία επιπλέον πλατφόρμα ένα game που δεν θα παίξει κανένας.

Δυστηχως δεν γνωριζω για την ποιοτητα του παιχνιδιου αλλα τοσο χαλια ειναι??

2 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Μόλις τελειώσει η δωρεάν περίοδος του παιχνιδιου θα πουν στον κόσμο να τους παρακαλέσουν ώστε να το φέρουν και στο switch και του χρόνου τέτοιο καιρό θα το δούμε και στο switch δωρεάν για λίγες μέρες.

Namco είναι αυτη έχει συστημα😉

Λοιπον το εψαξα παραπανω γιατι με μπερδεψες με αυτο που εγραψες.

Στο switch τελικα υπαρχει η εκδοση plus που δινει two player co-op σε αντιθεση με αυτο που δινει δωρεαν σε ps4,xbox και steam.Οποτε φανταζομαι οτι ετσι το δικαιολογουν που δεν το δινουν δωρεαν για τους κατοχους switch.Σου λεει αλλο παιχνιδι ειναι.Ακομα και ετσι παντως θα μπορουσαν να κανουν εκπτωση της ταξης του 80%.Τελοσπαντων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grgnik είπε

Παιδιά από λάθος μου έρχονται.2 ring fit 

Ένα από Κώτσο και ένα από μάρκετ 24 

αν είναι κανείς από ρεθυμνο κ θέλει το ένα βα μου πει!

Θα ήθελα ένα αλλά είμαι Λαμία γαμωτο. Θα μας πιάσουν τον κωλο στα μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...