Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, Bourdoulas said:

Τηλεφωνικά παρήγγειλες ή μέσω του site; 

Και τα δύο. :P

Μέσω του site για να δεσμεύσω κομμάτι και μετά πήρα τηλέφωνο γιατί ήθελα να εξαργυρώσω μια δωροεπιταγή που είχα και δεν πέρναγε στο σάιτ, οπότε μου ακύρωσε την πρώτη παραγγελία και έβαλε δεύτερη, εκεί ρώτησα την κοπέλα πόσα έχει διαθέσιμα γιατί αν μου ακύρωνε την παραγγελία μπορεί να το έχανα και μου είπε να μην ανησυχώ, έχει 8 διαθέσιμα.

Επεξ/σία από Malthador
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικα να εχετε το νου σας στο kotsovolo.Εγω παραγγειλα την τριτη το RFA.Το πρωι το εδειχνε εξαντλημενο αλλα μετα που κοιταξα κατα τη 1 το ειχε διαθεσιμο.Παραγγειλα για την αδερφη μου ενα.

Παντως το artstyle δεν θυμιζει πολυ Skyward sword?Ειναι στην μηχανη του Botw αλλα μου βγαζει περισσοτερο σε SS.Ειδικα στο shop του παιχνιδιου για μενα ιδιο ειναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Γνωρίζουμε απο που μπορουμε να αγοράσουμε μονο το ring?

https://www.amazon.com/Nintendo-Non-Slip-Adjustable-Adventure-Include/dp/B07ZJB5K4J?th=1

Επειδή ψάχνω και εγώ, είχα βρει αυτό, αλλά δεν ξέρω αν "δουλεύει". Έχει κανείς καμιά γνωμούλα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, stormrain said:

Τι εννοεις ολο το πακέτο? Ειμαι έτοιμος για Switch και λεω να πάρω και το ring μαζί με το Zelda

Τίποτα, μην δίνεις σημασία, κάτι δικά μας λέμε. 😛

Δεν άξιζει να αγοράσει σκέτο κινέζοring, αυτό λέω. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stormrain είπε

Τι εννοεις ολο το πακέτο? Ειμαι έτοιμος για Switch και λεω να πάρω και το ring μαζί με το Zelda

Εννοείς να παίζες Zelda με το ring con? Αυτό ένας modder το είχε κάνει προς το παρόν δεν συμπεριλαμβάνεται αυτό το function στο Zelda, επίσης θα ήταν καλό αλλά τόσο τρέξιμο που θέλει σε ολο το hyrule δε νομίζω να άντεχει κανείς πρέπει να εισαι μαραθωνοδρόμος...

3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τίποτα, μην δίνεις σημασία, κάτι δικά μας λέμε. 😛

Δεν άξιζει να αγοράσει σκέτο Κινέζο ring, αυτό λέω. 

Αν έχεις το game και θες δεύτερο; Η Νin δεν το πουλάει σκέτο από οτι έψαξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Τίποτα, μην δίνεις σημασία, κάτι δικά μας λέμε. 😛

Δεν άξιζει να αγοράσει σκέτο Κινέζο ring, αυτό λέω. 

Χαχα ok. Δεν είμαι σοβαρος gamer, αλλα εχω ψηθει αγρια για Zelda,  marvel ultimate alliance και κανα δυο αλλα. Το ring το ψηνω μπας και κάψουμε τίποτα τωρα που δεν εχει γυμναστήριο πια, διαβάζω γενικα πως ψιλοκανει δουλεια, δεν ειναι μουφα.

2 λεπτά πριν, stafftw είπε

Εννοείς να παίζες Zelda με το ring con? Αυτό ένας modder το είχε κάνει προς το παρόν δεν συμπεριλαμβάνεται αυτό το function στο Zelda, επίσης θα ήταν καλό αλλά τόσο τρέξιμο που θέλει σε ολο το hyrule δε νομίζω να άντεχει κανείς πρέπει να εισαι μαραθωνοδρόμος...

Αν έχεις το game και θες δεύτερο; Η Νin δεν το πουλάει σκέτο από οτι έψαξα...

Οχι οχι δεν θελω να τα συνδυάσω  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stormrain είπε

Χαχα ok. Δεν είμαι σοβαρος gamer, αλλα εχω ψηθει αγρια για Zelda,  marvel ultimate alliance και κανα δυο αλλα. Το ring το ψηνω μπας και κάψουμε τίποτα τωρα που δεν εχει γυμναστήριο πια, διαβάζω γενικα πως ψιλοκανει δουλεια, δεν ειναι μουφα.

Κάνει όντως δουλειά εντάξει οχι για να γίνεις body builder αλλά αν το κάνεις σωστά και τακτικα σιγουρα θα δεις αποτελέσματα, εγώ γενικά τόσο καιρό που καθόμουν σπίτι έκανα κάτι courses από το internet και πιάστηκα τις πρώτες ημέρες αλλά μετα χαλαρά τα έβγαζα, εε πήρα το RFA και την 1η μέρα που έκανα (συνεχόμενα από τις άλλες "προπονήσεις") πιάστηκα αρκετά και έπαιξα μόνο καμια ώρα (δεν άντεξα παραπάνω) 

4 λεπτά πριν, stormrain είπε

Χαχα ok. Δεν είμαι σοβαρος gamer, αλλα εχω ψηθει αγρια για Zelda,  marvel ultimate alliance και κανα δυο αλλα. Το ring το ψηνω μπας και κάψουμε τίποτα τωρα που δεν εχει γυμναστήριο πια, διαβάζω γενικα πως ψιλοκανει δουλεια, δεν ειναι μουφα.

Οχι οχι δεν θελω να τα συνδυάσω  :lol:

Εντάξει, γράψε λάθος το αφήνω όμως μπας και το δει κανείς και έχει βρεί κάποιον τρόπο να γίνεται 😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Ring Fit Adventure, παρήγγειλα προχτές ένα από Gaming Galaxy και είναι καθοδόν. Τώρα δεν εμφανίζεται στο σάιτ τους, αλλά έτσι είναι το RFA, stealthy, εμφανίζεται κι εξαφανίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, stafftw είπε

https://www.amazon.com/Nintendo-Non-Slip-Adjustable-Adventure-Include/dp/B07ZJB5K4J?th=1

Επειδή ψάχνω και εγώ, είχα βρει αυτό, αλλά δεν ξέρω αν "δουλεύει". Έχει κανείς καμιά γνωμούλα;;;

Αυτό δεν έχει το "δαχτυλίδι", έχει μόνο τα grips και το strap. Επειδή την πάτησα κι εγώ έτσι, διαβάστε προσεχτικά τι περιέχει το πακέτο.

 

Αυτά με το "δαχτυλίδι" έχουν γύρω στα 40€ χωρίς μεταφορικά.

Επεξ/σία από Mpiftekis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Αυτό δεν έχει το "δαχτυλίδι", έχει μόνο τα grips και το strap. Επειδή την πάτησα κι εγώ έτσι, διαβάστε προσεχτικά τι περιέχει το πακέτο.

Αυτά με το "δαχτυλίδι" έχουν γύρω στα 40€ χωρίς μεταφορικά.

Ναι, τώρα το είδα, καλά οχι οτι στέλνει Ελλάδα...Έχεις κάποιο λινκ; Αν και 40 ευρω (50 με μεταφορικά) δύσκολο το κόβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το rfa είναι διαθέσιμο στον κωτσόβολο αυτή την στιγμή μόλις έκανα παραγγελία 

μόλις εξαντλήθηκε πάλι 

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stafftw είπε

Ναι, τώρα το είδα, καλά οχι οτι στέλνει Ελλάδα...Έχεις κάποιο λινκ; Αν και 40 ευρω (50 με μεταφορικά) δύσκολο το κόβω.

Πάρε να'χεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...