Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

έχω συναντήσει εδώ διάφορα πόστς για αγορά skull & co accessories και θέλω κι εγώ να πάρω το dock για το switch, αλλά στη σελίδα τους δεν έχει ως χώρα αποστολής την Ελλάδα. χάνω κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snolly είπε

Καλησπέρα σε όλους,

έχω συναντήσει εδώ διάφορα πόστς για αγορά skull & co accessories και θέλω κι εγώ να πάρω το dock για το switch, αλλά στη σελίδα τους δεν έχει ως χώρα αποστολής την Ελλάδα. χάνω κάτι;

Όχι δεν χάνεις κάτι... δεν στέλνουν Ελλάδα :P

 

Εγώ έχωσα φίλο στην Αγγλία και μου το πήρε και το έφερε όταν ήρθε Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Mpiftekis said:

Όχι δεν χάνεις κάτι... δεν στέλνουν Ελλάδα :P

Εγώ έχωσα φίλο στην Αγγλία και μου το πήρε και το έφερε όταν ήρθε Ελλάδα.

έστελναν και το έκοψαν; ντάξει το έστειλα στην αδερφή μου στην Ολλανδία και θα το στείλει εκείνη σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Snolly είπε

έστελναν και το έκοψαν; ντάξει το έστειλα στην αδερφή μου στην Ολλανδία και θα το στείλει εκείνη σε μένα.

Εγώ πάντως παρήγγειλα το Δεκέμβριο που μας πέρασε ενα grip και μου ήρθε κανονικότατα Ιανούαριο...Δε ξέρω τώρα τι έχει γίνει, ρώτησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stafftw είπε

Εγώ πάντως παρήγγειλα το Δεκέμβριο που μας πέρασε ενα grip και μου ήρθε κανονικότατα Ιανούαριο...Δε ξέρω τώρα τι έχει γίνει, ρώτησες;

Φου και φου αλλάζουν τη λίστα των χωρών που στέλνουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, stafftw said:

Εγώ πάντως παρήγγειλα το Δεκέμβριο που μας πέρασε ενα grip και μου ήρθε κανονικότατα Ιανούαριο...Δε ξέρω τώρα τι έχει γίνει, ρώτησες;

μα γι αυτο μου εκανε εντυπωση που δεν βρηκα την Ελλαδα στην λιστα γιατι πολλοι απο εδω μεσα εχουν παραγγειλει και εχουν διαφορα αξεσουαρ απο το συγκεκριμενο site. τεσπα θα γινει τωρα τριγωνικη αποστολη μεσω Ολλανδιας τι να κανουμε.

τους ρωτησα με email αν μπορουν να στειλουν ελλαδα και αν οχι τοτε να μου δωσουν 2 κάππα ρο σε τριγωνικό ραντάρ, υποπλοίαρχος Νίκος Κούκος εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Φου και φου αλλάζουν τη λίστα των χωρών που στέλνουν...

Ισως τώρα με το lockdown να αναγκάστηκαν,αλλα και πάλι μου φαίνεται λίγο περιέργο.Από οτι θυμάμαι, πολλοί και απο εδω μέσα ανα καιρούς έχουν πάρει απο εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Snolly είπε

Καλησπέρα σε όλους,

έχω συναντήσει εδώ διάφορα πόστς για αγορά skull & co accessories και θέλω κι εγώ να πάρω το dock για το switch, αλλά στη σελίδα τους δεν έχει ως χώρα αποστολής την Ελλάδα. χάνω κάτι;

Δοκίμασε από ebay, μήπως βρεις κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που η Nintendo άλλαξε στο eshop να φαίνονται τα screenshots όταν το αφήσεις σε κάποιο παιχνίδι, σέρνεται στην κυριολεξία αυτό το eshop. Είναι δικό μου θέμα ή το έχετε παρατηρήσει και εσείς; Δηλαδή σα να σε απωθεί να αγοράσεις, πολύ κόλλημα. Που θα έπρεπε να είναι το αντίθετο, να θέλεις να τα δεις, να έχει γρήγορο και εύχρηστο μενού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Μου ήρθε χθες το RFA από Κοτσοβολο. Έπαιξα τις τρεις πρώτες πίστες και είδα το Χριστό φαντάρο να πούμε. Πολύ σωστή εκτέλεση, κάνεις γυμναστική δεν είναι εντελώς μουφα. Σε συνδυασμό με διάδρομο πιστεύω θα χάσω κάνα κιλό (ή τριάντα). 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

 Μου ήρθε χθες το RFA από Κοτσοβολο. Έπαιξα τις τρεις πρώτες πίστες και είδα το Χριστό φαντάρο να πούμε. Πολύ σωστή εκτέλεση, κάνεις γυμναστική δεν είναι εντελώς μουφα. Σε συνδυασμό με διάδρομο πιστεύω θα χάσω κάνα κιλό (ή τριάντα). 

Τελικά έφεραν κομμάτια; Στο site εξαντλημένο ακόμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, Bourdoulas said:

Τελικά έφεραν κομμάτια; Στο site εξαντλημένο ακόμη. 

Παράγγειλα την Παρασκευή και είχαν 8 κομμάτια διαθέσιμα. Θα ξαναφέρουν λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Παράγγειλα την Παρασκευή και είχαν 8 κομμάτια διαθέσιμα. Θα ξαναφέρουν λογικά.

Τηλεφωνικά παρήγγειλες ή μέσω του site; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...