Προς το περιεχόμενο

σκυλος για μπανιο σε πλαζ


georgeγ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 λεπτά πριν, doctorser είπε

αστους μωρε απο την πολυ την πιεση  θα χεστουν απο τον φοβο τους μην τους φαει το ακακο σκυλακι διπλα τους που δροσιζετε  και δεν τους ενοχλουν ολα τα κακως κειμενα σε μια πλαζ....

φυσικα δεν γνωριζουν την φραση βαλε νερο στο κρασι σου και τραβα παρακατω  απλα το παιζουν υποκριτικα τυπολατρες και κανουν τους μπατσους ..... ε ρε ...που παμε και λιγο φιλοτιμο ρε που ελεγε και ο Κωνστανταρας 

 

Έχω σκύλους από τον καιρό που ήμουνα βρέφος, έχω 2 σκύλους αυτή τη στιγμή, πέρασαν από τα χεριά μου χάμστερ, γατιά και ψάρια,  και μπορώ να πω ότι είσαι (είσαστε) η αιτία που όλοι μισούν και κοροιδεύουν τους ζωόφιλους. 

Εάν έχεις σκύλο, έχεις και την υποχρέωση να καταλάβεις και να συνειδητοποιήσεις ότι προκαλεί σε αρκετούς φοβίες, όσο μικρός ή χαριτωμένος νομίζεις ότι είναι. Να πας και να τον αμολάς σε πολυσύχναστη παραλία, είσαι το ίδιο νοη....κα στερημένος όσο αυτός που τρέχει και τραβά χειρόφρενα σε κατοικημένες περιοχές. 

Εάν θέλεις να χαρείς τον σκύλο σου, και να χαρεί και αυτός, πήγαινε σε μια παραλία χωρίς κόσμο και παιδιά, και αμόλα τον και παίξε μαζί του χωρίς έγνοιες. 

  • Like 11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, georgeγ είπε

βγαινοντας κιολας ο σκυλος απο την θαλασσα τιναζεται πιτσιλιζοντας αυτους που καθονται στις ξαπλωστρες

πως το βλεπετε το σκηνικο?

Oμολογώ πως γέλασα 

(εφόσον δεν μιλάμε για κανα ροτβάιλερ ξερωγω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Whargoul είπε

Έχω σκύλους από τον καιρό που ήμουνα βρέφος, έχω 2 σκύλους αυτή τη στιγμή, πέρασαν από τα χεριά μου χάμστερ, γατιά και ψάρια,  και μπορώ να πω ότι είσαι (είσαστε) η αιτία που όλοι μισούν και κοροιδεύουν τους ζωόφιλους. 

Εάν έχεις σκύλο, έχεις και την υποχρέωση να καταλάβεις και να συνειδητοποιήσεις ότι προκαλεί σε αρκετούς φοβίες, όσο μικρός ή χαριτωμένος νομίζεις ότι είναι. Να πας και να τον αμολάς σε πολυσύχναστη παραλία, είσαι το ίδιο νοη....κα στερημένος όσο αυτός που τρέχει και τραβά χειρόφρενα σε κατοικημένες περιοχές. 

Εάν θέλεις να χαρείς τον σκύλο σου, και να χαρεί και αυτός, πήγαινε σε μια παραλία χωρίς κόσμο και παιδιά, και αμόλα τον και παίξε μαζί του χωρίς έγνοιες. 

μαλλον εχεις μπερδευτει ειμαι φιλοζωος και σεβομαι αρχικα τον διπλανο μου  με οτι συνεπαγετε αυτο! σε ολα τα θεματα ! ακομα και τις ακαθαρσιες στην βολτα θα μαζεψω οχι γιατι μου το επιβαλει καποιος νομος αλλα γιατι εγω δεν θα νιωθω καλα να ειναι εκτεθειμενες οι  ακαθαρσιες ! δεν χρειαζομαι τους νομους για να μου υποδειξουν να ειμαι ''ανθρωπος'' και οχι καφρος βαση αυτων των νομων εχουν γινει ποσοι και ποσοι δικομανεις αλλη μεγαλη ιστορια !  

δεν προκαλω με την σταση μου  για να μου κανουν παρατηρησεις η συστασεις ασχετοι και αστοιχειωτοι 

ελεος ομως με τον καθενα που γραφει  μπουρδες θεματα για να  θελει να λυσει τα ψυχολογικα του σε ενα φορουμ . αυτα ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, doctorser είπε

μαλλον εχεις μπερδευτει ειμαι φιλοζωος και σεβομαι αρχικα τον διπλανο μου  με οτι συνεπαγετε αυτο! σε ολα τα θεματα ! ακομα και τις ακαθαρσιες στην βολτα θα μαζεψω οχι γιατι μου το επιβαλει καποιος νομος αλλα γιατι εγω δεν θα νιωθω καλα να ειναι εκτεθειμενες οι  ακαθαρσιες ! δεν χρειαζομαι τους νομους για να μου υποδειξουν να ειμαι ''ανθρωπος'' και οχι καφρος βαση αυτων των νομων εχουν γινει ποσοι και ποσοι δικομανεις αλλη μεγαλη ιστορια !  

δεν προκαλω με την σταση μου  για να μου κανουν παρατηρησεις η συστασεις ασχετοι και αστοιχειωτοι 

ελεος ομως με τον καθενα που γραφει  μπουρδες θεματα για να  θελει να λυσει τα ψυχολογικα του σε ενα φορουμ . αυτα ! 

 

Ούτε καν καταλάβεις τι γράφεις, οπότε έχουν δίκαιο για ότι σου λένε. Πως γίνεται να λες ότι δεν προκαλείς και ότι σέβεσαι τους διπλανούς σου όταν δεν μπορείς να συνειδητοποιήσεις ότι ο σκύλος σου προκαλεί φοβίες, και τους κοροϊδεύεις κιόλας με το ύφος σου? Η φοβία προς τα σκυλιά είναι τόσο συχνή (5-10% του πληθυσμού) που θεωρείτε επίσημα σαν ιατρική ψυχική διαταραχή. Θα κοροϊδευες το ίδιο κάποιον που πάσχει από κατάθλιψη? Κάποιο με σύνδρομο Down? Όχι. Γι αυτούς πατάς λάικ στο FB. Για όποιο φοβάται τα σκυλιά, άστον μωρέ, θα χέσει πάνω του από τον φόβο. 

Νομίζεις ότι με το να μαζεύεις τις ακαθαρσίες του σκύλου σου σέβεσαι τους άλλους? Κάλλιστα μπορεί να κατεβεί κάποιος με ένα 6μετρο πύθωνα στην παραλία. Ούτε χέζει, ούτε δαγκώνει, ούτε μπορεί να κυνηγήσει κανέναν άρα δεν έχει κανένας κανένα λόγο να παραπονεθεί ή να νοιώσει άσχημα ή να χαλάσει η μέρα του.  

 

34 λεπτά πριν, doctorser είπε

αστους μωρε απο την πολυ την πιεση  θα χεστουν απο τον φοβο τους μην τους φαει το ακακο σκυλακι διπλα τους που δροσιζετε  και δεν τους ενοχλουν ολα τα κακως κειμενα σε μια πλαζ....

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Whargoul είπε

Ούτε καν καταλάβεις τι γράφεις, οπότε έχουν δίκαιο για ότι σου λένε. Πως γίνεται να λες ότι δεν προκαλείς και ότι σέβεσαι τους διπλανούς σου όταν δεν μπορείς να συνειδητοποιήσεις ότι ο σκύλος σου προκαλεί φοβίες, και τους κοροϊδεύεις κιόλας με το ύφος σου? Η φοβία προς τα σκυλιά είναι τόσο συχνή (5-10% του πληθυσμού) που θεωρείτε επίσημα σαν ιατρική ψυχική διαταραχή. Θα κοροϊδευες το ίδιο κάποιον που πάσχει από κατάθλιψη? Κάποιο με σύνδρομο Down? Όχι. Γι αυτούς πατάς λάικ στο FB. Για όποιο φοβάται τα σκυλιά, άστον μωρέ, θα χέσει πάνω του από τον φόβο. 

Νομίζεις ότι με το να μαζεύεις τις ακαθαρσίες του σκύλου σου σέβεσαι τους άλλους? Κάλλιστα μπορεί να κατεβεί κάποιος με ένα 6μετρο πύθωνα στην παραλία. Ούτε χέζει, ούτε δαγκώνει, ούτε μπορεί να κυνηγήσει κανέναν άρα δεν έχει κανένας κανένα λόγο να παραπονεθεί ή να νοιώσει άσχημα ή να χαλάσει η μέρα του.  

προφανως αν το σκυλι μου ασχετο τρολλακι προκαλουσε τον φοβο δεν θα τον πηγαινα σε τετοια παραλια αυτο σημαινει σεβομαι τον αλλον!!!! ασε που δεν τον παω γενικα και δεν ειναι τετοιο σκυλι ! να προκαλει τρομο ! ειδικα μεσα στο σπιτι ουτε θα ακουστει οτι υπαρχει σκυλος!  αλλα επειδη μπερδευετε την σοβαροφανεια σχολιασμου με το μαυρο χιουμορ τι να σας πω καθυστερημενους? κριμα ειναι να την πληρωνουν τα αμεα για τα δικα σας βλακωδει και ατοπα σχολια. θα παρομοιασεις τον πυθωνα με τον σκυλο ποιος προκαλει ρε περισοτερο φοβο η τρομο  ασχετε ε ασχετε  ελεος οτι να ναι γραφετε για να προκαλειτε εντυπωσεις !!!!

 εφοσον ειμαι δυσαναγνωστος τι με σχολιαζεις ?  το τρολινκ καλα κρατει θεε μου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, doctorser είπε

προφανως αν το σκυλι μου ασχετο τρολλακι προκαλουσε τον φοβο δεν θα τον πηγαινα σε τετοια παραλια αυτο σημαινει σεβομαι τον αλλον!!!! ασε που δεν τον παω γενικα και δεν ειναι τετοιο σκυλι ! να προκαλει τρομο ! ειδικα μεσα στο σπιτι ουτε θα ακουστει οτι υπαρχει σκυλος! 

Συνεχίζεις να μην καταλάβεις τι γράφεις, και κρίνεις με βάση αυτά που νομίζεις και κάνεις εσύ για τον δικό σου σκύλο. Είναι ΦΟΒΙΑ, αυτός που φοβάται και νοιώθει άβολα με τους σκύλους, τους φοβάται όλους, μικρούς μεγάλους. Εάν τον έχεις χωρίς λουρί, όσο μικρός και να είναι, είναι υπερβολικά στρεσογόνο γι αυτόν. Στην κυριολεξία μπορεί να χεστεί από τον φόβο.  

Επεξ/σία από Whargoul
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μιλαμε για επαγγελματια τρολλ αχου ελα διαστρεβλωσε κι αλλο μπορεις με το να επιλεγεις τα σχολια μου εστω να γραφεις τα μισα 

 

ΤΥΡΙ ΡΕ αχαχααχαχαχχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, txcellas είπε

Τελικά ποιος νικάει; Μν διαβάσω και τις 6 σελίδες..

Βλέπω ο πιλ να το στέλνει στην παράταση. Ελπίζω να μην αποφασίσει διακοπή αγώνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...