Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 hours ago, sarantatessera said:

Άρα, αν καταλαβαίνω καλά, κι εσύ λες ότι είναι καλύτερο να μπουν σε κάποιο πορτοφόλι, έτσι δεν είναι;

Και όταν λέμε πορτοφόλι εννοούμε αυτό το ledger (αν το γράφω σωστά) που έχουν προτείνει και κάποιοι άλλοι;

Ναι, αλλα επισης σου επισημαινω οτι και εκει θελει να εισαι προσεκτικος, γιατι αν χασεις τις φρασεις κλειδια δεν υπαρχει τροπος ανακτησης.

Κανε ενα search: cold/ hot wallet και αποφασισε τι σου ταιριαζει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, pok0 είπε

Ναι, αλλα επισης σου επισημαινω οτι και εκει θελει να εισαι προσεκτικος, γιατι αν χασεις τις φρασεις κλειδια δεν υπαρχει τροπος ανακτησης.

Κανε ενα search: cold/ hot wallet και αποφασισε τι σου ταιριαζει

Σ' ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Να είσαι καλά. Θα το ψάξω.

Μου κάνουν εντύπωση αυτές οι φράσεις-κλειδιά που αναφέρεις, φαντάζομαι εν είδει κωδικού. Ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο, αμα κάνεις απο το τουίτερ share κάτι πάει στραβά. Δέν μου ανοίγουν οι διαμοιράσεις. Μπορείς να το στείλεις αλλιώς ; Ή περίμενε να φορτώσει και μετά πάτα κοινοποίηση. Την έχω πάθει και εγώ έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panosbel είπε

Είναι αυτό που λέμε όλα γίνονται πριν τα μάθουμε εμείς 😂λογικά σε λίγο θα έχουμε καλά νέα από χινμαν…

Και εγώ πιο πιθανό το βρίσκω να είναι insiders που έμαθαν για το τι ειπώθηκε στο χθεσινό deposition, παρά retail επενδυτές όπως εμείς που είδαν την είδηση για το καινούριο ODL corridor που βγήκε live.

Τεράστια είδηση αυτή με το ODL και στρατηγικής σημασίας, γιατί οι Φιλιππίνες είναι η τέταρτη χώρα παγκοσμίως σε όγκο εμβασμάτων που στέλνονται πίσω στη χώρα από τους μετανάστες.

Απλά τόσα χρόνια όποια θετική είδηση και να ύπηρχε ήταν εξαιρετικά σπάνιο να υπήρξε αύξηση της τιμής μετά από ανακοίνωση της Ripple. Η μόνη περίπτωση που θυμάμαι ήταν όταν ανακοινώθηκε ότι η Moneygram θα χρησιμοποιήσει το XRP και αυτό κράτησε λίγα λεπτά.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να έχει γίνει χθες η κατάθεση του και να μην έχουμε νέα ακόμα; Οκ δηλαδή ήταν κλειστή προς το κοινό αλλά από εκεί και έπειτα όταν τελείωσαν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να έχει γίνει χθες η κατάθεση του και να μην έχουμε νέα ακόμα; Οκ δηλαδή ήταν κλειστή προς το κοινό αλλά από εκεί και έπειτα όταν τελείωσαν; 

Σύμφωνα με τον Hogan είναι φυσιολογικό. Μπορεί να δούμε κάποια μέρη της κατάθεσης αν χρησιμοποιηθούν από τη Ripple σε μελλοντικές αιτήσεις της προς τη δικαστή. Λέει ότι μπορεί να δούμε και όλη τη κατάθεση κάποια στιγμή στο μέλλον, αλλά άγνωστο πότε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NIKOsVAIO είπε

Θα κλάψω. Η revolut έχει μπλοκαρει το Binance και η κάρτα απορρίπτεται. Νομίζω ότι ούτε η Alpha επιτρέπει.

Γνωρίζει κάποιος τι έγγραφο θέλει η binance στο τελευταίο στάδιο επαλήθευσης ;;;

Όσοι δεν έχουν επαληθεύσει το τελευταίο στάδιο μπορούν να κάνουν αναλήψεις μόνο μέχρι 2 χιλιάρικα την ημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...