Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Και κάτι άλλο…όσον αφορά bear market.θεωρώ ότι πλέον δεν θα έχουν διάρκεια 3 χρόνια αλλά θα έχουμε πιο συχνούς κύκλους bear-bull markets! Είδωμεν εδώ θα ήμαστε να δούμε τι θα γίνει! 
Υ.Γ αποφάσισα να πάρω ledger x να τελειώνω με μαλακιες και παρά το κοστοσ Που τσιγκουνευόμουν να δώσω μέχρι τώρα να μπορώ εύκολα και ωραία να τα κάνω όλα μπαμ μπαμ και φυσικά 100% ασφάλεια. Συμβουλές έχετε να μου δώσετε όσον αφορά την αγορά του; Επίσης πολύ σημαντικό να το αγοράσω από την επίσημη σελίδα του έτσι;

Αγορά πάντα απο επίσημη σελίδα. Ασφάλεια πάνω από όλα. Όχι μπας κλας με την περιουσία μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Και κάτι άλλο…όσον αφορά bear market.θεωρώ ότι πλέον δεν θα έχουν διάρκεια 3 χρόνια αλλά θα έχουμε πιο συχνούς κύκλους bear-bull markets! Είδωμεν εδώ θα ήμαστε να δούμε τι θα γίνει! 
Υ.Γ αποφάσισα να πάρω ledger x να τελειώνω με μαλακιες και παρά το κοστοσ Που τσιγκουνευόμουν να δώσω μέχρι τώρα να μπορώ εύκολα και ωραία να τα κάνω όλα μπαμ μπαμ και φυσικά 100% ασφάλεια. Συμβουλές έχετε να μου δώσετε όσον αφορά την αγορά του; Επίσης πολύ σημαντικό να το αγοράσω από την επίσημη σελίδα του έτσι;

Τι συμβουλές θες; ΜΟΝΟ από το από την επίσημη σελίδα η αγορά του. Μπορείς να πάρεις και Nano S αν έχεις μόνο 3-4 κρυπτο. Όλα τα ERC-20 πάνε στο ΕΤΗ λογαριασμό όποτε δεν πιάνουν έξτρα χώρο με δικές τους εφαρμογές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Τι συμβουλές θες; ΜΟΝΟ από το από την επίσημη σελίδα η αγορά του. Μπορείς να πάρεις και Nano S αν έχεις μόνο 3-4 κρυπτο. Όλα τα ERC-20 πάνε στο ΕΤΗ λογαριασμό όποτε δεν πιάνουν έξτρα χώρο με δικές τους εφαρμογές 

Ε μόνο από τα airdrops που θα γίνουν από τους κατόχους χρπ βγαίνουν πιο πολλά από 3-4 κρυπτο. Έχω και μερικά ada και vet όποτε θα πάω για το nano x. Ελπίζω να είναι εύκολο στη χρήση και να μην αργήσει να έρθει να πάρω μέρος στα airdrops από εκεί! Κατι τελευταίο. Περιέχει καλώδιο σύνδεσης στον υπολογιστή μέσα η συσκευασία; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το νανο Σ που έχω, έχει μέσα καλώδια. Το μόνο εξτρα καλώδιο που έχει είναι για σύνδεση λέτζερ με κινητό (που δέν νομίζω να είναι τοοοσο απαρέτητο...) εγώ το έχω γιατί ποτέ δεν ξέρεις, ίσως φύγω μόνο με τα λέτζερ μιά νύχτα με φεγγάρι για νησάκια μακρυνά οπότε το χρειάζομαι  xD :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Ε μόνο από τα airdrops που θα γίνουν από τους κατόχους χρπ βγαίνουν πιο πολλά από 3-4 κρυπτο. Έχω και μερικά ada και vet όποτε θα πάω για το nano x. Ελπίζω να είναι εύκολο στη χρήση και να μην αργήσει να έρθει να πάρω μέρος στα airdrops από εκεί! Κατι τελευταίο. Περιέχει καλώδιο σύνδεσης στον υπολογιστή μέσα η συσκευασία; 

Ναι απλα ειναι κοντό, ειναι type-c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιον τα λέγαμε δεν θυμάμαι...τελικα πάλι αληθινός βγήκα....ειχα πει πως δεν τον εμπιστεύομαι τον Γκένσλερ, δεν είναι ηγέτης, είναι υποχθόνιος.... 

Υποστιρηζει το BTC και ΕΤΗ και όλα τα άλλα τα βλέπει για χρεωγραφα.....στην ουσία σκοπεύουν να μπλοκάρουν τα πάντα εκτός ΒΤC ETH....ετσι εξηγείται που η ΗΠΑ φτιάχνουν το μεγαλύτερο mining στον κόσμο,(Τέξας) και γιαυτό του ετριξαν τα δόντια του Έλον και του βάλανε εμπόδια.....σου λέει πες κάτι καλό για μπιτκοιν αλλιώς .....    

Εκβιασμός και στημένα λαιχνιδια μπροστά στα μάτια μας...

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

13 hours ago, thetiesthatbind said:

Καλα δε μπορει να βγει εν μεσω δικης να πει κατι διαφορετικο. 

Ο "πρόεδρος" του ΣΕΚ ειναι.... άμα ο πρόεδρος δέν μπορεί να πεί τότε ποιός θα πεί ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, FromMyAshesRRR said:

 

Ο "πρόεδρος" του ΣΕΚ ειναι.... άμα ο πρόεδρος δέν μπορεί να πεί τότε ποιός θα πεί ; 

Ο πρόεδρος του SEC δε θα πει κάτι που θα επηρεάσει την έκβαση της δίκης και οποιαδήποτε μελλοντικής δίκης αρνητικά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ο πρόεδρος του SEC δε θα πει κάτι που θα επηρεάσει την έκβαση της δίκης και οποιαδήποτε μελλοντικής δίκης αρνητικά. 

 

Ο πρόεδρος τους ΣΕΚ είχε πως υπάρχει αρκετή νομοθεσία και είναι αρκετά ξεκάθαρη. Επίσης συμφωνεί με τους προηγούμενους συναδέλφους του Κλέητον και Χινμαν (οι οποίοι είπαν πως το ΕΤΗ και Μπιτ είναι οκ....... Εάν λένε αυτά οι συνάδελφοι του και αυτός συμφωνεί τότε γιατί για το ΧΡΠ και τα υπόλοιπα λένε διαφορετικά;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόλεμος εντυπώσεων είναι όλο αυτό που γίνεται. Ο συγκεκριμένος μάλιστα ανήκει και σε άλλο πολιτικό χώρο σε σχέση με τους προηγούμενους. ΤοSEC θέλει κομμάτι της πίτας, το CFTC λέει τα κρυπτο είναι δίκη μας αρμοδιότητα και το κογκρέσο προσπαθεί να περάσει νομοθεσίες κάτω από το χαλάκι 

Προφανως μερικους δε τους βολεύουν τα κρυπτο γιατί προσφέρουν διαφάνεια 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα έχουνε ήδη πει μήνες τώρα, τότε ήταν ο ΜπράιανΜπρουκς ακόμα comptroller στο OCC. Περιμένω να δω αν όντως γίνει καμιά @@ και ρίξουν το ΧΡΠ στα 0.20. Δεν εμπιστεύομαι τον Γκένσλερ από την αρχή και δεν βγήκα λάθος δυστυχώς. Η φάτσα του κάνει Μπαμ....

Θέλω να δω τώρα που ο ΜπράιανΜπρουκς παρετηθηκε από την Binance μήπως προσληφθεί στην Ριππλ ; θα είναι μεγάλη είδηση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

20.07 --> 0.52$
08.08 --> έφτασε τα 0.83$

Ακόμα ν' ανοίξουμε σαμπάνιες;  🚀🥮

Χάθηκε ο ενθουσιασμός; 

ναι γιατι περίμενα να πέσει και άλλο. Τώρα και 100 δολλάρια να πάει στα @@ μου. Τώρα ας το φάει το ψωμί του το γαμωμάρκετ. Εύχομαι να έχουν την χειρότερα χρονιά οι ΣΕΚ και τα σπίτια τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

20.07 --> 0.52$
08.08 --> έφτασε τα 0.83$

Ακόμα ν' ανοίξουμε σαμπάνιες;  🚀🥮

Χάθηκε ο ενθουσιασμός; 

Αμα ανοιγεις σαμπάνιες για τα 0.3$ κατι παει λαθος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...