Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος πως έπεσε το xrp ενώ το volume ανέβαινε συνεχώς;

Αν μπορουσαμε να το εξηγησουμε δεν θα μασταν εδω,δυστυχως..μετα χριστων προφητες !!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, NIKOsVAIO είπε

Θα κλάψω. Η revolut έχει μπλοκαρει το Binance και η κάρτα απορρίπτεται. Νομίζω ότι ούτε η Alpha επιτρέπει.

Ξαναδοκιμασε.

Ενώ ίσχυε αυτό που λες, πριν καμμία βδομάδα το δοκίμασα και τη "πήρε" κανονικά.

Από ΕΤΕ μετέφερα στη ρεβολουτ κι από κει στη binance. (Μέσω καρτών πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

30 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Ξαναδοκιμασε.

Ενώ ίσχυε αυτό που λες, πριν καμμία βδομάδα το δοκίμασα και τη "πήρε" κανονικά.

Από ΕΤΕ μετέφερα στη ρεβολουτ κι από κει στη binance. (Μέσω καρτών πάντα)

Δεν. Οι καρτες απορρίπτονται. Είχα μεταφέρει τελευταία φορά με SEPA από Revolut αλλά απαγορεύτηκε και αυτό στο Binance. Πρέπει να αλλάξω ανταλλακτηριο απλά, όπως είπε ο φίλος πιο πάνω. Πρακτικά, δεν έχω κανέναν τρόπο μεταφοράς χρημάτων στο Binance αυτή τη στιγμή.

Επεξ/σία από NIKOsVAIO
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπερασμένη και η Binance που την κυνηγάει ο μισος πλανήτης τελευταία και ο CZ θέλει να παραιτηθεί και να αναλάβει κάποιος με ισχυρό regulatory background και καλά γιατι θέλουν και IPO στο μέλλον.

Εγώ με Kraken προς το παρόν δεν έχω θέμα, ανάληψη ακόμη και την ίδια ημέρα αν γίνει νωρίς το πρωί το αίτημα.

Αν θέλετε ποικιλία δείτε το Bitrue γιατι το Κρακεν δεν έχει πολλά κρυπτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Ξεπερασμένη και η Binance που την κυνηγάει ο μισος πλανήτης τελευταία και ο CZ θέλει να παραιτηθεί και να αναλάβει κάποιος με ισχυρό regulatory background και καλά γιατι θέλουν και IPO στο μέλλον.

Εγώ με Kraken προς το παρόν δεν έχω θέμα, ανάληψη ακόμη και την ίδια ημέρα αν γίνει νωρίς το πρωί το αίτημα.

Αν θέλετε ποικιλία δείτε το Bitrue γιατι το Κρακεν δεν έχει πολλά κρυπτο 

οταν ολα αλλαζουν σε μήνες, τι να πρωτοκάνουμε;

Ξεκίνησα-για ευκολία κι επειδή την ειχα ηδη απο εποχες τσίπρα-με Revolut. 

Ολοι μου λέγαν-σωστα-να φύγω απο revolut και να παω σε ανταλλακτήριο, πρότειναν binance.

Εχασε καποια, αφησα αλλα στη revolut, εχτισα ενα portfolio στη binance. 

Αίντε τώρα, ξανά μανά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kanesaxo είπε

οταν ολα αλλαζουν σε μήνες, τι να πρωτοκάνουμε;

Ξεκίνησα-για ευκολία κι επειδή την ειχα ηδη απο εποχες τσίπρα-με Revolut. 

Ολοι μου λέγαν-σωστα-να φύγω απο revolut και να παω σε ανταλλακτήριο, πρότειναν binance.

Εχασε καποια, αφησα αλλα στη revolut, εχτισα ενα portfolio στη binance. 

Αίντε τώρα, ξανά μανά!

Δεν είναι ασφαλές να αφήνεις το οποίο πορτφολιο σου στο ανταλλακτήριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να μπω πολύ καιρό εδώ, τα έχω παρατήσει. Πείτε λίγο γιατί λέτε όλοι για το binance; Τι παίζει εκτός απ' την ακύρωση με sepa; Δεν μπορείς βάλεις με κάρτες; Δεν μπορείς να ρευστοποιήσεις; Δεν έχω καταλάβει! Να ξέρω. Αν είναι να κοιτάξω να δω πως μεταφέρονται τα κοιν να τα μεταφέρω αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη μου τίποτα δεν συμβαίνει απλά η binance είναι από τις πρώτες εταιρίες που ρυθμίζει τα πάντα θα αναγκαστούν και οι υπόλοιπες να κάνουν ρυθμίσεις τέτοιες έτσι ώστε να μπορεί να φορολογεί το κάθε κράτος τα κρυπτο και έτσι θα μεταβούμε στην κρυπτοεποχη .όταν οι άλλες εταιρίες συναλλαγών θα τρέχουν και θα ψάχνονται η binance θα είναι έτοιμη ήδη .

Άσχετο 

Ποιο υγιή διόρθωση από αυτή που κα ει τώρα το xrp δεν έχω ξαναδεί......πάμε για πολύ πάνω!!!!!!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, NIKOsVAIO είπε

 

Δεν. Οι καρτες απορρίπτονται. Είχα μεταφέρει τελευταία φορά με SEPA από Revolut αλλά απαγορεύτηκε και αυτό στο Binance. Πρέπει να αλλάξω ανταλλακτηριο απλά, όπως είπε ο φίλος πιο πάνω. Πρακτικά, δεν έχω κανέναν τρόπο μεταφοράς χρημάτων στο Binance αυτή τη στιγμή.

Φιλε μου μολις εστειλα ενα 20αρι μεσω ρεβο μαστερ, πηγε σε λιγοτερο απο 10 δευτερολεπτα - χωρις υπερβολη. Μηπως στελνεις μεγαλο ποσο, η να ξαναδοκιμαζες μην επεσες σε ωρα αιχμης;

Κ εγω ανησυχησα με τις εξελιξεις της binance, και κυριως με το οτι δεν μπορεις να τραβηξεις ευκολα τα χρηματα ( πριν με sepa ηταν πανευκολο) αλλα πιστευω οντως οτι την κυνηγανε επειδη ειναι η μεγαλυτερη κ αργα η γρηγορα θα περασουν ολα τα ανταλακτηρια απο αυτο το λουκι... σε καθε περιπτωση εχω τραβηξει τα hodl κ τα xrp μου σε πορτοφολι βεβαια!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ψευδώνυμo είπε

Έχω να μπω πολύ καιρό εδώ, τα έχω παρατήσει. Πείτε λίγο γιατί λέτε όλοι για το binance; Τι παίζει εκτός απ' την ακύρωση με sepa; Δεν μπορείς βάλεις με κάρτες; Δεν μπορείς να ρευστοποιήσεις; Δεν έχω καταλάβει! Να ξέρω. Αν είναι να κοιτάξω να δω πως μεταφέρονται τα κοιν να τα μεταφέρω αλλού.

image.png.0f03242fb78db8370375a856bb38110c.png

 

3 ώρες πριν, Gre23 είπε

Άποψη μου τίποτα δεν συμβαίνει απλά η binance είναι από τις πρώτες εταιρίες που ρυθμίζει τα πάντα θα αναγκαστούν και οι υπόλοιπες να κάνουν ρυθμίσεις τέτοιες έτσι ώστε να μπορεί να φορολογεί το κάθε κράτος τα κρυπτο και έτσι θα μεταβούμε στην κρυπτοεποχη .όταν οι άλλες εταιρίες συναλλαγών θα τρέχουν και θα ψάχνονται η binance θα είναι έτοιμη ήδη .

Άσχετο 

Ποιο υγιή διόρθωση από αυτή που κα ει τώρα το xrp δεν έχω ξαναδεί......πάμε για πολύ πάνω!!!!!!

Πρεπει να εισαι πολυ καινουργιος στο χώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Soulseeker είπε

Ο κυριος Hogan ειπε οτι θεωρει οτι ο Ηinman δεν κατέθεσε ποτε και οτι μαλλον πανε για settlement

 

Για να δούμε... Μακάρι να έχουμε καλά νέα το επόμενο διάστημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...