Προς το περιεχόμενο

Η Apple τινάζει την μπάνκα στον αέρα στην Ευρώπη με τις τιμές των νέων iPhone, πρωταθλήτρια η Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι εκτός από το μεγαλύτερο συντελεστή ΦΠΑ (πχ Αγγλία έχει 20% και Γερμανία 19%), στην Ελλάδα υπάρχουν και κάποια εξτρά για πνευματικά δικαιώματα που επιβαρύνουν περισσότερο την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 684
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

33 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Όταν βγαίνεις από τα μνημόνια και τα λεφτά έρχονται με την σέσουλα αυτά συμβαίνουν!!!! Τέρμα η λιτότητα πια!!!! :P (Τι πίνουν στον εισαγωγέα και δεν μας δίνουν;)

Στον εισαγωγεα δεν πινουν τιποτε.Μια χαρα ειναι.Αυτοι που τα αγοραζουν πινουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgetsl είπε

η γερμανιδα καθαριστρια παιρνει ομως μισθο 1500 ευρω τον μηνα για πλακα μεσες ακρες ....ενω στην ελλαδα η καθαριστρια παιρνει τον βασικο κοντα στα  600 τον μηνα ....δεν λεμε για αλλες κατηγοριες γιατι θα κλαψουμε ....ατυχη συγκριση φιλτατε ειδικα με γερμανια που εχει τους ηψηλοτερους μισθους.

Οταν μου παραθεσεις και τα υπολοιπα εξοδα που εχει στη ζωη της μια καθαριστρια της Γερμανιας και δεις αν μενει στο τελος φραγκο για τα 1700ευρω του iPhone ελα να μου το πεις.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ξερω κατι εξαιρετικες κλινικες ταγκανικα μερια οπου αυθημερον σου παιρνουν 3 οργανα της επιλογης σου κ σου δινουν το νεο iphone

τα περαιτερω με pm κ παρακαλω μην στριμωχνεστε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακραίες τιμές, για τις ελληνικές δεν το συζητώ καν. Ακραίες τιμές γενικά. Μαύρο μέχρι να δουν τα νούμερα στα reports τους και να καταλάβουν οτι πρέπει να πέσει το ταβάνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aναμενωμενο αλλα για να ειμαι δικαιος και η αλλη η μεγαλο εταιρια δεν παει πισω σε θεμα κοστολογησεις της ναυαρχιδας της οποτε ........τα ιδια ειναι και οι 2 αγοραστε τα οσοι μπορειτε απλα χωρις ιχνος ειρωνιας 🤑

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, billdanos είπε

Εν τω μεταξύ πιαστήκατε όλοι από το max στα 512Gb... Αγοράστε κάτι φθηνότερο βρε για να είμαστε στα περσινά επίπεδα των τιμών, πως κάνετε έτσι? 😛 

Ή όλα ή τίποτα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο κι αν την γουστάρω τη φίρμα, ήρθε η ώρα για μαύρο για να προσγειωθούν λίγο, γιατί έχει αρχίσει και ξεφεύγει κατά πολύ το πράγμα.

Θα κρατήσω το iPhone 7 Plus μου μέχρι να πάρει χαμπάρι ότι το μπιπ και ψόφησε.

 

Αν όχι, καλό είναι και το Android, τι να κάνς, να κάτσεις να μαλώις? 😛

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βλέποντας κανείς αυτά τα νούμερα, ή είναι λάθος/ανακριβή για κάποιο λόγο (λόγω δασμών, φορολογίας ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο), ή ο Έλληνας είναι ο πλουσιότερος σε όλη την ευρώπη και μπορεί να το πληρώνει ακριβότερα, ή ο Έλληνας είναι το μεγαλύτερο κορόιδο προς άρμεγμα στην ευρώπη..

"μάθαν ότι μαμιόμαστε, πλακώσανε κ οι γύφτοι...." (να με συγχωρούν οι συμπαθείς γύφτοι για την έκφραση)

Επεξ/σία από TheBus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...