Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy S10 και Galaxy S10+ από τη Samsung με Dynamic AMOLED οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ναι μονο που τοση ram ουτε το τωρινο Android 9 δεν αναγνωριζει/αξιοποιει.

Δεν το ξέρω αυτό και δεν ξέρω και αν ισχύει ... Αλλά και πάλι σε ενα χρόνο θα πάρει το Q Και θα το αξιοποιήσει τότε ... Γιατί και η xiaomi έβγαλε έκδοση με 12 ραμ στο mi9 οπότε θα αναγκαστεί η Google αν ισχύουν τα λεγόμενά σου να κάνει κάτι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, billdanos είπε

Όχι δεν έχει τύχει να πάρω τα τελευταία χρόνια συσκευή που να σχετίζεται με την Cosmote! Είχα την εντύπωση πως το branding είχε σταματήσει στις "μεγάλες" συσκευές, κάνω λάθος? Διαφορετικά αν ένας πάροχος ήθελε να έχει boot screen με το λογότυπό του κλπ, θα του ζητούσα μια ...γενναία έκπτωση! 😛 

Πήγα και ρώτησα. Ο υπάλληλος δεν ήξερε από τώρα αν θα είναι branded. Σχετικά με την ασφάλεια , καλύπτουν αντικατάσταση συσκευής σε περίπτωση πτωσης/θραυσης για 1 φορά. Κόστος 135€ για 1 χρόνο. 

Ο Κωτσοβολος καλύπτει 50% του κόστος της ζημιάς, 85€.

Νομίζω δε θα βάλω προπαραγγελια και στον Γερμανό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Πήγα και ρώτησα. Ο υπάλληλος δεν ήξερε από τώρα αν θα είναι branded. Σχετικά με την ασφάλεια , καλύπτουν αντικατάσταση συσκευής σε περίπτωση πτωσης/θραυσης για 1 φορά. Κόστος 135€ για 1 χρόνο. 

Ο Κωτσοβολος καλύπτει 50% του κόστος της ζημιάς, 85€.

Νομίζω δε θα βάλω προπαραγγελια και στον Γερμανό 

ασε τα χαζα με 135 και 85 και ασφαλισετο εδω ,https://www.xirogiannopoulos.gr/ασφαλίστε-το-κινητό-σας-ή-το-tablet-σας-για-έ/ ,ειχα πληρωσει αν θυμαμαι καλα 32 ε και μια φορα που μου εσπασε η οθονη αποζημιωθηκα σε 8 ημερες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα και εγώ προ παραγγελία το s10+ white 128GB από τα public. Εάν και νομίζω ότι δεν χρειάζομαι αναβάθμιση από το p20 pro που χρησιμοποιώ αυτήν την περίοδο, θεωρώ ότι το S10 είναι τεχνολογικά πολύ προηγμένο σε σχέση με τον ανταγωνισμό και ότι φέτος η Samsung έδωσε πραγματικά μια καινούργια και φρέσκια συσκευή στην αγορά. Επίσης, τα δωρεάν Samsung earbuds είναι super bonus για μένα.

Επεξ/σία από DaRkRaGe
  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί κάτι λάθος έγινε.
Φέτος να μου είστε πολύ προσεχτικοί πριν την αγορα (S10/S10+). οσοι ειναι να το αγορασετε σκεφτείτε σοβαρα και για το που θα δωσετε το νεφρό σας... στην Apple η στη Samsung;😂😂😂

1-1.png

2-1.png

3.png

4-1.png

5-1.png

6-1.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Samsung σε ικετευω, φτιαξε τις ενημερωσεις σου και εγω θα ξανα αγορασω απο εσενα. Ειχα παραλληλα με τα iphone παντα τα top of the line Samsung (S7,S8+, S9+) αλλα το γεγονος οτι οι ενημερωσεις αργουσαν απελπιστικα πολυ πηγα σε pixel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θα τα δωσουμε στην Xiaomi επειδη την εχει μεγαλυτερη..
Πραγματικα απορω με τις λογικες ορισμενων εδω μεσα. 

@Pwpwpw Για μενα το πενακι με βοηθαει αρκετες φορες.
Οπως ευκολα και γρηγορα να γραψω κατι.(πχ και την ωρα που μιλαω) Να κανω region screenshot.  Nα επισημανω κατι σε μια φωτογραφια και να τη στειλω πισω.  Η ακομα πιο σπανια, να σχεδιασω κατι σε ενα note και να το δειξω ευκολα και γρηγορα σε πελατη η σε συναδελφους.

Γενικα, το Note9 με εχει βολεψει αρκετα. Νομιζω οτι εχει ελαχιστα καλυτερη καμερα απο το σ9. Ψαχτο λιγο.
Επισης η μπαταρια του κραταει αρκετα.

Σορρυ για το off topic
 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stormrain είπε

Μπα, ειμαι φανατικός του Note, δυστυχως το s pen ειναι μονόδρομος για μένα. Κριμα βεβαια γιατι ειναι οντως πολυ καλη συσκευη!

Μόνο Note, παρόλο που φοράει πάντα 6 μηνών soc. Το 9 βγήκε διαμάντι, το 10 θα πρέπει να προσφέρει το κάτι παραπάνω για να πείσει κόσμο να αντικαταστήσει μια τόσο καλή συσκευή.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, dream21 είπε
Δεν μπορεί κάτι λάθος έγινε.
Φέτος να μου είστε πολύ προσεχτικοί πριν την αγορα (S10/S10+). οσοι ειναι να το αγορασετε σκεφτείτε σοβαρα και για το που θα δωσετε το νεφρό σας... στην Apple η στη Samsung;😂😂😂

1-1.png

2-1.png

3.png

4-1.png

5-1.png

6-1.png

Νεφρο χρειαζεται εσυ να δωσεις για να τα παρεις .Οι υπολοιποι απλα πανε και τα παιρνουν ,μην προβαλεις τις δικες σου δυνατοτητες η' αδυναμιες σε αλλους .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Πήγα και ρώτησα. Ο υπάλληλος δεν ήξερε από τώρα αν θα είναι branded. Σχετικά με την ασφάλεια , καλύπτουν αντικατάσταση συσκευής σε περίπτωση πτωσης/θραυσης για 1 φορά. Κόστος 135€ για 1 χρόνο. 

Ο Κωτσοβολος καλύπτει 50% του κόστος της ζημιάς, 85€.

Νομίζω δε θα βάλω προπαραγγελια και στον Γερμανό 

Πριν 20 ημέρας περίπου πήγα στην cosmote και πήρα το j6 για τον γιο μου, και όταν  το ανοιξα δεν είχε το logo της cosmote,γενικά δεν το έχει ειτε ανοίγει είτε κλείνει. Μόνο 2 με 3 εφαρμογές μέσα της οποίες διέγραψα. Δεν ξέρω για άλλες συσκευές, αλλα υπάρχει περίπτωση να μην βάζουν πια. 

 

Τώρα για s10 και εγώ από τον κοτσοβολο το έκλεισα, με ασφάλεια 85 ευρώ, για έναν χρόνο, απλά σε εμένα μου έκανε έκπτωση 50 ευρώ και θα πληρώσω μόνο 35

Επεξ/σία από giorgos9910
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgos9910 είπε

Τώρα για s10 και εγώ από τον κοτσοβολο το έκλεισα, με ασφάλεια 85 ευρώ, για έναν χρόνο, απλά σε εμένα μου έκανε έκπτωση 50 ευρώ και θα πληρώσω μόνο 35

Για το 100% της ζημιάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kirileman είπε

Για το 100% της ζημιάς;

Για κλοπή  η το χασω 100% και σε περίπτωση που σπάσει η οθόνη 50% 

Δεν θυμάμαι τι άλλο καλύπτει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...