Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy S10 και Galaxy S10+ από τη Samsung με Dynamic AMOLED οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μπορεί να το πάρει κάποιος με τιμολόγιο συμφέρει το s10+ βγαίνει 835 .Διαφορετικά περιμένουμε όπως και εγώ να πέσει η τιμή του σε κανένα 6 μηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, kostasrodos29 είπε

Αν μπορεί να το πάρει κάποιος με τιμολόγιο συμφέρει το s10+ βγαίνει 835 .Διαφορετικά περιμένουμε όπως και εγώ να πέσει η τιμή του σε κανένα 6 μηνο.

 Ε καλα δεν εχει να λεει, αν καποιος μπορει να γλιτωσει το φπα λογο δυνατοτητας τιμολογιου σημερα, το ιδιο θα ισχυει και μετα απο ενα 6μηνο που θα εχει πεσει η τιμη του οποτε παντα θα το περνει "φθηνοτερα"

Στα της συσκευης, ειδα κομποσα βιντεακια youtube και νομιζω οτι η μπροστινη καμερα μεσς στην οθονη θα ενοχλει τελικα, νομιζω οτι θα ειναι πιο ενοχλητικο απο το Notch

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

 Ε καλα δεν εχει να λεει, αν καποιος μπορει να γλιτωσει το φπα λογο δυνατοτητας τιμολογιου σημερα, το ιδιο θα ισχυει και μετα απο ενα 6μηνο που θα εχει πεσει η τιμη του οποτε παντα θα το περνει "φθηνοτερα"

Στα της συσκευης, ειδα κομποσα βιντεακια youtube και νομιζω οτι η μπροστινη καμερα μεσς στην οθονη θα ενοχλει τελικα, νομιζω οτι θα ειναι πιο ενοχλητικο απο το Notch

Εμφανισιακα λες η για την πληροφορια που κοβει?

Του S10+ εχει το 1/3 του μεγεθους του notch και του S10 το 1/6 με οτι σημαινει αυτο για την πληροφορια που κοβει σε ενα full screen video.

Για κοιτα απο το 2:39 και μετα...

 

Επεξ/σία από ScorpioX777
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τα είδα live. Όλα καλά, αλλά τρομερό πρόβλημα έχω με τις τρύπες στην οθόνη. Δεν παλεύονται. Επίσης, κάτι παράξενο, δεν έμεινα ικανοποιημένος από την απόδοση. Περίμενα όλα να ανοίγουν ακαριαία όπως στο Mate 20 pro, αλλά δεν. Καμία διαφορά από το S9/Note 9 σε απόδοση εκ πρώτης όψεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ScorpioX777 είπε

Εμφανισιακα λες η για την πληροφορια που κοβει?

Του S10+ εχει το 1/3 του μεγεθους του notch και του S10 το 1/6 με οτι σημαινει αυτο για την πληροφορια που κοβει σε ενα full screen video.

Για κοιτα απο το 2:39 και μετα...

Oχι εμφανησιακα, εμφανησιακα μου αρεσει δεν εχω θεμα , στην χρηση λεω μου φαινεται οτι θα ενοχλει γιατι θα ειναι λες και εχεις καμποσα καμμενα πιξελ στην οθονη αν παρακολουθεις καποιο βιντεακι πχ.

Mου θυμιζει το μαυραδακι που εμφανησε εμενα το s7edge μετα απο πτωση που ειχε πριν λιγες μερες, απλα βγηκε αριστερα περιπου στο μεσο της οθονης ρε γαμωτο, αν εβγαινε πανω δεξια θα το κραταγα  και δεν θα κοιταγα για καινουργια συσκευη, θα το εβλεπα για νεο φιουτερ😂

 

 

53419697_793358354344575_2889789893809012736_n.jpg

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, kirileman είπε

Σήμερα τα είδα live. Όλα καλά, αλλά τρομερό πρόβλημα έχω με τις τρύπες στην οθόνη. Δεν παλεύονται. Επίσης, κάτι παράξενο, δεν έμεινα ικανοποιημένος από την απόδοση. Περίμενα όλα να ανοίγουν ακαριαία όπως στο Mate 20 pro, αλλά δεν. Καμία διαφορά από το S9/Note 9 σε απόδοση εκ πρώτης όψεως.

Που τα ειδες;

Ήρθαν τα demo και δεν πήρα χαμπάρι ;

Επεξ/σία από margaritagr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Που τα ειδες;

Ήρθαν τα demo και δεν πήρα χαμπάρι ;

Σε ένα Πλαίσιο. Βασικά, μόνο ο wide φακός μου λείπει.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

9 λεπτά πριν, kirileman είπε

Σε ένα Πλαίσιο. Βασικά, μόνο ο wide φακός μου λείπει.

Μπορείς να μας πεις σε ποιο πλαίσιο? Περιοχή 

Επεξ/σία από giorgos9910
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, kirileman είπε

Σε ένα Πλαίσιο. Βασικά, μόνο ο wide φακός μου λείπει.

Το παραξενο θα ηταν αν οντως εβλεπες διαφορες. Συσκευαρα παραμενει το note9 οπως και να το κανουμε και εχει και μια απο τις καλυτερες οθονες σε Android της αγορας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

Σήμερα τα είδα live. Όλα καλά, αλλά τρομερό πρόβλημα έχω με τις τρύπες στην οθόνη. Δεν παλεύονται. Επίσης, κάτι παράξενο, δεν έμεινα ικανοποιημένος από την απόδοση. Περίμενα όλα να ανοίγουν ακαριαία όπως στο Mate 20 pro, αλλά δεν. Καμία διαφορά από το S9/Note 9 σε απόδοση εκ πρώτης όψεως.

Notch η τρυπες θεωρεις οτι ειναι καλυτερα μιας και εχεις δει και τα νεα s10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Arkin είπε

Notch η τρυπες θεωρεις οτι ειναι καλυτερα μιας και εχεις δει και τα νεα s10?

Η μονή τρύπα του S10 παλεύεται, η διπλή του + με τίποτα. Θα προτιμούσα ένα μικρό notch-σταγόνα, που είναι και κεντραρισμένο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...