Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, velissarios1 είπε

Ισχύει η τηλεφωνική παραγγελία σε 3 άτοκες χωρίς μεταφορικά με παράδοση σε όποιο κατάστημα επιθυμείς  στα  34,9  αλλά κατόπιν παραγγελίας σε μέχρι 10 εργάσιμες. (Αυτό το τελευταίο φυσικά ισχύει και αν αγοράσεις μεσω ιντερνετ)

πήρα και τώρα, σύνδεση με το τμήμα για επαγγελματίες μιας και θα το κόψω τιμολόγιο, και πάλι μου είπαν το ίδιο, "μόνο παράδοση στον χώρο μου" 🤣

τι να πω!

δεν είναι τα 4e, αλλά όντως με βολευει περισσότερο να παραλάβω εγώ όποτε θέλω, πάρα να πρέπει να είμαι στο χώρο μου όταν το φέρουν

Επεξ/σία από Oscar_Mike
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Δεν έχω ιδέα από μαστορέματα, δεν έχω βιδώσει ούτε βίδα αλλά πήρα ένα! Θενξ ts :)

Σε νιώθω ! Ακριβώς το ίδιο :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Δεν έχω ιδέα από μαστορέματα, δεν έχω βιδώσει ούτε βίδα αλλά πήρα ένα! Θενξ ts :)

Μια απο τα ιδια. Ευτυχως πριν πατησω την αποστολη χτυπησε το κινητο και μετα το ξεχασα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

πήρα και τώρα, σύνδεση με το τμήμα για επαγγελματίες μιας και θα το κόψω τιμολόγιο, και πάλι μου είπαν το ίδιο, "μόνο παράδοση στον χώρο μου" 🤣

τι να πω!

δεν είναι τα 4e, αλλά όντως με βολευει περισσότερο να παραλάβω εγώ όποτε θέλω, πάρα να πρέπει να είμαι στο χωρώ μου όταν το φέρουν

Πραγματικά απίστευτο. Θα πρότεινα να ξανακαλέσεις στο τηλεφωνικό κέντρο μήπως πετύχεις υπάλληλο που μπορεί να εκτελέσει την παραγγελία τηλεφωνικά.  Και μένα με βόλευε να περάσω από κατάστημα όποτε θέλω εγώ παρά να κυνηγάω τον κούριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

πήρα και τώρα, σύνδεση με το τμήμα για επαγγελματίες μιας και θα το κόψω τιμολόγιο, και πάλι μου είπαν το ίδιο, "μόνο παράδοση στον χώρο μου" 🤣

τι να πω!

δεν είναι τα 4e, αλλά όντως με βολευει περισσότερο να παραλάβω εγώ όποτε θέλω, πάρα να πρέπει να είμαι στο χωρώ μου όταν το φέρουν

Έβαλα τηλεφωνικά την παραγγελία πριν 10 λεπτά

Ο υπάλληλος στην αρχή μου έλεγε (και επέμενε) οτι δεν γίνεται παραλαβή απο κατάστημα αλλα ζήτησα και μίλησα με αλλο υπάλληλο ο οποίος το πέρασε κανονικά με πληρωμή με κάρτα και παραλαβή απο κατάστημα σε ~10 μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πήρα τηλέφωνο και ζήτησα παραλαβή απο το κατάστημα της Αλεξανδρούπολης.

Το δέχτηκαν , απλώς μου είπαν ότι είναι κατόπιν παραγγελίας και θα καθυστερήσει 10-15 ημέρες.

Μου έδωσαν κωδικό παραγγελίας και θα με πάρουν αυτοί τηλέφωνο για να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο κι εγώ πριν λίγο... τηλεφωνική παραγγελία και πληρωμή (34,9 ευρώ) στο τοπικό κατάστημα. μάλιστα ζήτησα ακύρωση παραγγελίας μου μέσω ίντερνετ χθες για παραλαβή στον χώρο μου χωρίς ταλαιπωρία, μάλλον είναι θέμα υπαλλήλου στο τηλεφωνικό κέντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαίνεται πως ήταν θέμα υπαλλήλου γιατί σε 2 απόπειρες να ρυθμιστεί η παραλλαβή σε κατάστημα, και οι δύο εμφάνισαν οξεία οσφυοκαμψία.

Και εν τέλει είναι ~11,5% αύξηση στην τιμή του προϊόντος για έναν τύπο παράδοσης που είναι άβολος για άτομα που κινούνται σε δουλειές.

Όταν εντάξουν μέσα στις επιλογές τηλεφωνικού κέντρου, αριθμό για να αποφεύγεις τους οσφυοκάμπτες ίσως αυξηθούν οι πιθανότητες για οποιαδήποτε παραγγελία.

 

Επεξ/σία από zerlan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προϊόν ήταν διαθέσιμο για παραγγελία - μέσω του site - με αποστολή στο χώρο μου.

Δεν υπήρχε σε κατάστημα.

Ακολούθησε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Κωτσόβολο (χθες, Τρίτη 26/3) και προχώρησα σε παραγγελία, με παραλαβή από κατάστημα της Θεσσαλονίκης.

Μου ήρθε μήνυμα στο κινητό, για την καταχώρηση της παραγγελίας.

Επικοινώνησα σήμερα - πάλι τηλεφωνικά - και μου είπαν ότι περιμένουν το προϊόν από τον προμηθευτή τους την Παρασκευή 29/3. Θα με ειδοποιήσουν, ώστε να το παραλάβω από το κατάστημα που έχω επιλέξει.

 Τελική τιμή 34,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα, δεν το δοκίμασα ακόμα για κάποια δουλειά απλά είδα ότι δουλέυει.

Μια χαρά είναι, δεν έχει κάποιο βαλιτσάκι είναι σκέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, arma1 είπε

Παρέλαβε κάνεις; πολύ αργεί αυτός ο κοτσος, ακόμη υπό εκτέλεση 

Σε προηγουμενες απαντησεις αναφερουν εως και 10-15 μερες (εκτος απο αυτον που θα ηταν διαθεσιμο σημερα)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, το παράγγειλα την Τρίτη και το παρέλαβα σήμερα. Περιλαμβάνει κ μια διπλής όψεως κατσαβίδομύτη 😜. Το καλοκαίρι έχει να πέσει πολύ μαστόρεμα. (Πολλές ευχαριστίες στον ts!)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...