Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η βάση του τσοκ είναι λίγο στραβή όταν βάζεις μακρύ τρυπάνι και το βάζεις να γυρίζει σιγά σιγά βλέπεις ότι η μύτη στην άκρη του τρυπανιού δεν είναι σταθερή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Hero1 είπε

Η βάση του τσοκ είναι λίγο στραβή όταν βάζεις μακρύ τρυπάνι και το βάζεις να γυρίζει σιγά σιγά βλέπεις ότι η μύτη στην άκρη του τρυπανιού δεν είναι σταθερή

Μήπως είναι το τρυπάνι στραβό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Hero1 είπε

Εμένα μου βγήκε ελαττωματικό είναι έκκεντρο το τσοκ το έστειλα πίσω στο σέρβις

Σου εδωσαν αλλο; 

Εγω ακομα καμια ενημερωση. Πιασαμε τις 20 ημερες ενω μου ειχαν πει 7-10! Ευχομαι να μην δωσουν σε αλλους τις επιστροφες.

Επεξ/σία από miraculous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, miraculous είπε

Σου εδωσαν αλλο; 

Εγω ακομα καμια ενημερωση. Πιασαμε τις 20 ημερες ενω μου ειχαν πει 7-10! Ευχομαι να μην δωσουν σε αλλους τις επιστροφες.

Πήγα Κωτσόβολο και Μ είπαν εμείς δεν έχουμε σχέση με το ιντερνετικό κατάστημα να το στείλω στο σέρβις και τι έστειλα σέρβις να το κοιτάξουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kinezos69 είπε

Κανένα νεότερο για μας που περιμένουμε?

Παρέλαβε κανείς τελευταία?

Το κατάστημα τι έχει απαντήσει στο ερώτημα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kinezos69 είπε

υπομονη....

Αν δεν το βιάζεσαι και την έχεις κάνε υπομονή αν και.... με τόσες ημέρες αναμονής πολύ πιθανόν είναι να μείνει «εξαντλημένο» για καιρό ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα σπασουν το ρεκορ αναμονης. Το μεγαλυτερο ηταν σε κατι ηχεια στο παμπλικ που στον ενα μηνα αναμονης εκαναν αντιπροταση για αλλαγη χωρις χρεωση με ελαφρως καλυτερων χαρακτηριστικων και ακριβοτερο προιον και στον ενα μηνα και μια μερα ειχαν παραλαβει.

Παει για χρυσο μεταλλιο το μαγαζι, αφου ξεπερνα σε 2-3 μερες εκεινο το χρονο αναμονης των ηχειων. Ποιος περιμενε οτι θα σπασει εκεινο το ρεκορ!!! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αναμονή μερικών εβδομάδων από τηλεφωνική παραγγελία, παρελαβα την περασμένη Τρίτη από κατάστημα.

Αρχικά τσέκαρα αυτό το περι εκκεντρότητας του τρυπανιού. Ενώ αρχικά τρόμαξα, μετά διαπίστωσα ότι κάποια τρυπανάκια μου ήταν όντως στραβά. Δεν έφταιγε το μηχάνημα. Σε μια πιο ακριβή σειρά από τρυπανάκια όλα ήταν άψογα.

Όλα καλά λοιπόν.

Επεξ/σία από nikgl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο μήνυμα σήμερα 26/4:

AΓAΠHTE ΠEΛATH H ΠAPAΔOΣH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ ΘA EXEI NEA KAΘYΣTEPHΣH. ΣE ΠEPIΠTΩΣH ΠOY EΠIΘYMEITE AΛΛAΓH ΠPOIONTOΣ EΠIKOINΩNHΣTE MAZI MAΣ. KΩTΣOBOΛOΣ

Και αισίως έκλεισα ένα μήνα από την αρχική παραγγελία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kinezos69 είπε

Νέο μήνυμα σήμερα 26/4:

AΓAΠHTE ΠEΛATH H ΠAPAΔOΣH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ ΘA EXEI NEA KAΘYΣTEPHΣH. ΣE ΠEPIΠTΩΣH ΠOY EΠIΘYMEITE AΛΛAΓH ΠPOIONTOΣ EΠIKOINΩNHΣTE MAZI MAΣ. KΩTΣOBOΛOΣ

Και αισίως έκλεισα ένα μήνα από την αρχική παραγγελία. 

 Τα ιδια και εμένα έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kinezos69 είπε

Νέο μήνυμα σήμερα 26/4:

AΓAΠHTE ΠEΛATH H ΠAPAΔOΣH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ ΘA EXEI NEA KAΘYΣTEPHΣH. ΣE ΠEPIΠTΩΣH ΠOY EΠIΘYMEITE AΛΛAΓH ΠPOIONTOΣ EΠIKOINΩNHΣTE MAZI MAΣ. KΩTΣOBOΛOΣ

Και αισίως έκλεισα ένα μήνα από την αρχική παραγγελία. 

 

12 ώρες πριν, papatomas7 είπε

 Τα ιδια και εμένα έλεος

ή κάνετε υπομονή ή επικοινωνείτε μαζί τους μήπως και σας κάνουν κάποια έκπτωση και πάρετε άλλο :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...