Προς το περιεχόμενο

Αγορα γρήγορου αυτοκινητου


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, jmmys said:

Για ποιο λογο;

Γαι να νιώθεις καλύτερα. 

Βέβαια ότι και να βάλεις παραμένουν αντίστοιχα. 

Οπότε αν είναι κουβάς το ένα είναι το και το άλλο. Χωρίς κλικ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Iamthagod είπε

kia ceed gt...; Πανέμορφο, 204ps. Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε παραπάνω, 26.600 βγαίνει καινούργιο. Μεταχειρισμένο π.χ https://www.car.gr/20010887-kia-ceed-pro-ceed-1-6-gt-204ps

Τρεχει??? Αμα τρεχει ειναι καλο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NickTG είπε

Γαι να νιώθεις καλύτερα. 

Βέβαια ότι και να βάλεις παραμένουν αντίστοιχα. 

Οπότε αν είναι κουβάς το ένα είναι το και το άλλο. Χωρίς κλικ. 

Αν θέλω να νοιωσω καλυτερα ασχολούμαι με τη γυναικα μου και το παιδι μου φίλε μου😀Οχι με το ποσα " κλικ" είναι οι κουβάδες.Φιλικά παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, jmmys said:

Αν θέλω να νοιωσω καλυτερα ασχολούμαι με τη γυναικα μου και το παιδι μου φίλε μου😀Οχι με το ποσα " κλικ" είναι οι κουβάδες.Φιλικά παντα.

 

Άρα συμφωνούμε λοιπόν πως είναι αντίστοιχα χωρίς κλικ. 

Αρκεί και αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Iamthagod είπε

kia ceed gt...; Πανέμορφο, 204ps. Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε παραπάνω, 26.600 βγαίνει καινούργιο. Μεταχειρισμένο π.χ https://www.car.gr/20010887-kia-ceed-pro-ceed-1-6-gt-204ps

Καπου ειχα διαβασει οτι για τα αλογα του θα μπορουσε να ανοιγε καλυτερα.. Μπορει για καποιο λογο να το εχουν κανει ετσι..

Φαντασου ειχα ρωτησει δυο τεχνικους της vw για τον 1.2 tsi που δεν εχει σωστο γκαζι στα χαμηλα. Ο ενας μου ειπε το εχουν κανει ετσι για να μπορει να το ελεγχει ο οδηγος για μεσα στην πολη..!!! και ο αλλος το εχουν κανει για προστασια του κινητηρα.. οτι αν ανοιγε απο τοσο χαμηλα δεν θα ειχε καλη αξιοπιστια το μοτερ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, gia_nnis είπε

Καπου ειχα διαβασει οτι για τα αλογα του θα μπορουσε να ανοιγε καλυτερα.. Μπορει για καποιο λογο να το εχουν κανει ετσι..

Φαντασου ειχα ρωτησει δυο τεχνικους της vw για τον 1.2 tsi που δεν εχει σωστο γκαζι στα χαμηλα. Ο ενας μου ειπε το εχουν κανει ετσι για να μπορει να το ελεγχει ο οδηγος για μεσα στην πολη..!!! και ο αλλος το εχουν κανει για προστασια του κινητηρα.. οτι αν ανοιγε απο τοσο χαμηλα δεν θα ειχε καλη αξιοπιστια το μοτερ..!

Πιστευω λογο  υποστροφης εξαιτιας μεγεθους-μεταξονιου γι αυτο που λες απ τις χαμηλες στροφες και οχι προστασια του κινητηρα.

Οσο για το vw polo, να ξερεται οτι δεν ειμαι βαγκενακιας, την αποψη ενος γωνστου σας ειπα που οδηγησε mini αυτοκινητα gt.

Εγω θα συμβουλευσω το φιλο μου να παει σε μεγεθος παραπανω, σε μικρομεσαιο οπως ειπα στην αρχη και οχι μινι πυραυλακι, δλδ civic- leon fr, kia proseed 200ps κλπ, πιστευω οτι ειναι πολυ ποιο ασφαλες το μεγαλυτερο μεταξονιο-μεγεθος απο το κουβαδακι των 3 μετρων, τοση δυναμη σε αυτοκινητο πολης, θυμαστε τα σαξοραλα ποσα ατυχηματα ειχαν τα προηγουμενα 20 χρόνια.

Να τονισω για πολλοστη φορα, ευχαριστω για τις απαντησεις σας άλλα το εχω γραψει 3-4 φορες οτι δεν παει για μεταχειρησμενο, μην postarete μεταχειρησμενα.

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

TS πάρε I10 που ανοίγει καλά γιατί μας έχει κάνει τις κοχονες πεπόνια ο Γιαννάκης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jmmys είπε

Αυτό το αμάξι αν το βρει να το πουλήσει κάνα δυο χιλιάρικα σε κάνα 18χρονο,τυχερός θα είναι.

χωρις να ξερω τον πωλητη κ το αμαξι, το χειροτερο εβο να ναι στον πλανητη με 400.000κμ κι οτι αλλο μπορει να φανταζεσαι, σιγουρα καλυτερο απ οποιοδηποτε κουβα φαουβε θα ναι.

ξερεις για ποια λεω..αυτα που τσεκαρεις το τηγανι αν εχει λαδι πριν εκκινησεις κι αυτα που πανω απο 150000κμ δε βγαζει το μοτερ κ μετα τα πουλατε στην αιγυπτο ιδια τιμη με το κορολα του παππου μου..

οσο για τα σποιλερ, τις αεροτομες κλπ φανταζομαι δεν εχεις δει κανενα απο κοντα / καλα για να οδηγησεις δεν κανω καν κουβεντα..

16 λεπτά πριν, gia_nnis είπε

Καπου ειχα διαβασει οτι για τα αλογα του θα μπορουσε να ανοιγε καλυτερα.. Μπορει για καποιο λογο να το εχουν κανει ετσι..

Φαντασου ειχα ρωτησει δυο τεχνικους της vw για τον 1.2 tsi που δεν εχει σωστο γκαζι στα χαμηλα. Ο ενας μου ειπε το εχουν κανει ετσι για να μπορει να το ελεγχει ο οδηγος για μεσα στην πολη..!!! και ο αλλος το εχουν κανει για προστασια του κινητηρα.. οτι αν ανοιγε απο τοσο χαμηλα δεν θα ειχε καλη αξιοπιστια το μοτερ..!

ενω τωρα μολις ψαξουμε στα λεξικα για αξιοπιστια κινητηρων εχει φωτογραφιες απο βαγκ γκρουπ 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JMc7 είπε

χωρις να ξερω τον πωλητη κ το αμαξι, το χειροτερο εβο να ναι στον πλανητη με 400.000κμ κι οτι αλλο μπορει να φανταζεσαι, σιγουρα καλυτερο απ οποιοδηποτε κουβα φαουβε θα ναι.

ξερεις για ποια λεω..αυτα που τσεκαρεις το τηγανι αν εχει λαδι πριν εκκινησεις κι αυτα που πανω απο 150000κμ δε βγαζει το μοτερ κ μετα τα πουλατε στην αιγυπτο ιδια τιμη με το κορολα του παππου μου..

οσο για τα σποιλερ, τις αεροτομες κλπ φανταζομαι δεν εχεις δει κανενα απο κοντα / καλα για να οδηγησεις δεν κανω καν κουβεντα..

ενω τωρα μολις ψαξουμε στα λεξικα για αξιοπιστια κινητηρων εχει φωτογραφιες απο βαγκ γκρουπ 😂

Άποψη σου.Δεκτή.Δεν σημαίνει οτι ισχύουν κιόλας αυτα που λες.😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, amagawd είπε

TS πάρε I10 που ανοίγει καλά γιατί μας έχει κάνει τις κοχονες πεπόνια ο Γιαννάκης 

Αφού σαν μηχανικό σύνολο είναι ότι καλύτερο!!!!!!!  Έχει ροπή και νεύρο!!!!! Δεν έχει σημασία που είναι 1 λεπτό Πιο αργό στο 0-100 γιατί το σύνολο μηχανικά είναι άριστο!!!!!!!!!!!  Έχει απόκριση το γκάζι!!!!!! Ροπές στα χαμηλά!!!!! Ρεπριζ!!!!!! Στη κατηφόρα για τον Άδη 200ριζει για πλάκα!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...