Προς το περιεχόμενο

Τρελές ιστορίες από τρελούς πελάτες


Paris777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LEROY MERLIN

ειμαι μπροστα στις βρυσες και ειχε μια προσφορα η Τ...Α αν θυμαμαι, με πλησιαζει κυρια :

-γεια σας, ειναι καλες αυτες οι βρυσες

-ναι και κανονικα ειναι πιο ακριβες

-δηλαδη πραγματικα καλες ή να παρω τις φθηνες

-γενικα ειναι ποιοτικες τωρα αν θελετε να παρετε τις αλλες...

-εχουν και για το μπανιο σε προσφορα εκτος απο κουζινας

-νομιζω πως οχι

-ξερετε αν πρεπει να αλλαξω τις σωληνωσεις γιατι ετοιμαζω νεο σπιτι (βγαζει φωτο)

-οχι μια χαρα ειναι θα κουμπωσουν χωρις μερεμετια

-εχουν εγγυηση;

-αν θυμαμαι ναι 90 μερες επιστροφη και 3ετη

-ωραια ευχαριστω για την εξυπηρετηση, ειστε παρα πολυ καλος υπαλληλος θα ξαναερθω

-πελατης ειμαι......(δε φοραω καν τη πρασινη μπλουζα)

-ξερετε που ειναι τα ταμεια;

-%$#&$^

Επεξ/σία από vamvakoolas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκηνικο πριν 6-7 χρονια σε καταστημα Κωτσοβολου που εχει κλεισει πλεον.

Εχει ερθει φιλη μου να με παρει οταν σχολασω κατευθειαν απο την δουλεια της

Η κοπελα δουλευε σε καταστημα γρηγορης και φοραγε την κλασσικη πρασινη μπλουζα..

Μεχρι να παραδωσω στον επομενο και να αλλαξω χαζευε τα κινητα στην εκθεση..

Σκαει πελάτισσα κλασσική απαιτητική ..

ΠΕΛ -- Κοπελια , αντι να καθεσαι να χαζευεις δεν ερχεσαι να με εξυπηρετησεις ...

Σηκωνει βλεμμα και φρυδι ταυτοχρονα η φιλη μου.

ΦΙΛ - Ερχομαι 

ΠΕΛ - Αντε κοριτσι εχουμε και δουλειες..

ΦΙΛ.-- Μαλιστα πειτε μου, Εχουμε και προσφορα στους καφεδες σημερα..

ΠΕΛ-- Με δουλευεις ?

ΦΙΛ - Εγω ή εσυ μωρη αχλαδω που οποιον βλεπεις με μπλουζακι νομιζεις οτι ειναι δουλος σου.

Βλεπεις να λεει πουθενα Κωτσοβολος ?  Γρηγορης λεει..

ΠΕΛ-- Θα σου δειξω εγω . Ενας υπευθυνος δεν υπαρχει εδω ?

Εγω σε μια γωνια να προσπαθω να κρατηθω μην κλαψω απο τα γελια... Οποτε εμφανιζομαι

ΕΓΩ- Παρακαλω πειτε μου.

ΠΕΛ-- Η κοπελα απο εδω ειναι αγενεστατη ...

ΕΓΩ-- Και τι μπορω να κανω εγω ? Δεν ειναι υπαλληλος μας .. Πελατης σαν και εσας ειναι.

ΠΕΛ-- Να την βγαλετε εξω.

ΕΓΩ-- Οχι κυρια δεν μπορω να το κανω αυτο επειδη  μου το λετε εσεις.

ΠΕΛ-- Μα ο πελατης εχει παντα δικιο.

ΕΓΩ-- Και η κοπελα πελατης ειναι αρα εχει και αυτη δικιο...

ΠΕΛ.-- Θα παρω τηλεφωνο στα κεντρικα του Γρηγορης να μαθω ποια ειναι ... Δεν θα το αφησω ετσι..

ΕΓΩ -- Να κανετε οτι νομιζετε. Καλο απογευμα..

 

Οποιος λεει για φανταστικες ιστοριες .. Μπορω να του πω καταστημα και ονοματα...

Επεξ/σία από k_w_t
  • Like 12
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 hours ago, dakangr said:

Οπως θες ονομασε το, αρκει να μην το κλειδώσεις!! Το καλύτερο θέμα στο φόρουμ!!!

Βασικά ήθελα να γράψω «ευφάνταστες»! :) 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, billdanos είπε

Βασικά ήθελα να γράψω «ευφάνταστες»! :) 

Δεν θα είχες και άδικο με το φανταστικές.
Κάπου ξεφύγαμε νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν από χρόνια στο κίτρινο κατάστημα πληροφορικής. Κουτοπόνηρος πελάτης.

Π: Πελάτης Ε: Εγώ

Π: Γειά, έχω αυτή τη μητρική που είναι χαλασμένη και θέλω αντικατάσταση.

Ε: (κοιτώντας το κουτί της μητρικής) Αυτό έχει αυτοκόλλητο από το Κάδρο.

Π: (με ύφος) Άστο το κουτί, δεν είναι το δικό της κουτί, από εδώ την πήρα.

Ε: Για να το ψάξω.

Παίρνω τη μητρική την κοιτάω από και από εκεί για τυχόν χτυπήματα και τσεκάρω τον σειριακό αριθμό. Τίποτα, ο σειριακός αριθμός αυτός δεν είχε περάσει ποτέ από την εταιρεία.

Ε: Κοιτάξτε να δείτε, η συγκεκριμένη μητρική με αυτόν τον σειριακό αριθμό δεν έχει πωληθεί από εμάς, για την ακρίβεια δεν υπάρχει πουθενά στα συστήματά μας. Μήπως τελικά την έχετε πάρει από το Κάδρο;

Π: Καλά θα πάω από εκεί. (ούτε γεια, ούτε συγγνώμη για την παραπλάνηση)

.

.

.

Άλλη περίπτωση πονηριάς, σε κατάστημα στο κέντρο που γενικά έρχονται περίεργοι.

2 τύποι είχαν συνεννοηθεί να κάνουν μια απάτη, θεωρώντας πως το μαγαζί δεν έχει ούτε αρχεία ούτε κάμερες ούτε τίποτα και θα μπορούσαν να πάρουν αντι για 1, 2 προϊόντα αντικατάστασης.

Τι κάνουν λοιπόν:

Έρχεται ο πρώτος. Με λένε τάδε και έχω ένα προϊόν από αντικατάσταση, αυτός είναι ο αριθμός του κινητού μου για να με βρείτε (πάλι μητρική πρέπει να ήταν). Ο πωλητής (κακώς) δεν ζητάει ταυτότητα ή δελτίο παραλαβής και παραδίδει την μητρική.

Περνάει μια ώρα, έρχεται ο δεύτερος με το δελτίο παραλαβής (για το ίδιο προϊόν).

Τύπος2: Με λένε τάδε και έχω να παραλάβω αυτό το προϊόν από αντικατάσταση.

Πωλητής: Με βάση το σύστημα το έχετε παραλάβει ήδη.

Τύπος2: Τι λέτε ρε αλήτες, αφού εγώ δεν έχω ξαναρθει στο μαγαζί από τότε που το παρέδωσα το προϊόν για αλλαγή. Δώσε μου την αντικατάσταση τώρα!

(το ψάχνει ο πωλητής και βλέπει ότι πριν λίγο κάποιος το είχε παραλάβει).

Πωλητής: Πριν λίγο ήρθε ένας κύριος έδωσα τα στοιχεία σας και το παρέλαβε.

Τύπος2: Με κοροϊδεύεις? Δηλαδή σου έδειξε ταυτότητα?

Υπεύθυνος: Μίσο λεπτό να δούμε τις κάμερες.

Τύπος2: ..... (Τσιμουδιά, δεν είχε σκεφτεί καν πως θα είχε κάμερες το μαγαζί)

Υπεύθυνος: Ορίστε να, αυτός εδώ είναι ο κύριος που παρέλαβε, και αν δούμε και την εξωτερική κάμερα, φαίνεται να είστε μαζί πριν μπει στο μαγαζί.

Τύπος2:.....

Ακολούθησε έντονος διάλογος αλλά για καλή τους τύχη δεν καλέστηκε τελικά η αστυνομία....

Επεξ/σία από v-tidus
  • Like 26
  • Thanks 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βιβλιοπωλείο πάω να βγάλω μια φωτοτυπία (στραβομουτσουνιασμενος γέρος, που έπιασε την καλή επί ορθοδοξιας) του την στέλνω με e-mail, πενήντα λεπτά μου λέει, δεν γ@μιετε λέω, του δίνω 3 δεκάλεπτα 3 πεντάλεπτα 2 διλεπτα και ένα λεπτό. Τι είναι αυτά μου λέει; λεφτά του λέω, δεν είναι λεφτά αυτά δεν έχεις άλλα; έχω και αυτά (του δείχνω άλλα 15 λεπτά που είχα)  δεν περνάν αυτά μου λέει, να τα δώσεις αλλού! δηλαδης του λέω σε άλλους περνάν και σε σένα όχι; δηλαδή εγώ που τα πήρα με κοροιδεψαν; πάω να κάνω μια εξυπηρέτηση, μου λέει, και μου δίνουν τέτοια ψιλά! δεν τα θέλω, λέει και τα ρίχνει πάνω σε ένα βιβλίο. Του λέω, δεν κάνεις εξυπηρέτηση γιατί αυτό το κάνεις επί πληρωμή, είναι η δουλειά σου αυτή και αυτό ότι δεν δέχεσαι τα ψιλά πρέπει να ντρέπεσαι που το λες γιατί υπάρχουν οικογένειες που μετράνε μέχρι και το τελευταίο λεπτό. Του έδωσα την κάρτα πληρώθηκε ο γέρος και έφυγα. 

Καθόλη την διάρκεια της κουβέντας ήμουν γελαστός και χαλαρός, φεύγοντας με πιάσανε κάτι νεύρα που δεν τσακώθηκα με τον γερό μόνο και μόνο επειδή είχε αυτήν την κολονοοτροποία. 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο στρατο υπηρετησα Αεροπορια με ειδικοτητα μετεωρολογος παρατηρητης .Οταν ηρθα Αθηνα ημουν στο σταθμο του αεροδρομιου .Ο σταθμος ηταν ενα διωροφο σπιτι διπλα στο διαδρομο του αεροδρομιου .Εκτος απο τον κλωβο που υπηρχε στον κηπο ,υπηρχαν διαφορες κεραιες για τις ραδιοβολησεις .Οταν ειχαμε υπηρεσια εκτος απο πρωι πηγαιναμε με πολιτικα.

Σαββατο Σεμπτεμβρη με πολλη ζεστη και υγρασια ,φορωντας σορτσακι και κοντομανικο ,σταματαω ταξι για να παω στο σταθμο.Παντα ελεγα να με πανε σε ενα νυχτερινο κεντρο που βρισκοταν κοντα στο σταθμο γιατι η οδος που βρισκοταν ο σταθμος ηταν αγνωστη .

Ταξιτζης μου λεει "44 βαθμους θα φτασει η θερμοκρασια "

Εγω " οχι και 44 γυρω στους 34 ειπε η ΕΜΥ αλλα θα εχει πολλη υγρασια οποτε θα φαινεται για παραπανω "

Ταξιτζης "νομιζεις οτι αυτοι οι ανικανοι μετρανε ποτε τη θερμοκρασια ;Ειναι ασχετοι κλπ" Σε ολη τη διαδρομη να βριζει την ΕΜΥ 

Φτανουμε στο κεντρο και αρχιζω να του λεω στριψε απο εδω απο εκει και τσουπ φτανουμε .Βλεπει το σπιτι με τον κλωβο και τις περιεργες κεραιες μου ρωταει "τι ειναι αυτο;" Του λεω διαβασε την ταμπελα που εγραφε "μετερεωλογικος σταθμος επιφανειας ΕΜΥ " 

Μπορειτε να φανταστειτε τον τυπο να καθετε με ανοιχτο το στομα και να κοιταει την ταμπελα 😀

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πελάτης χρόνων έχει αράξει στο μαγαζί και έχουμε πιάσει την κουβέντα. Έχει πόση ώρα που λέει για το τι έχει καταφέρει κλπ, πως όλα στη ζωή του τα χε καλώς καμωμενα λόγω της εξυπνάδας του.

Κάποια στιγμή τον ρωτάει τ αφεντικο:

-Και τι αμάξι έχεις Κ******?

-Έχω μια Mercedes, την αγόρασα απ τη γυναίκα μου όταν χωρίσαμε. 

-Κάτσε, δηλαδή της την αγόρασες μια φορά όταν παντρευτηκατε και την αγόρασες δεύτερη φορά όταν χωρίσατε; 

Εκείνη την ώρα παθαίνει ένα μικρό εγκεφαλικό, έχει μείνει καμμια εικοσαριά δευτερόλεπτα να κοιτάζει το ταβάνι και να προσπαθεί να επεξεργαστεί την ερώτηση και στο τέλος, όταν καταλαβαίνει το μέγεθος της χαζομάρας του ψελλίζει αποσβωλωμενος "ναι...." 

Είχαμε κρυφτεί πίσω απ τις οθόνες των πισι και προσπαθούσαμε να συγκρατησουμε τα γέλια...

Επεξ/σία από gazp
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πριν λιγο σε επισημh αντιπροσωπεια οχηματων στο συνεργειο

Ο υπευθηνος παιρνει τηλ τον πελατη:

γεια σας

γεια

σας τηλεφωνω γιατι τελικα το οχημα σας εχει βγαλει μια ζημια που δεν ειχαμε υπολογισει

μα εγω το εφερα για το περιοδικο σερβις των 60000

ναι αλλα θα πρεπει να επισκευαστει και το επιπλεον ποσο ειναι χ

ωχ, κλειστε θα περασω απο εκει

μα να σας εξηγησω...

δεν ακουω τιποτα, ερχομαι

(μετα απο 40 λεπτα ο πελατης καταφθανει με ταξι)

γεια σας, με καλεσανε γιατι το αμαξι εβγαλε παραπανω ζημια

ναι καθιστε και θα σας φερω το μηχανικο να σας εξηγησει

----"εδω να παιξει σολο μπουζουκι απο ελληνικη ταινεια: ο μαστορας old school αλλα του ειπαν να ειναι κυριλε τωρα που δουλευει εκει και να μιλαει κατανοητα σε πελατες!"----

εσεις ειστε ο ιδιοκτητης του οχηματος;

ναι εγω ειμαι και μου ειπαν οτι πρεπει να πληρωσω χ παραπανω ευρω, τι εγινε;

χαλασε το καζανακι!

και επειδη χαλασε το καζανακι εγω πρεπει να το πληρωσω;

ε ποιος εγω; δικο σας ειναι το οχημα

μα καλα τι δουλεια εχω εγω με τη χεσσ$#@ρα σας; φωναξε κανα υδραυλικο και πληρωστε τον, εγω φευγω!

τι λες ρε μεγαλε; το καζανακι της εξάτμισης χαλασε....ελα να στο δειξω

Επεξ/σία από vamvakoolas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμήθηκα και άλλη ιστορία

Manager: Liquid , έχει περάσει ένας μήνας που σε προσλάβαμε, και δεν μας έχεις φέρει το ποινικό σου μητρώο.......

Εγώ: (Ντοινγκκκκ) Πότε μου ζήτησες ποινικό μητρώο?

Manager: Α δεν στο ζήτησα? Οκ, πήγαινε αύριο στα ΚΕΠ να κάνεις μια αίτηση.

Εγώ: Πραγματικά όμως, τί το θέλετε το ποινικό μητρώο? Εχει η δουλεια του ΙΤ να κάνει με λεφτά?

Manager: Οχι, απλά το θέλουμε.....φοβάσαι κάτι? Έχεις δικαστεί ποτέ για τίποτε?

Εγώ: Μια φορά σκότωσα, μετά βίασα, μετά τεμάχισα μια γυναίκα, και πέταξα τα κομμάτια στην θάλασσα..αλλά δεν με πιάσανε ποτέ!

Manager: (στραβωμένη) ......οκ, σοβαρέψου σε παρακαλώ, δεν είναι αστείο.

Εγώ: Τι να σοβαρευτώ? Πες μου ΕΝΑΝ λογο για τον οποίο θέλετε να έχετε το ποινικό μου μητρώο.Τι φοβάστε? Λογιστής είμαι ή θα κλειδώσω τα πάντα και θα ζητήσω λίτρα με BitCoin?

Manager: (μπερδεμένη): Δεν τα ξέρω αυτά τα μπιτκοϊν, μην μου λες τεχνικά. Θέλω το ποινικό σου, Τελεία.

Το άλλο πρωί, πήγα στα ΚΕΠ, και έκανα αίτηση. Μου έδωσαν ένα χαρτί με αριθμό πρωτοκόλλου.

Της το δίνω...

Εγώ: Εκανα αίτηση, ορίστε, σε καμια βδομάδα θα είναι έτοιμο. Αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι το θες.

Manager: Ακου Liquid. Στα μαγαζιά παίρνουμε άτομα που χειρίζονται λεφτά. Σωστά? Σωστά! Έχω φτιάξει μια φόρμα η οποία αφορά όλους τους εργαζομένους της εταιρίας. ΔΕΝ θα κάθομαι να φτιάχνω άλλη, διαφορετική για όσους είναι στην έδρα! Αυτή είναι η διαδικασία, αυτή ακολουθούμε!

Εγώ : .................

Οπότε, δεν ξανά ασχολήθηκα με το θέμα, ποτέ όμως, σε όλους τους 5 μήνες που ήμουνα εκεί. Δεν μου ζήτησε κανείς ξανά το ποινικό μητρώο. Και εγώ ακόμα και σήμερα, προσπαθώ να καταλάβω, προς τί όλη αυτή η διαδικασία.Και η απάντηση είναι μία: Όταν είσαι άσχετος θεωρητικός, ακολουθείς τα πράγματα κατά γράμμα, όπως λέει η φόρμα που έχεις κατεβασει απο το Ιντερνετ πουυυυυ έχεις φτιάξει μόνος σου.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LiquidTroll είπε

Θυμήθηκα και άλλη ιστορία

Manager: Liquid , έχει περάσει ένας μήνας που σε προσλάβαμε, και δεν μας έχεις φέρει το ποινικό σου μητρώο.......

Εγώ: (Ντοινγκκκκ) Πότε μου ζήτησες ποινικό μητρώο?

Manager: Α δεν στο ζήτησα? Οκ, πήγαινε αύριο στα ΚΕΠ να κάνεις μια αίτηση.

Εγώ: Πραγματικά όμως, τί το θέλετε το ποινικό μητρώο? Εχει η δουλεια του ΙΤ να κάνει με λεφτά?

Manager: Οχι, απλά το θέλουμε.....φοβάσαι κάτι? Έχεις δικαστεί ποτέ για τίποτε?

Εγώ: Μια φορά σκότωσα, μετά βίασα, μετά τεμάχισα μια γυναίκα, και πέταξα τα κομμάτια στην θάλασσα..αλλά δεν με πιάσανε ποτέ!

Manager: (στραβωμένη) ......οκ, σοβαρέψου σε παρακαλώ, δεν είναι αστείο.

Εγώ: Τι να σοβαρευτώ? Πες μου ΕΝΑΝ λογο για τον οποίο θέλετε να έχετε το ποινικό μου μητρώο.Τι φοβάστε? Λογιστής είμαι ή θα κλειδώσω τα πάντα και θα ζητήσω λίτρα με BitCoin?

Manager: (μπερδεμένη): Δεν τα ξέρω αυτά τα μπιτκοϊν, μην μου λες τεχνικά. Θέλω το ποινικό σου, Τελεία.

Το άλλο πρωί, πήγα στα ΚΕΠ, και έκανα αίτηση. Μου έδωσαν ένα χαρτί με αριθμό πρωτοκόλλου.

Της το δίνω...

Εγώ: Εκανα αίτηση, ορίστε, σε καμια βδομάδα θα είναι έτοιμο. Αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι το θες.

Manager: Ακου Liquid. Στα μαγαζιά παίρνουμε άτομα που χειρίζονται λεφτά. Σωστά? Σωστά! Έχω φτιάξει μια φόρμα η οποία αφορά όλους τους εργαζομένους της εταιρίας. ΔΕΝ θα κάθομαι να φτιάχνω άλλη, διαφορετική για όσους είναι στην έδρα! Αυτή είναι η διαδικασία, αυτή ακολουθούμε!

Εγώ : .................

Οπότε, δεν ξανά ασχολήθηκα με το θέμα, ποτέ όμως, σε όλους τους 5 μήνες που ήμουνα εκεί. Δεν μου ζήτησε κανείς ξανά το ποινικό μητρώο. Και εγώ ακόμα και σήμερα, προσπαθώ να καταλάβω, προς τί όλη αυτή η διαδικασία.Και η απάντηση είναι μία: Όταν είσαι άσχετος θεωρητικός, ακολουθείς τα πράγματα κατά γράμμα, όπως λέει η φόρμα που έχεις κατεβασει απο το Ιντερνετ πουυυυυ έχεις φτιάξει μόνος σου.

Το εντυπωσιακό είναι ότι διατήρησες το καθαρό μητρώο κατά τη διάρκεια των 5 μηνών... Στο σκηνικό με τους εκτυπωτές ή στα σκηνικά με το διευθυντή... Δεν ξέρω πως άντεξες!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεργείο αυτοκινήτων. Πελάτης φέρνει το αυτοκίνητο για το πρώτο service.

-Πελάτης: Γιατί το δικό μου δεν έχει κουμπί για ηλιοροφη στην πλαφονιέρα;

-Τεχνικός σύμβουλος: Δεν έχει ηλιοροφη το όχημα σας κύριε...

και οι υπόλοιποι να έχουν πέσει κάτω απο τα γέλια...

 

 

  • Like 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, gmts είπε

Σε μεγάλους ομίλους/εταιρίες/πολυεθνικές, συχνά ζητάνε και ποινικό μητρώο. Ασχέτως τομέα εργασίας/θέσης. 

Φιλος μου σε προσληψη σε μεγαλη αλυσιδα καταστηματων οταν του ζητησαν αποσπασμα ποινικου μητρωου .

- Εγω να σας το φερω εσεις θα μου παρεχεται νομικη προστασια οτι δεν θα το λερωσω εδω μεσα με τους πελατες που ερχονται ?

- Τι εννοεις ?

- Ξερω εγω μην αρχισω εδω μεσα τους φονους ?

Τελικα δεν τον προσελαβαν....

 

 

  • Like 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πελάτισσα σε κατάστημα πώλησης συ νθετικών γουνών .... - Γεια σας ! Έχετε γούνες βιζιων;                                                   Ακόμη γελάω 😅

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...