Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Όλα αυτά τα μυαλά, στην τελική, "έκατσαν" να τους υποδεικνύουν οι μανατζαραίοι τι θα βγάζουν και πως/πόσο/πότε θα προάγουν την τεχνολογία και τις ανακαλύψεις τους?

Δηλαδή έπρεπε να υποδείξουν οι μηχανικοί στους μανατζαραίους τι να κυκλοφορήσουν, πως, πότε και πόσο θα το χρεώσουν? Αυτό είναι μέρος της δουλειάς τους για εσένα?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Δηλαδή έπρεπε να υποδείξουν οι μηχανικοί στους μανατζαραίους τι να κυκλοφορήσουν, πως, πότε και πόσο θα το χρεώσουν? Αυτό είναι μέρος της δουλειάς τους για εσένα?

Ξαναδιάβασε τί γράφω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τριτη συνεχομενη αναβαθμιση που κανω χωρις DDU η factory reset και ολα δουλευουν ρολοι. 

Εμένα παίζει να είναι η 100ή+ :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο τη vega 64 το παω σερί, όλα τα updates από πάνω, επίσης νομίζω ότι είναι η 1η φορά που δεν χρειάστηκε καν να φορτώσω το OC profile. Δεν το έχασε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, leros2004 είπε

Εγω απο τη vega 64 το παω σερί, όλα τα updates από πάνω, επίσης νομίζω ότι είναι η 1η φορά που δεν χρειάστηκε καν να φορτώσω το OC profile. Δεν το έχασε 

Ναι δεν χάνει πια το profile που έχουμε load ουτε μετά από sleep. Σε κάθε νέο release απλά κατεβάζω με το morepowertool το fan curve στο 10% και δεν ξανά ασχολούμαι μέχρι να βγει νέο release. Παντού hardware acceleration on και με πολλά alt tabs όλα δουλεύουν όπως πρέπει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σας ηθελα να ρωτησω αν τα θεματα που εχει η rx5700xt εχουν λυθει γτ σκεφτομαι να αγορασω την νιτρο σημερα στα 420 απο το πλαισιο

το τροφοδοτικο βγαζει ενα καλοδιο για την τροφοδοσια 8πιν και 6πιν

Επεξ/σία από sozz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sozz είπε

καλησπερα σας ηθελα να ρωτησω αν τα θεματα που εχει η rx5700xt εχουν λυθει γτ σκεφτομαι να αγορασω την νιτρο σημερα στα 420 απο το πλαισιο

το τροφοδοτικο βγαζει ενα καλοδιο για την τροφοδοσια 8πιν και 6πιν

Eκτος αν σκοπευεις να βαλεις ταυτοχρονα πανω 2-3 οθονες ( ισως λυθηκαν και εκει τα προβληματα δεν γνωριζω) προχωρα αφοβα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, sozz είπε

καλησπερα σας ηθελα να ρωτησω αν τα θεματα που εχει η rx5700xt εχουν λυθει γτ σκεφτομαι να αγορασω την νιτρο σημερα στα 420 απο το πλαισιο

το τροφοδοτικο βγαζει ενα καλοδιο για την τροφοδοσια 8πιν και 6πιν

Άφοβα θα την ευχαριστηθείς. Η καλύτερη υλοποίηση η nitro και 3 χρόνια εγγύηση από plaisio. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Άφοβα θα την ευχαριστηθείς. Η καλύτερη υλοποίηση η nitro και 3 χρόνια εγγύηση από plaisio. 

ωραια χαιρομαι που δεν ειχα παρει την 2060 στα 450 ευρο και εφτιαξα αλλα parts στο πσ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sozz είπε

ωραια χαιρομαι που δεν ειχα παρει την 2060 στα 450 ευρο και εφτιαξα αλλα parts στο πσ :P

Μην το συζητάς κουτί σου έκατσε η διαφορά τους είναι στο 20% επιδόσεις και περνεις και την καλύτερη υλοποίηση από επίσημο κατάστημα. Καλό gaming. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, noFEARgr είπε

Eκτος αν σκοπευεις να βαλεις ταυτοχρονα πανω 2-3 οθονες ( ισως λυθηκαν και εκει τα προβληματα δεν γνωριζω) προχωρα αφοβα. 

Μπα με τις 2 οθονες δεν εχω θεματα.Περα απο τα κλασσικα με τα ρολογια της μνημης,το overlay κτλ κτλ.Τα χοντρα δουλευουν μια χαρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Dantε είπε

Μπα με τις 2 οθονες δεν εχω θεματα.Περα απο τα κλασσικα με τα ρολογια της μνημης,το overlay κτλ κτλ.Τα χοντρα δουλευουν μια χαρα.

Αντε ρε συ Dante βρήκες την υγειά σου και εσύ γιατί λόγω 2 οθονών πρέπει να έφαγες το μεγαλύτερο ζόρι με την navi. Πρέπει να έχει μήνες που το διόρθωσαν το συγκεκριμένο θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...