Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Ετσι θα γινει ο πωπος σας μολις παιξετε το final boss του dlc ειναι το gesture

Εμένα έτσι είναι συνέχεια στο παιχνίδι...τώρα να δεις ξύλο που τρώω με τον κονφέσονερ!

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έφαγα τον Radahn μετά από 60 προσπάθειες και διαλυμένη ψυχολογία... Τι σαδιστικό παιχνίδι... Και έχω πληρώσει για να το περνάω όλο αυτό... :P

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stratos_k είπε

Έφαγα τον Radahn μετά από 60 προσπάθειες και διαλυμένη ψυχολογία... Τι σαδιστικό παιχνίδι... Και έχω πληρώσει για να το περνάω όλο αυτό... :P

Είπαμε:

image.png.33d01cfa7d284e50078747b9d20186b6.png

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tenor.gif

 

Θα μπορούσαν να βάλουν και αυτό το gesture για να προσελκύσουν το ελληνικό κοινό...

Επεξ/σία από stratos_k
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ότι οι developers έχουν συμβουλευτει ειδικούς ψυχολόγους για τεχνικές ανάκρισης και ψυχολογικά βασανιστήρια.

Όχι κύριε, δεν θα χάνεις απλά και άντε πάλι από την αρχή: Θα σε κάνουμε να σπάσεις μέσα σου, να καταρρακωθεί η ύπαρξη και η ψυχολογία σου. Έτσι όταν επιμείνεις και κερδίσεις μετά από 76 προσπάθειες, θα νιώσεις ο "Γ@μ@ω του Σύμπαντος". Άρα είδες τι καλοί που είμαστε και τι ευχαρίστηση σου προσφέρουμε; Άντε βρες το αυτό με το GTA και το FIFA...

Επεξ/σία από stratos_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 29/02/2024 at 12:01, stratos_k said:

Έφαγα τον Radahn μετά από 60 προσπάθειες και διαλυμένη ψυχολογία... Τι σαδιστικό παιχνίδι... Και έχω πληρώσει για να το περνάω όλο αυτό... :P

Εντάξει ο Radahn είναι από τα σοβαρά bosses στο παιχνίδι. Υπάρχουν και πολύ χειρότερα βέβαια. Να είσαι προετοιμασμένος :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Radahn είναι όντως ένα από τα Skill Checks του παιχνιδιού. Το πρώτο μεγάλο είναι ο Margit, αλλά όπως αναφέρθηκε το παιχνίδι έχει αρκετούς δυσκολότερους αντιπάλους από τον Radahn, οπότε θέλει υπομονή.

Εγώ για παράδειγμα στο τελευταίο Boss δυσκολεύτηκα περισσότερο από κάθε άλλο. Ίσως βέβαια να έφταιγε και το γεγονός πως ήμουν ήδη ψυχολογικά ράκος από τις φάπες τόσων εβδομάδων. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 29/02/2024 at 12:01, stratos_k said:

Έφαγα τον Radahn μετά από 60 προσπάθειες και διαλυμένη ψυχολογία... Τι σαδιστικό παιχνίδι... Και έχω πληρώσει για να το περνάω όλο αυτό... :P

Να ξέρεις ότι η Malenia σε κοιτάζει όλο λαγνεία μέσα στα μάτια και σου κάνει pat pat στην πλάτη, αθώο μου παιδί...

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιος Radahn ρε παιδιά; Πιο πολλές φορές είχα πεθάνει από ένα random boss εκεί στα ruins πριν τον Iji.

30 λεπτά πριν, Malthador είπε

Να ξέρεις ότι η Malenia σε κοιτάζει όλο λαγνεία μέσα στα μάτια και σου κάνει pat pat στην πλάτη, αθώο μου παιδί...

QFT

Επεξ/σία από NoiSy MaN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Να ξέρεις ότι η Malenia σε κοιτάζει όλο λαγνεία μέσα στα μάτια και σου κάνει pat pat στην πλάτη, αθώο μου παιδί...

Ναι το έχω υπόψη... την ακονίζει... :P :) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίο confessor...welcome samurai!
Με δυσκόλεψε πολύ, 14 ώρες παίδεμα και είχα τα fat rolls που αν ασχολούμουν να δίνω μόνο endurance...πάει, θα με χάιδευαν και θα πέθαινα, τώρα απλώς πέθαινα.

Αν αποτύχει και ο σαμουράης, βλέπω να γυρίζω στον αστρολόγος της καρδιάς μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...