Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει και κατι καλο, επεσε η υγρασια.

Στις 18/3/2022 στις 6:55 ΜΜ, dtk-386 είπε

Εχει απίστευτο κρύο. Ο βοριάς ξυρίζει κυριολεκτικά.

κόντρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ και λίγη ώρα ρίχνει πράμα (Πάτημα Χαλανδρίου).

το έχει στρώσει όπου δεν έχει άσφαλτο.

ευτυχώς οι δρόμοι καθαροί.

στις οροφές των αυτοκινήτων πρέπει να έχει 5 πόντους+

τι ζούμε 20 Μάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ στο Περιστέρι τίποτα από τα παραπάνω. Λίγο χιονόνερο, λίγη βροχή με ήλιο, λίγο χιονόνερο με ήλιο, λίγο απ΄'όλα δηλαδή, εκτός χιονιού φυσικά 😛  Tώρα βρέχει. Ο άνεμος σταθερός όμως, μας έχει πρήξει τα ούμπαλα 😛 

Και εδώ και μια βδομάδα μας τέλειωσε το πετρέλαιο. Τι καλύτερο να κάνει μια βδομάδα σερί κρύα και να καίμε το AC γιατί αλλιώς το σπίτι έχει 11c :D 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, primeragt είπε

Σε νιώθω και μας εδώ και μια βδομάδα έχει σπάσει ένα σωλήνας νερού του λέβητα και έχουμε αναστεναξει από το κρύο.

Οχιιιιι ρε συ! Αυτό είναι χειρότερο. 

Αν δεν έχεις ac να ζεσταθείς έστω και λίγο, την έκατσες. Υπομονή, φαίνεται πως "ανοίγει" ο καιρός από Πέμπτη και έπειτα. Ένα "25 days prognosis" μου δείχνει ότι δε ξαναπέφτει αλλά, νομίζω είναι ευσεβείς πόθοι. Ελπίζουμε όμως 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ανοίγει ο καιρός το λες.....λες και είναι αύριο. Τι το ήθελες αυτό το Πέμπτη. Τον πέθανες.

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχω προλάβει να βάλω ακόμα a/c στο σπίτι, το πήγαινα για το καλοκαίρι. Σήμερα θα πάρω ένα καλοριφέρ λαδιού από ένα φίλο μπας και τη βγάλω και δεν με βρουν παγοκολωνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε να έχουμε περισσότερο κρύο και απο τον Καναδά αυτές τις ημέρες..  Ποιος να το λεγε..  Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε τον μέσο όρο θερμοκρασίας αυτου του μήνα. Θα είναι σίγουρα στους πιο κρύους Μαρτιους πολλών δεκαετιών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...