Προς το περιεχόμενο

η WIND με ενημέρωσε ότι σε 2 μήνες ότι "η κάρτα θα στοιχίζει κατ'ελάχιστο 15ευρώ"


jgeorgiou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η WIND με ενημέρωσε ότι σε 2 μήνες ότι "η κάρτα θα στοιχίζει κατ'ελάχιστο 15ευρώ"

Ζήτησα διευκρινήσεις αλλά μάλλον ο τηλεφωνητής δεν ήξερε , από ότι κατάλαβα και η ανανέωση θα γίνει 15ευρώ κατ'ελαχιστο.

Τι θα γίνει σε αυτό το κράτος ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ όπου έχουμε θεσμοθετημένη μαφία με αρχηγό την επιτροπή τηλεπικοινωνιών  , στην Ελβετία γνωστός μου που έχει αριθμό μου είπε ότι είναι φθηνότερα παρόλο που οι μηχανικοί στις τηλεπικοινωνίες έχουν σαν αρχικό-βασικό 4000ευρώ μισθό και οι υπάλληλοι γραφείου 2.000ευρώ. Εδώ οι δικοί μας οι 3 που έχουν το μονοπώλιο πληρώνουν τους εργαζόμενους με το 1/3 των μισθών και πουλάνε ακριβότερα τις υπηρεσίες.

Δεν είναι τυχαία ούτε η πτώχευση , ούτε η μαζική μετανάστευση. Μοιάζουμε λίγο με την Ζιμπάμπουε του Μουγκάμπε όπου οι πολέμαρχοι δυνάστευαν τους από κάτω και ο Μουγκάμπε χαρτζιλικωνόταν και τους νομιμοποιούσε.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 11
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

ηξερε τα 15€ αλλά όχι παραπανω.Οκ

ήξερε για τα 15 που θα στοιχίζει η νέα κάρτα και η ανανέωση και ήξερε και το "πακέτο-συμβόλαιο" που ήθελε να πουλήσει. Στις δύσκολες ερωτήσεις έλεγε "εγώ πήρα να ενημερώσω".

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jgeorgiou είπε

ήξερε για τα 15 που θα στοιχίζει η νέα κάρτα και η ανανέωση και ήξερε και το "πακέτο-συμβόλαιο" που ήθελε να πουλήσει. Στις δύσκολες ερωτήσεις έλεγε "εγώ πήρα να ενημερώσω".

Πιθανότητα να στο είπε για να σε πείσει να κάνεις συμβόλαιο........ο  οπαπ το έχει κλειδώσει.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

Πιθανότητα να στο είπε για να σε πείσει να κάνεις συμβόλαιο........ο  οπαπ το έχει κλειδώσει.

Δυστυχως ειναι αληθεια..

Καταργησαν τα 5€ και πηγαμε στα 10€ μετα 12€ και τωρα θα παμε στα 15€ 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α.πολλες φορες λενε τετοια για να σε ριξουν σε καρτοσυμβολαιο για αυτο.και δεν ξερουν ποτε τιποτα παραπανω.β.q .ανανεωση με 6 ευρω σε καθε countdown offer

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, gmts είπε

Οπότε γύρνα το σε συμβόλαιο.

Φυσικά όχι , όταν έρθει η χρέωση θα δω τι αντίκτυπο έχει πάνω μου και θα ψάξω για εναλλακτικές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νεοέλληνας έχει καταφέρει το εξής παράδοξο, από τη μία να έχει πάντα ένα πολύ καλό και ακριβό κινητό, από την άλλη να μην του περισεύουν €15 κάθε 60 μέρες για να μπορεί να το χρησιμοποιεί. Αλλά ξέχασα, οι αναπάντητες είναι δωρεάν.

  • Like 12
  • Confused 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

η WIND με ενημέρωσε ότι σε 2 μήνες ότι "η κάρτα θα στοιχίζει κατ'ελάχιστο 15ευρώ"

Ζήτησα διευκρινήσεις αλλά μάλλον ο τηλεφωνητής δεν ήξερε , από ότι κατάλαβα και η ανανέωση θα γίνει 15ευρώ κατ'ελαχιστο.

Τι θα γίνει σε αυτό το κράτος ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ όπου έχουμε θεσμοθετημένη μαφία με αρχηγό την επιτροπή τηλεπικοινωνιών  , στην Ελβετία γνωστός μου που έχει αριθμό μου είπε ότι είναι φθηνότερα παρόλο που οι μηχανικοί στις τηλεπικοινωνίες έχουν σαν αρχικό-βασικό 4000ευρώ μισθό και οι υπάλληλοι γραφείου 2.000ευρώ. Εδώ οι δικοί μας οι 3 που έχουν το μονοπώλιο πληρώνουν τους εργαζόμενους με το 1/3 των μισθών και πουλάνε ακριβότερα τις υπηρεσίες.

Δεν είναι τυχαία ούτε η πτώχευση , ούτε η μαζική μετανάστευση. Μοιάζουμε λίγο με την Ζιμπάμπουε του Μουγκάμπε όπου οι πολέμαρχοι δυνάστευαν τους από κάτω και ο Μουγκάμπε χαρτζιλικωνόταν και τους νομιμοποιούσε.

Προφανως μονο online για να σε πηγαινει στα 12ευρω!

75 ωρες.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fork είπε

Θα τα έδινα ευχαρίστως αν το έλαχιστο όριο δεν ήταν δύο μήνες.

Όντως και εγώ αυτό το κουλό δεν μπορώ να καταλάβω, πολλές φορές παρόλο που έχω υπόλοιπο στην κάρτα πρέπει να βάλω νέα για να μην χάσω τα λεφτά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...