Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/6/2020 στις 4:41 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

έχεις κάνει OC τίποτα;

Έχω κάνει και cpu και ram. Αλλά απ'τα έτοιμα overclock που σου προτείνει η μητρική. Το σκέφτηκα μήπως παίζει ρόλο αλλά δεν το δοκίμασα. Το θέμα είναι ότι κρασάρει μόνο το παιχνίδι το υπόλοιπο σύστημα λειτουργεί κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Brosla είπε

Έχω κάνει και cpu και ram. Αλλά απ'τα έτοιμα overclock που σου προτείνει η μητρική. Το σκέφτηκα μήπως παίζει ρόλο αλλά δεν το δοκίμασα. Το θέμα είναι ότι κρασάρει μόνο το παιχνίδι το υπόλοιπο σύστημα λειτουργεί κανονικά. 

θες να τα κλείσεις και να τα γυρίσεις σε στοκ? και δοκίμασε και πες μας..να βρούμε ένα μπούσουλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικα δν βρηκα κανενα ενδιαφερον στο Online του παιχνιδιου. Μπηκα με ολη την καλη διαθεση να ασχοληθω και ηταν ο ορισμος του grind. Παικτες στις ονλαιν αποστολες με το ζορι εβγαζε.Για τα διαφορα modes δν το συζητω κανενας δν επαιζε. Με βαρια καρδια εκανα unistall και μου αρεσε πολυ το βασικο παιχνιδι.

Επεξ/σία από Vigilante1319
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Vigilante1319 είπε

Πραγματικα δν βρηκα κανενα ενδιαφερον στο Online του παιχνιδιου. Μπηκα με ολη την καλη διαθεση να ασχοληθω και ηταν ο ορισμος του grind. Παικτες στις ονλαιν αποστολες με το ζορι εβγαζε.Για τα διαφορα modes δν το συζητω κανενας δν επαιζε. Με βαρια καρδια εκανα unistall και μου αρεσε πολυ το βασικο παιχνιδι.

True.. ειναι αισχος το online, δε θα επρεπε καν να εχει online το συγκεκριμενο game και εχω ασχοληθει πανω απο 50 ωρες για να βγαλω εν τελη  αυτο το συμπερασμα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Rockstar το παιχνιδι το έχει αφήσει στην μοίρα του. και είναι κρίμα. πρεπει να το εμπλουτίσει με περισότερα πραγματα για να κανεις, αν δεν κανει κάτι σύντομα βλέπω να πηγαινει ακλαφτο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/6/2020 στις 2:57 ΜΜ, zvarthangalos είπε

Μόνο το single play άξιζε για μένα με το on line δεν ασχολήθηκα καθόλου

Μα το online δεν εχει και τιποτα να σου προσφέρει σαν εμπειρια εκτος απο ωμο grind.

Επι την ευκαιρια σημερα στο single εφτασα κοντα στα μισα με τελος του chapter 3 και μου επεσαν τα σαγονια με τις αποστολες, τετοιο βαθος, τετοιo σεναριο και τετοια εμπειρια δεν θυμαμαι να εχω ξαναβιωσει σε αλλο game.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχουν βίντεο  σε youtube για ιδανικές ρυθμίσεις των γραφικων ανά κάρτα. Εγώ με 980ti κ 6600κ ακολούθησα πιστα τις ρυθμίσεις ενός user Κ απόλαυσα όλο το παιχνιδι  60fps 1080p χωρίς ούτε ένα κρασαρισμα ,πρόβλημα στο τρέξιμο του game. Όταν πείραζα στην αρχή τα settings με δικες μου ρυθμίσεις κάτι πήγαινε στραβά. Το αναφέρω γιατί διάβασα σε προηγούμενες σελίδες προβλήματα από παιδιά με δυνατές κάρτες. Νομίζω έχουν λυθεί όλα τα προβλήματα του launcher πλεον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για ενεργοποίησε την beta έκδοση του steam μπας και σου διορθώσει το πρόβλημα, κάνε και delete την cache των download 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο χθες μολις παταω να τρεξει μενει της rockstar o launcher στο  loading,το παιχνιδι δεν ανοιγει ποτε και ο launcher απλα freezari.

Εσβησα τον launcher ,ξανακατεβασα το game,μπα τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εμενα απο χθες μολις παταω να τρεξει μενει της rockstar o launcher στο  loading,το παιχνιδι δεν ανοιγει ποτε και ο launcher απλα freezari.

Εσβησα τον launcher ,ξανακατεβασα το game,μπα τπτ

Γενικά ή για το online? Γιατί το ΣΚ θέλω να μπω (όχι online, έχω μείνει στο ch.3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Γενικά ή για το online? Γιατί το ΣΚ θέλω να μπω (όχι online, έχω μείνει στο ch.3)

Γενικα.παταω το play στον launcher ,γραφει loading αλλα δεν γινεται τπτ.

Το gta ανοιγει κανονικα στον launcher

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Γενικα.παταω το play στον launcher ,γραφει loading αλλα δεν γινεται τπτ.

Το gta ανοιγει κανονικα στον launcher

Αδερφέ μου πρέπει να κοιτάξεις μήπως συμβαίνει σε σένα κάτι. 

Τρέχει κανονικά το game. Το μόνο που μου έβγαλε ήταν να κάνω update drivers (παραδόξως έπαιζα με παλιότερους πόσο καιρό και τώρα δεν άνοιγε). 

Δοκίμασε και εσύ μήπως και είναι αυτό το πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...