Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Shiibu : Είναι άπειρα αυτα που εχεις να κανεις οποτε βιντεακια υπαρχουν πολλα που θα σε βοηθησουν για μενα ενα καλο τιπακι ειναι να βρεις στο chapter 2 το καλυτερο αλογο που εχει διαθεσιμο το game και θα το παρεις τσαμπα αλλα πρεπει να κανεις μια συγκεκριμμενη αποστολη για κυνηγι αλλιως δεν θα στο εμφανισει ποτε , εγω την παρελειψα και δεν το βρηκα στη τοποθεσια που αναφερουν ολοι και μου το εμφανισε  στο 95% του game αφου το ειχα αγορασει ηδη !

stel106 : Αξιζει το παιχνιδι ειναι τεραστιο και πολυ ενδιαφερον πολυ καλη η τιμη στα 35  δυσκολα θα πεσει παρακατω αλλα και παλι αξιζει και λογικα θα στρωσει και το online(ακομα δεν εχω ασχοληθει = οποτε μια χαρα εισαι εκει

Longtom : νομιζω αχρειαστη η special εκδοση δεν προσφερει κατι ιδιαιτερο 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Shiibu : Είναι άπειρα αυτα που εχεις να κανεις οποτε βιντεακια υπαρχουν πολλα που θα σε βοηθησουν για μενα ενα καλο τιπακι ειναι να βρεις στο chapter 2 το καλυτερο αλογο που εχει διαθεσιμο το game και θα το παρεις τσαμπα αλλα πρεπει να κανεις μια συγκεκριμμενη αποστολη για κυνηγι αλλιως δεν θα στο εμφανισει ποτε , εγω την παρελειψα και δεν το βρηκα στη τοποθεσια που αναφερουν ολοι και μου το εμφανισε  στο 95% του game αφου το ειχα αγορασει ηδη !

stel106 : Αξιζει το παιχνιδι ειναι τεραστιο και πολυ ενδιαφερον πολυ καλη η τιμη στα 35  δυσκολα θα πεσει παρακατω αλλα και παλι αξιζει και λογικα θα στρωσει και το online(ακομα δεν εχω ασχοληθει = οποτε μια χαρα εισαι εκει

Longtom : νομιζω αχρειαστη η special εκδοση δεν προσφερει κατι ιδιαιτερο 

Ευχαριστω για το tip! 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Shibbu είπε

Ευχαριστω για το tip! 😀

Θα σε βοηθησει τρομερα το αλογο θα δεις στην αρχη δεν ειναι τρελα τα skills του αλλα οσο δενεστε και το τρεχεις θα πηγαινει σφαιρα και δεν κουραζεται ποτε σε αντιθεση με τα αλλα

ΑΠλα πρεπει να κανεις μια συγκεκριμμενη αποστολη με κυνηγι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αγόρασα τελικά σήμερα το πρωί. Τώρα έτρεξα ένα benchmark με τα πάντα στο τέρμα και μου έβγαλε

Με DX12:

19 fps min

64 fps max

29 fps average

Με vulkan:

15 min

49 max

29 avg

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ουκρανικό VPN βγαίνει από steam 719 Hryvnia (899 -20% έκπτωση που τρέχει) , δηλαδή 27,5 ευρώ!

για πείτε κανένα τρόπο να το αγοράσουμε, γιατί όταν συνδέομαι στο account μου, παρά το vpn, με γυρνάει στο ελληνικό κατάστημα και το βγάζει 47,99€....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kakofonixx είπε

με ουκρανικό VPN βγαίνει από steam 719 Hryvnia (899 -20% έκπτωση που τρέχει) , δηλαδή 27,5 ευρώ!

για πείτε κανένα τρόπο να το αγοράσουμε, γιατί όταν συνδέομαι στο account μου, παρά το vpn, με γυρνάει στο ελληνικό κατάστημα και το βγάζει 47,99€....

Πρέπει να μπεις στις ρυθμίσεις και να αλλάξεις την χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καινουρο update βλεπω η bug$tar, να υποθεσω αυτο το ''moonshiners'' δεν ειναι free αλλα ζηταει gold ή να εχεις ''αγορασμενο'' καποιο υπαρχων role σωστα? Ε να βγαλουν και κανα μεροκαματο τα παιδια κριμα ειναι πρεπει να ζησουν και αυτοι καπως γιατι ενταξει μην ειμαστε και απληστοι το παιχνιδι τους αγορασαμε γιατι να απαιτουμε και δωρεαν περιεχομενο εντος του παιχνιδιου που πληρωσαμε... ντροπη ντροπη..... 

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Το αγόρασα τελικά σήμερα το πρωί. Τώρα έτρεξα ένα benchmark με τα πάντα στο τέρμα και μου έβγαλε

Με DX12:

19 fps min

64 fps max

29 fps average

Με vulkan:

15 min

49 max

29 avg

Περισσοτερα fps με dx12...? χμμ.. πολυ περιεργο, ειμαι 25-30 fps πιο πανω με vulkan min-max-avg και οι περισσοτεροι απο οτι ακουω με vulkan. Το dx12 ειναι για κλαμματα εκτος και αν εχουν θεμα μονο οι pascal.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Καινουρο update βλεπω η bug$tar, να υποθεσω αυτο το ''moonshiners'' δεν ειναι free αλλα ζηταει gold ή να εχεις ''αγορασμενο'' καποιο υπαρχων role σωστα? Ε να βγαλουν και κανα μεροκαματο τα παιδια κριμα ειναι πρεπει να ζησουν και αυτοι καπως γιατι ενταξει μην ειμαστε και απληστοι το παιχνιδι τους αγορασαμε γιατι να απαιτουμε και δωρεαν περιεχομενο εντος του παιχνιδιου που πληρωσαμε... ντροπη ντροπη..... 

παιδια σημερα εγω τελειωσα το story καλουτσικο ητανδεν θελω να spoilarw αλλα τι να τα κανω τα λεφτα μωρη rockstar τωρα ? να κυνηγαω ψαρια ?

λεω να ξεκινησω το online που δεν το εχω ακουμπησει αλλα δεν εχω ιδεα τι να κανω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, spilios6 είπε

Θα σε βοηθησει τρομερα το αλογο θα δεις στην αρχη δεν ειναι τρελα τα skills του αλλα οσο δενεστε και το τρεχεις θα πηγαινει σφαιρα και δεν κουραζεται ποτε σε αντιθεση με τα αλλα

ΑΠλα πρεπει να κανεις μια συγκεκριμμενη αποστολη με κυνηγι

white arabian.. τρομερο αλλογο αν και ξεπατωθηκα για να το κανω tame ομως αξιζε με χιλια... Νομιζω πλεον οτι ειμαι πληρης απο θεμα σταβλου και εχω καβατζα και 2-3 ''καλουτσικα'' αλογακια σε περιπτωση ατυχηματος 😎

Spoiler

1olIueT.jpg

Για ενα φιλο συμφορουμιτη που ειχε ρωτησει μερικα post πανω σχετικα με το twitch prime επιτελους σημερα μετα απο πολυ καιρο πηρα τα benefits δε μου εδωσε τη bounty hunter αδεια αλλα μου εδωσε 15 gold bar για να την αγορασω. 

Θελω τη γνωμη σας τωρα για το online, εχω γυρω στις 30 gold bars, πιστευετε ειναι καλυτερο να μαζεψω αλλες 10 δλδ στο συνολο 40 και να αγορασω το καινουριο outlaw pass ή το mooshiners ή να αγορασω το bounty hunter lisense? που θα με ανταμειψει με περισσοτερα λεφτα-xp?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω χε ειχα ρωτησει και σε ευχαριστω αντε να δω εγω ποτε θα αξιοθει

Σχετικα με τα δικα σου ερωτηματα δεν εχω ιδεα ας μας φιαφωτησει καποιος αλλιως παλι θα παιχτει google Απο βδομαδα το ξεκιναω το onlineΑχσετο το Arabian το πηρες στο online ?????

To εχει εκει που ειναι και στο story ? ή μιλαγες για το story ? στο online ρε παιδια υπαρχει οδηγος οπως ειπες και συ για τις αδειες ποιες να παρουμε ή γενικα τι να κανουμε ?

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Περισσοτερα fps με dx12...? χμμ.. πολυ περιεργο, ειμαι 25-30 fps πιο πανω με vulkan min-max-avg και οι περισσοτεροι απο οτι ακουω με vulkan. Το dx12 ειναι για κλαμματα εκτος και αν εχουν θεμα μονο οι pascal.

Μπορεί να το φτιάξανε, δεν ξέρω.

Σίγουρα θα ρίξω τα γραφικά γιατί δεν λέει να παίζεις με 30 fps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Silverage είπε

Μπορεί να το φτιάξανε, δεν ξέρω.

Σίγουρα θα ρίξω τα γραφικά γιατί δεν λέει να παίζεις με 30 fps.

Βλέπω τα specs όλων και τρομάζω. Αυτά τα fps είναι για 4Κ υποθέτω, έτσι ..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...