Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Προφανώς έβαλες MSAA και έγινε πανωλεθρία στο Μιλάνο.

Ναι, x8.

Έχω δει τα video στις προηγούμενες σελίδες που εξηγούν τις ρυθμίσεις και τί κάνουν οπότε θα το στρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες μετά το update μου βγάζει error όταν παω να τρέξω το γκειμ σχετικα με το scripthook. Είναι κάποιος που εχει scripthook και του τρέχει ή πρέπει να περιμενω να βγει καινουργιο scripthook για την νεα version του game ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, spilios6 είπε

πλακα κανεις εδω να εχω βρει φαι και το εκλεισα γιατι δεν εχω λεφτα να παρω τοξο να πιασω κανα λαγο !

Για φαι και με πιστολι μπορεις να σκοτωσεις οποιοδηποτε ζωο δεν εχει σημασια νομιζω, το εχουν ξεφτιλησει με τα microtransaction, ουσιαστικα το online απο ενα σημειο και μετα χωρις τα roles ειναι κενο, το online ειναι τα roles τα οποια αντι να εχουν δωρεαν σου ζητανε πραγματικα λεφτα ή αλλιως φαρμαρε 500 ωρες μεχρι να βαρεθεις και να βριζεις τη rockstar. Αν ειναι ετσι ας το διναν free το game, ή ας μην εβαζαν online, σου ζητανε λεφτα και για να αναπνεεις, δε πειραζει ομως, για ολα υπαρχει λυση, θα κανω το ιδιο που εκανα και στο gta v online και εχω το κεφαλι μου ησυχο 😉

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες λοιπον τι εκανες στο GTA ?

Τα ζωα δεν ξερω αν οταν τα σκοτωνεις με σφαιρα μην χαλανε τα δερματα νομιζω οτι στα ριχνει γιατι μου εχει τυχει πολλες φορες να βλεπω οτι ειναι με 3 αστερια και οταν τα σκοτωνω να ειναι με 1 και δεν αξιζει καν , στο story εριχνα σε ολα στο κεφαλι και δεν χαλαγανε τα δερματα, ενω σιγουρα τα legendary οπως και να τα σκοτωνες δεν παθαιναν τιποτα, αλλα γενικα αυτο ειναι ενα συμπερασμα δικο μου , επισης οταν τα σκοτωνεις με τοξο νομιζω σου ανεβαζει το health ενω με πιστολι οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το αγόρασα. Βέβαια ήδη το μετανιώνω. 

Αυτό το rockstar social club είναι μεγάλος καρκίνος.

Προσπαθώ να το κάνω να λειτουργήσει με το burn/spam email  για παιχνίδια login λογαριασμό που έχω για τέτοιες καταστάσεις και ακόμη να μπορέσει να πάρει τα πόδια του να ενεργοποιηθεί. 

Ελπίζω το παιχνίδι να αξίζει, γιατί ήδη άρχισα να βαριέμαι με τις κασκαρίκες τους. Ειδάλλως θα πάει για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα το MoonShiners, θέλει 15 GoldBars το Trader(και μάλλον να είναι level 5, το είχα 12) και άλλα 25 το MoonShiner. 
Πλάκα είχαν οι αποστολές για να φέρω τον μάγειρα και μετά τον εξοπλισμό, μετά είχε να σώσω τον ανιψιό της Maggie το οποίο ήταν δύσκολο μιας που πρέπει να μου την πέσανε καμιά εκατοσταριά security, για μένα κάντε το με παρέα αυτό, αν και το έκανα solo ήταν λίγο πίκρα! 


Στα καλά του patch ως τώρα: Το Camp μένει και όταν το κάνω build γίνεται αμέσως χωρίς να Buggάρει και να πρέπει να κάνω κάποιο mission μπας και ξεκολλήσει και με αφήσει να κάνω camp.
Στα άσχημα το ΑΙ των αλόγων....πιο πεθαμένο δεν παίζει. Τόσα παιχνίδια πιο παλιά από αυτό που είχαν άλογα μέσα και τα άλογα είναι μια χαρά.
Σε αυτό το φωνάζω 30 φορές ζήτημα να έρθει την μια και έχω και μέγιστο bond με το άλογο... όποτε θέλει περνάει από πάνω κάποιο εμπόδιο όσο μεγάλο και αν είναι και όποτε θέλει σκάει πάνω σε πετραδάκι και με τσακίζει! Πόσες φορές θέλω να του ρίξω μία ανάμεσα στα μάτια >< 
 

Το bar στο moonshine που κοστίζει 950$ δίνει κάτι ΑΝ το πάρω; Δεν έχω τόσα $$ ακόμα αλλά είμαι ανάμεσα στο να πάρω wagon ή αυτό. Αν και με βλέπω για wagon για να μπορώ να μαζεύω πιο πολλά skins/carcasses όση ώρα είμαι σε hunting grounds. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LongTom είπε

Τελικά το αγόρασα. Βέβαια ήδη το μετανιώνω. 

Αυτό το rockstar social club είναι μεγάλος καρκίνος.

Προσπαθώ να το κάνω να λειτουργήσει με το burn/spam email  για παιχνίδια login λογαριασμό που έχω για τέτοιες καταστάσεις και ακόμη να μπορέσει να πάρει τα πόδια του να ενεργοποιηθεί. 

Ελπίζω το παιχνίδι να αξίζει, γιατί ήδη άρχισα να βαριέμαι με τις κασκαρίκες τους. Ειδάλλως θα πάει για refund.

Τελικά έγινε refund επειδή μετά από 45 λεπτά που δεν δεχόταν το mail για verification πήρε μπρος. Βέβαια μετά άρχισαν τα κρασαρίσματα του launcher και ουσιαστικά δεν είδα πως είναι καν...

Είναι η χειρότερη εμπειρία σε παιχνίδι που στοιχίζει τόσο και αγοράστηκε από το steam/επίσημο κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως ρε παιδιά (μη το ματιάξω κιολας) απ την αρχη 28 Νοεμβρίου  που το αγόρασα απο το Rockstar Games Launcher ,δεν έφαγα ουτε ένα crash,ουτε crash to desktop,τίποτα...Παίζει κανονικα

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εγώ πάντως ρε παιδιά (μη το ματιάξω κιολας) απ την αρχη 28 Νοεμβρίου  που το αγόρασα απο το Rockstar Games Launcher ,δεν έφαγα ουτε ένα crash,ουτε crash to desktop,τίποτα...Παίζει κανονικα

Και γω ετσι ακριβως ημουν φιλ εμου και 4 μερες τωρα αν δεν σβησω τα αρχεια απο το φακελο δεν μπαινει στο game και με κερναει κρασακι

Δεν ξερω τι ειναι δεν κραζω την rock γιατι εχει βγαλει παιχνιδαρες αρα δεν μπορεις να πεις οτι δεν ξερει τη δουλεια της οποτε κανω υπομονη και λεω θα στρωσει , απλα εχω ξενερωσει με το online και αν δω οτι δεν τσουλαει θα το βαλω για πουλημα το παιχνιδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spilios6 είπε

Και γω ετσι ακριβως ημουν φιλ εμου και 4 μερες τωρα αν δεν σβησω τα αρχεια απο το φακελο δεν μπαινει στο game και με κερναει κρασακι

Δεν ξερω τι ειναι δεν κραζω την rock γιατι εχει βγαλει παιχνιδαρες αρα δεν μπορεις να πεις οτι δεν ξερει τη δουλεια της οποτε κανω υπομονη και λεω θα στρωσει , απλα εχω ξενερωσει με το online και αν δω οτι δεν τσουλαει θα το βαλω για πουλημα το παιχνιδι 

Στο online μόνο είναι τα crashes?Γιατί online δεν έχω μπει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JTRGamer είπε

Εγώ πάντως ρε παιδιά (μη το ματιάξω κιολας) απ την αρχη 28 Νοεμβρίου  που το αγόρασα απο το Rockstar Games Launcher ,δεν έφαγα ουτε ένα crash,ουτε crash to desktop,τίποτα...Παίζει κανονικα

Ίσως αυτό είναι η λύση. Επειδή τρως στην μάπα τον καρκινογόνο launcher τους όπως και να έχει. 

Πάντως λόγω των διθυραμβικών σχολίων για το περιεχόμενο, θα το δω σίγουρα.

Αλλά μετά από κάποιο καιρό, διότι σήμερα έφαγα εξαιρετική ξενέρα και δεν βλέπω να ξανα-προσπαθήσω σύντομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...