Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 minutes ago, MikeJ said:

Να ρωτήσω...

Αν σαν αρχάριος εξαργύρωσα το ultimate μόνο με τον 1 μήνα Gold με αποτέλεσμα να πάρω μόνο 4 μήνες σύνολο, μπορώ πχ να κάνω άλλο e-mail και με άλλη μέθοδο πληρωμής να το κάνω "σωστά", δηλαδή με 2 ετήσιες τουλάχιστον gold κλπ ;

Με νέα λογαριασμό δεν θα έχεις θέμα, βεβαία δεν έχει πιάσει σε όλους μας το κόλπο με τον 1 μήνα bonus. Τουλάχιστον αμα το κάνεις σωστά θα έχεις 4 μήνες ultimate με 2€.

30 minutes ago, dipap7 said:

Παρολα αυτα αυτη τη στιγμη εχω μονο ενα μηνα gold  , το ultimate game pass δε φαινεται...δεν μπορω να καταλαβω γιατι, δεν πολυ ξερω και πολυ απο αυτα,πρωτη φορα ασχολουμαι...

Ανέβασε μια φώτο από τα subscriptions σου (σβήσε προσωπικά δεδομένα). Αλλιώς μιλά με το technical support. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που βιαστηκα και αγόρασα απλα τους 3 μήνες με 1€ δεν υπάρχει τρόπος να αγοράσω τώρα με αυτό το account συνδρομή,ε; Αν μιλήσω μαζί τους παίζει να μου το επιτρέψουν ετεροχρονισμενα  να μετατραπεί σε ultimate μια 2ετης συνδρομή που θα αγοράσω ενώ έκανα το 1€ subscription για το ultimate?Αλλιώς κάνω απλά άλλο account...;

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, VaggD είπε

Με νέα λογαριασμό δεν θα έχεις θέμα, βεβαία δεν έχει πιάσει σε όλους μας το κόλπο με τον 1 μήνα bonus. Τουλάχιστον αμα το κάνεις σωστά θα έχεις 4 μήνες ultimate με 2€.

Ανέβασε μια φώτο από τα subscriptions σου (σβήσε προσωπικά δεδομένα). Αλλιώς μιλά με το technical support. 

 

Screenshot_20191207-230418_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SaFiS είπε

Μάλλον δεν έχεις ζήσει Ban Wave γι' αυτό το λες. Ρώτα και εμάς τους παλιούς που πριν χρόνια μείναμε με "τούβλινα" XBOX 360 :P :P :P

Ο λόγος ήταν επειδή βάλατε game pass άλλης χώρας? Ξέρω ότι πολλοί που έβαζαν hacking προγράμματα και άλλαζαν τον κώδικα του Xbox αποκλείστηκαν από την Microsoft. Αλλά κανένας δεν αποκλείστηκε επειδή έβαλε game pass άλλης χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά για όποιον ενδιαφέρεται ακόμη για xbox one s 1tb + 3 games, γίνετε χαμός στο ebay, μπορείτε άνετα να το βρείτε στα 125-130 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. Συνήθως τα βάζουν 115 ευρώ + 15 μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Redeem your code or gift card

It'll be added to klai&^%@yahoo.gr (Ελλάδα)
 
Παιδιά αγόρασα 2 χρόνια xbox game pass και πάω να κάνω redeem με tunnelbear μέσω Brazil και βγάζει αυτό: It'll be added to klai&^%@yahoo.gr (Ελλάδα)
Άλλαξα το region στο προφίλ μουσε Brazil, αλλά συνεχίζει να γράφει (Ελλάδα).
Θα ενεργοποιηθεί ή θα φάω άκυρο...;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, klainmein είπε

Redeem your code or gift card

It'll be added to klai&^%@yahoo.gr (Ελλάδα)
 
Παιδιά αγόρασα 2 χρόνια xbox game pass και πάω να κάνω redeem με tunnelbear μέσω Brazil και βγάζει αυτό: It'll be added to klai&^%@yahoo.gr (Ελλάδα)
Άλλαξα το region στο προφίλ μουσε Brazil, αλλά συνεχίζει να γράφει (Ελλάδα).
Θα ενεργοποιηθεί ή θα φάω άκυρο...;

ενεργοποιείται κανονικά αρκεί εκείνη τη στιγμή να είσαι μεσω VPN σε ip βραζιλίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ζητάει σύνδεση με Paypal οκ την έκανα για το recurring billing και μετά 

We need your profile address

Address line 1
City κλπ και έχει το Country/Region γκριζαρισμένο στο Greece!!!!
τι παίζει;

Βασικά τα ζητάει για να ενεργοποιηθεί το 

Turn on recurring payments and get 1 month free, αλλά πάλι με προβληματίζει το "Country/Region γκριζαρισμένο στο Greece"

Τέλος πάντων, πέρασαν κανονικά οι κωδικοί, δεν ενεργοποίησα το rb, δεν πειράζει...

Οποιος διάβασε τη μαλακία που έγραψα για τα δύο χρόνια, μη με παρεξηγεί (το έσβησα τώρα).

Η παντόφλα σπίτι λόγω αγοράς xbox πέτυχε όλο το δεξιό τμήμα του εγκεφάλου...

Xbox Game Pass Ultimate
next charge on 3/11/2022 
😁

Thanks guys!

 

11 Μαρτίου 2022 είναι, μην τρελένεστε, είναι m/DD/YYYY

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πωπω έστειλα και στο support του cdkeys:

I bought two X 12-month xbox live gold keys and I thought that 2X12 = 24 months in total.
But although I redeemed both codes in Microsoft Account, in my account I see that:
"Expires on 12/9/2021. Paid with prepaid card  "
What's wrong...? Thank you.

Είπα και Thank you το ζώον... 😂

Αν υπάρχει Luben για emails, πρώτο πρώτο θα είναι το δικό μου... 🤣
 

 

 
Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , επειδη εχω μπερδευτει. Μπορω να αγορασω με 1ε (που εχει προσφορα gold) και αμεσως μετα 3μηνο (παλι με 1ε) ultimate pass και θα εχω 4 μηνες ultimate pass ? Δοκιμασε κανεις να αγορασει και τα δυο και μπορεσε ή εχασε την 1 απ τις 2 προσφορες ? Ευχαριστω εκ τον προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, GrecoPrimo said:

Καλησπερα , επειδη εχω μπερδευτει. Μπορω να αγορασω με 1ε (που εχει προσφορα gold) και αμεσως μετα 3μηνο (παλι με 1ε) ultimate pass και θα εχω 4 μηνες ultimate pass ? Δοκιμασε κανεις να αγορασει και τα δυο και μπορεσε ή εχασε την 1 απ τις 2 προσφορες ? Ευχαριστω εκ τον προτερων.

Ναι! Πρωτέα βάζεις οτι gold συνδρομή έχεις και μετά 1ε/3months και θα μετατραπούν σε ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, VaggD είπε

Ναι! Πρωτέα βάζεις οτι gold συνδρομή έχεις και μετά 1ε/3months και θα μετατραπούν σε ultimate.

Αν βάλεις την gold δικαιούσαι και το game pass ή παίρνεις μόνο το ένα απο τα 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...