Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε US και UK βλέπω ότι με 1 δολάριο/λίρα παίρνουν τους 3 μήνες Ultimate, αλλά και 1 μήνα EA Access, 3 μήνες Discord Nitro και 6 μήνες Spotify Premium. Αυτά δεν υπάρχει τρόπος να τα ενεργοποιήσουμε εδώ, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, vdeseris είπε

Η 12μηνη gold εφόσον έχεις ενεργή ultimate μετατρέπεται σε 4μηνη ultimate 

Αν δεν έχεις ενεργοποιήσει το ultimate, τότε πρώτα βάζεις τους 12 μήνες gold και μετά περνώντας το ultimate γίνονται όλοι ultimate

Ωραίος.. Σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2019 στις 1:45 ΜΜ, ababapanos είπε

Αυτό πως εγινε; Αγόρασες από Βραζιλία και αφού την ενεργοποιήσεις σου έγραψε ότι είναι από διαφορετική περιοχή; 

Όχι. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω τι έχω κάνει λάθος και μου βγάζει λάθος περιοχή.
Καταρχήν το account μου είναι αγγλικό. Είχα Gold συνδρομή και τον Ιούνιο  την μετάτρεψα σε Games Pass πληρώνοντας 1 ευρώ. Υποψιάζομαι ότι κάπου εκεί είναι το πρόβλημα ότι την μετάτρεψα με ένα ευρώ στο ελληνική σελίδα και όχι στην αγγλική. Ίσως για αυτό τώρα δεν μου δέχεται την τρίμηνη αγγλική.

58 λεπτά πριν, georget35 είπε

Όχι. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω τι έχω κάνει λάθος και μου βγάζει λάθος περιοχή.
Καταρχήν το account μου είναι αγγλικό. Είχα Gold συνδρομή και τον Ιούνιο  την μετάτρεψα σε Games Pass πληρώνοντας 1 ευρώ. Υποψιάζομαι ότι κάπου εκεί είναι το πρόβλημα ότι την μετάτρεψα με ένα ευρώ στο ελληνική σελίδα και όχι στην αγγλική. Ίσως για αυτό τώρα δεν μου δέχεται την τρίμηνη αγγλική.

OK δοκίμασα τώρα να την ενεργοποιήσω από την κονσόλα και την δέχτηκε. Δεν ξέρω γιατί δεν το δεχόταν από το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/12/2019 στις 3:56 ΜΜ, BadBoy είπε

Σε US και UK βλέπω ότι με 1 δολάριο/λίρα παίρνουν τους 3 μήνες Ultimate, αλλά και 1 μήνα EA Access, 3 μήνες Discord Nitro και 6 μήνες Spotify Premium. Αυτά δεν υπάρχει τρόπος να τα ενεργοποιήσουμε εδώ, έτσι;

Μόνο αν έχεις region δηλωμένο στη Microsoft, USA ~με διεύθυνση USA κλπ κ vpn. Αλλά θα πρέπει να έχεις και λογαριασμό PayPal με USA. 

Αφήνω μικρό ενδεχόμενο να πρέπει παράλληλα να έχεις κ πιστωτική κάρτα USA.

Γενικά είναι δύσκολο 

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν να αγοράσω το Forza Horizon 4 αλλά είδα ότι περιλαμβάνεται στο game pass.Εγώ που δεν έχω καθόλου συνδρομή δεν με αφήνει να πάρω την ultimate με 1€.Πρέπει να έχω gold;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, sphinxgr said:

Μόνο αν έχεις region δηλωμένο στη Microsoft, USA ~με διεύθυνση USA κλπ κ vpn. Αλλά θα πρέπει να έχεις και λογαριασμό PayPal με USA. 

Αφήνω μικρό ενδεχόμενο να πρέπει παράλληλα να έχεις κ πιστωτική κάρτα USA.

Γενικά είναι δύσκολο 

Εγώ κατάφερα και έβαλα μια visa (όχι πιστωτική) σε αμερικανικό PayPal και πέρασε κανονικά στο Microsoft account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2019 στις 5:10 ΜΜ, vdeseris είπε

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one

Στα 8.99€ το 3 μήνο game pass. Αν έχετε ενεργό ultimate pass τότε μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate

Μια ερώτηση.Μπορώ να το πάρω και να το ενεργοποιήσω μετά την λήξη του 1 μήνα που έχει προσφορά τώρα με 1€;Ή το ενεργοποιώ τώρα και πιάνει κανονικά 4 μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα xbox...κσι την συνδρομή αυτή αλλά δεν έχω ιδέα τι μπορώ να κάνω. 

Για πείτε; 

Στις 22/12/2019 στις 2:19 ΜΜ, DRIFT_KING είπε

Σκεφτόμουν να αγοράσω το Forza Horizon 4 αλλά είδα ότι περιλαμβάνεται στο game pass.Εγώ που δεν έχω καθόλου συνδρομή δεν με αφήνει να πάρω την ultimate με 1€.Πρέπει να έχω gold;

Τι κάνει αυτή η ultimate ρε παιδιά για πείτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενεργοποιήσω το 1μήνα live/1€ + 1 μήνα δωρεάν από την κονσόλα μετά μπορώ να βάλω με vpn 24μήνες xbox live βραζιλίας με vpn και να ενεργοποιήσω το 3μήνες ultimate/1€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, bfc είπε

Αν ενεργοποιήσω το 1μήνα live/1€ + 1 μήνα δωρεάν από την κονσόλα μετά μπορώ να βάλω με vpn 24μήνες xbox live βραζιλίας με vpn και να ενεργοποιήσω το 3μήνες ultimate/1€?

φυσικά. αυτή είναι και  η σωστή σειρά!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bfc είπε

Αν ενεργοποιήσω το 1μήνα live/1€ + 1 μήνα δωρεάν από την κονσόλα μετά μπορώ να βάλω με vpn 24μήνες xbox live βραζιλίας με vpn και να ενεργοποιήσω το 3μήνες ultimate/1€?

Αυτό από pc μπορώ να το κάνω;Ή μόνο από κονσόλα γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bfc είπε

Για το vpn pc η κινητό. Τα υπόλοιπα γίνονται και από την κονσόλα. 

Δεν έχω καθόλου κονσόλα γι'αυτό λέω αν γίνεται.Με ενδιαφέρει μόνο για παιχνίδια στον υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...